Hledat závodníka

Kamil Stöcker

Ročník narození
1986
Klub
LightBike Havířov
Kategorie
M45 letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 34 startů v 5 ročnících, naposledy Běh E3CH, Letní 2026.

Souhrn

Starty
34
Dokončil
34
Vítězství
0
Na bedně
3
Nejdelší série
19 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 34 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 49 %–77 %. Výš je lépe.40 %50 %60 %70 %80 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 49 % z 5 závodů2024: medián 75 % z 16 závodů2025: medián 77 % z 4 závodů2026