Hledat závodníka

Irena Chovancová

Ročník narození
1973
Klub
BK SAK Karviná
Kategorie
Ž letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 39 startů v 5 ročnících, naposledy Dětmarovická 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
39
Dokončila
39
Vítězství
0
Na bedně
4
Nejdelší série
6 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byla na startu.

Kluby: BK Sak Karviná(2023–2025) · BK SAK Karviná(2025) · BK Sak Karviná(2025–2026) · BK SAK Karviná(2026)

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 39 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ní. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 8 %–22 %. Výš je lépe.5 %10 %15 %20 %25 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 22 % z 6 závodů2024: medián 14 % z 13 závodů2025: medián 9 % z 10 závodů2026: medián 8 % z 10 závodů
Medián percentilu po ročnících, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 8 %–22 %. Výš je lépe.5 %10 %15 %20 %25 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 22 % z 6 závodů2024: medián 14 % z 13 závodů2025: medián 9 % z 10 závodů2026: medián 8 % z 10 závodů
Medián percentilu po ročnících, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 8 %–22 %. Výš je lépe.5 %10 %15 %20 %25 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 22 % z 6 závodů2024: medián 14 % z 13 závodů2025: medián 9 % z 10 závodů2026: medián 8 % z 10 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Irena Chovancová
ŘadaRočníkPercentil
Irena Chovancová202322 %
Irena Chovancová202414 %
Irena Chovancová20259 %
Irena Chovancová20268 %

Letní 2026 4 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Irena Chovancová
Závod Pořadí Čas Percentil
Petrovický prásk 14. 6. 2026 24. z 26 Ž: 6. 55:04 8 %
Záblatská osmička 27. 6. 2026 111. z 138 Ž: 33. 56:10 20 %
Běh E3CH 19. 7. 2026 38. z 40 Ž: 11. 38:36 5 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 139. z 185 Ž: 39. 58:58 PB −10:27 25 %

Zimní 2026 6 startů

Pohárové body Zimní 2026, Irena Chovancová
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
6. v kategorii Ž bez bodů131bez bodů116115bez bodů131132131bez bodůbez bodů 756
Výsledky Zimní 2026, Irena Chovancová
Závod Pořadí Čas Percentil
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 43. z 48 Ž: 8. 45:54 PB −1:19 11 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 96. z 118 Ž: 23. 29:32 19 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 103. z 104 Ž: 24. 1:05:45 1 %
ChotRun 24. 1. 2026 38. z 40 Ž: 8. 47:59 5 %
Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 32. z 33 Ž: 7. 33:41 PB −2:13 3 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 39. z 42 Ž: 8. 40:52 7 %

H10 2025 10 startů

Pohárové body H10 2025, Irena Chovancová
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
30. celkově 9475bez bodů3839118,510678bez bodůbez bodůbez bodůbez bodů28115bez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodů32bez bodů 723,5
3. v kategorii Ž45+ 140136bez bodů134132204140130bez bodůbez bodůbez bodůbez bodů132140bez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodů150bez bodů 1 438
Výsledky H10 2025, Irena Chovancová
Závod Pořadí Čas Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 45. z 51 Ž45+: 3. 47:13 12 %
Okolo moře 8. 12. 2024 64. z 79 Ž45+: 5. 25:50 PB −4:36 19 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 101. z 113 Ž45+: 6. 29:20 11 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 100. z 109 Ž45+: 7. 1:08:45 8 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 60. z 65 Ž45+: 5. 46:01 8 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 33. z 35 Ž45+: 3. 35:55 6 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 61. z 67 Ž45+: 9. 39:58 9 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 111. z 134 Ž45+: 7. 1:05:12 17 %
Petrovický prásk 15. 6. 2025 24. z 24 Ž45+: 3. 57:57 0 %
Dětmarovická 10 13. 9. 2025 107. z 33 Ž45+: 1. 1:09:25 −231 %

H10 2024 13 startů

Výsledky H10 2024, Irena Chovancová
Závod Pořadí Výkon Percentil
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 32. z 37 Ž: 4. 10 458 m 14 %
Okolo moře 3. 12. 2023 41. z 51 Ž: 8. 30:26 20 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 68. z 90 Ž: 16. 27:28 PB −1:06 25 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 94. z 113 Ž: 21. 58:40 17 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 42. z 44 Ž: 9. 44:00 5 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 39. z 42 Ž: 8. 39:51 7 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 36. z 37 Ž: 8. 2 270 m 3 %
LightBike běh 14. 4. 2024 23. z 27 Ž: 5. 40:09 15 %
Těrlická F5 20. 4. 2024 30. z 35 Ž: 7. 31:53 15 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 71. z 85 Ž: 21. 41:43 17 %
Petrovický prásk 15. 6. 2024 22. z 24 Ž: 6. 52:32 9 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 22. z 25 Ž: 6. 17:15 13 %
Těšínský štafetový kros 7. 9. 2024 28. z 30 Ž: 10. 7 %

Zimní 2022/23 6 startů

Pohárové body Zimní 2022/23, Irena Chovancová
Pořadí Okolo mořeŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
16. celkově 10394 (nezapočteno)bez bodů147102110206 668
Výsledky Zimní 2022/23, Irena Chovancová
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 3. 12. 2022 36. z 56 Ž: 8. 24:23 36 %
Štěpánský běh 26. 12. 2022 45. z 65 Ž: 7. 28:35 31 %
Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 41. z 44 Ž: 5. 40:52 7 %
Stonavský důlní přebor 18. 2. 2023 37. z 46 Ž: 5. 39:05 20 %
Běh dolem Pokrok 4. 3. 2023 29. z 38 Ž: 5. 35:52 24 %
Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 36. z 40 Ž: 7. 2 400 m 10 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodila naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
45:54 Zimní 2026
Nejhorší
47:13 H10 2025
Průměr
46:34
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 45:54–47:13. Níž je lépe.45:3046:0046:3047:0047:30Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 47:13 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 45:54 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 45:54–47:13. Níž je lépe.45:3046:0046:3047:0047:30Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 47:13 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 45:54 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 45:54–47:13. Níž je lépe.45:3046:0046:3047:0047:30Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 47:13 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 45:54 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Irena Chovancová
ŘadaRočníkČas
Irena Chovancová202547:13
Irena Chovancová202645:54
Od mostu k mostu: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 45. z 51 47:13 12 %
Zimní 2026 v2 43. z 48 45:54 PB −1:19 11 %

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
10 458 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 32. z 37 10 458 m 14 %

Okolo moře 3 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
25:50 H10 2025
Nejhorší
30:26 H10 2024
Průměr
28:08
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 24:23–30:26. Níž je lépe.20:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe202320242025Okolo moře, Zimní 2022/23: 24:23 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 30:26 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 25:50 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 24:23–30:26. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe202320242025Okolo moře, Zimní 2022/23: 24:23 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 30:26 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 25:50 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 24:23–30:26. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe202320242025Okolo moře, Zimní 2022/23: 24:23 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 30:26 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 25:50 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Irena Chovancová
ŘadaRočníkČas
Irena Chovancová202324:23
Irena Chovancová202430:26
Irena Chovancová202525:50

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Okolo moře: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 36. z 56 24:23 36 %
H10 2024 v2 41. z 51 30:26 20 %
H10 2025 v2 64. z 79 25:50 PB −4:36 19 %

Štěpánský běh 4 starty

trať v1, od 2023 4 časy na této trati

Nejlepší
27:28 H10 2024
Nejhorší
29:32 Zimní 2026
Průměr
28:44
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 27:28–29:32. Níž je lépe.27:0028:0029:0030:00Čas · níž je lépe20242026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 28:35 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 27:28 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 29:20 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 29:32 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 27:28–29:32. Níž je lépe.27:0028:0029:0030:00Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 28:35 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 27:28 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 29:20 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 29:32 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 27:28–29:32. Níž je lépe.27:0027:3028:0028:3029:0029:3030:00Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 28:35 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 27:28 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 29:20 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 29:32 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Irena Chovancová
ŘadaRočníkČas
Irena Chovancová202328:35
Irena Chovancová202427:28
Irena Chovancová202529:20
Irena Chovancová202629:32
Štěpánský běh: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 45. z 65 28:35 31 %
H10 2024 v1 68. z 90 27:28 PB −1:06 25 %
H10 2025 v1 101. z 113 29:20 11 %
Zimní 2026 v1 96. z 118 29:32 19 %

Silvestrovský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
58:40 H10 2024
Nejhorší
1:08:45 H10 2025
Průměr
1:04:24
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 58:40–1:08:45. Níž je lépe.55:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 58:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 1:08:45 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 1:05:45 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 58:40–1:08:45. Níž je lépe.55:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 58:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 1:08:45 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 1:05:45 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 58:40–1:08:45. Níž je lépe.55:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 58:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 1:08:45 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 1:05:45 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Irena Chovancová
ŘadaRočníkČas
Irena Chovancová202458:40
Irena Chovancová20251:08:45
Irena Chovancová20261:05:45
Silvestrovský běh: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 94. z 113 58:40 17 %
H10 2025 v1 100. z 109 1:08:45 8 %
Zimní 2026 v1 103. z 104 1:05:45 1 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
40:52 Zimní 2022/23
Nejhorší
46:01 H10 2025
Průměr
43:37
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 40:52–46:01. Níž je lépe.40:0042:0044:0046:0048:00Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 40:52 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 44:00 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 46:01 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 40:52–46:01. Níž je lépe.40:0042:0044:0046:0048:00Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 40:52 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 44:00 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 46:01 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 40:52–46:01. Níž je lépe.40:0042:0044:0046:0048:00Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 40:52 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 44:00 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 46:01 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Irena Chovancová
ŘadaRočníkČas
Irena Chovancová202340:52
Irena Chovancová202444:00
Irena Chovancová202546:01
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 41. z 44 40:52 7 %
H10 2024 v1 42. z 44 44:00 5 %
H10 2025 v1 60. z 65 46:01 8 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
47:59 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 38. z 40 47:59 5 %

Stonavský důlní přebor 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
33:41 Zimní 2026
Nejhorší
35:55 H10 2025
Průměr
34:48
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 33:41–39:05. Níž je lépe.32:0034:0036:0038:0040:00Čas · níž je lépe20242026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 39:05 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 35:55 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 33:41 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 33:41–39:05. Níž je lépe.32:0034:0036:0038:0040:00Čas · níž je lépe2023202420252026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 39:05 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 35:55 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 33:41 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 33:41–39:05. Níž je lépe.32:0034:0036:0038:0040:00Čas · níž je lépe2023202420252026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 39:05 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 35:55 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 33:41 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Irena Chovancová
ŘadaRočníkČas
Irena Chovancová202339:05
Irena Chovancová202535:55
Irena Chovancová202633:41

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 37. z 46 39:05 20 %
H10 2025 v2 33. z 35 35:55 6 %
Zimní 2026 v2 32. z 33 33:41 PB −2:13 3 %

Běh dolem Pokrok 4 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
39:58 H10 2025
Nejhorší
40:52 Zimní 2026
Průměr
40:25
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 35:52–40:52. Níž je lépe.34:0036:0038:0040:0042:00Čas · níž je lépe20242026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 35:52 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 39:51 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 39:58 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 40:52 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 35:52–40:52. Níž je lépe.34:0036:0038:0040:0042:00Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 35:52 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 39:51 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 39:58 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 40:52 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 35:52–40:52. Níž je lépe.35:0036:0037:0038:0039:0040:0041:00Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 35:52 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 39:51 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 39:58 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 40:52 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Irena Chovancová
ŘadaRočníkČas
Irena Chovancová202335:52
Irena Chovancová202439:51
Irena Chovancová202539:58
Irena Chovancová202640:52

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh dolem Pokrok: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 29. z 38 35:52 24 %
H10 2024 v1 39. z 42 39:51 7 %
H10 2025 v2 61. z 67 39:58 9 %
Zimní 2026 v2 39. z 42 40:52 7 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
40:09 H10 2024
LightBike běh: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 23. z 27 40:09 15 %

Velikonoční 12minutovka 2 starty

Nejdelší
2 400 m Zimní 2022/23
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2022/23 v1 36. z 40 2 400 m 10 %
H10 2024 v1 36. z 37 2 270 m 3 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
31:53 H10 2024
Těrlická F5: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 30. z 35 31:53 15 %

Hornobludovická 7 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
41:43 H10 2024
Hornobludovická 7: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 71. z 85 41:43 17 %

Třanovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
1:05:12 H10 2025
Třanovická 10: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 111. z 134 1:05:12 17 %

Petrovický prásk 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
52:32 H10 2024
Nejhorší
57:57 H10 2025
Průměr
55:11
Vývoj času
Vývoj času, Petrovický prásk, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 52:32–57:57. Níž je lépe.52:0054:0056:0058:00Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 52:32 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 57:57 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 55:04 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 52:32–57:57. Níž je lépe.52:0054:0056:0058:00Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 52:32 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 57:57 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 55:04 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 52:32–57:57. Níž je lépe.52:0054:0056:0058:00Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 52:32 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 57:57 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 55:04 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Petrovický prásk, Irena Chovancová
ŘadaRočníkČas
Irena Chovancová202452:32
Irena Chovancová202557:57
Irena Chovancová202655:04
Petrovický prásk: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 22. z 24 52:32 9 %
H10 2025 v1 24. z 24 57:57 0 %
Letní 2026 v1 24. z 26 55:04 8 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
56:10 Letní 2026
Záblatská osmička: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 111. z 138 56:10 20 %

Orlovský kros 1 start

trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati

Nejlepší
17:15 H10 2024
Orlovský kros: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 22. z 25 17:15 13 %

Běh E3CH 1 start

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
38:36 Letní 2026
Běh E3CH: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v2 38. z 40 38:36 5 %

Těšínský štafetový kros 1 start

Z tohoto závodu nemáme její čas, časy se nedochovaly.

Těšínský štafetový kros: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 28. z 30 7 %

Dětmarovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
58:58 Letní 2026
Nejhorší
1:09:25 H10 2025
Průměr
1:04:11
Vývoj času
Vývoj času, Dětmarovická 10, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 58:58–1:09:25. Níž je lépe.55:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 1:09:25 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 58:58 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 58:58–1:09:25. Níž je lépe.55:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 1:09:25 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 58:58 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Irena ChovancováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 58:58–1:09:25. Níž je lépe.55:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 1:09:25 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 58:58 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Dětmarovická 10, Irena Chovancová
ŘadaRočníkČas
Irena Chovancová20251:09:25
Irena Chovancová202658:58
Dětmarovická 10: výsledky, Irena Chovancová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 107. z 33 1:09:25 −231 %
Letní 2026 v1 139. z 185 58:58 PB −10:27 25 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončila stejný závod. Bilance říká, kolikrát byla v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Irena Chovancová
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 35 0–35–0 Porovnat
Marek Polok 32 0–32–0 Porovnat
Belinda Kaiser 28 0–28–0 Porovnat
Radim Fojtík 26 1–25–0 Porovnat
Kamil Stöcker 25 0–25–0 Porovnat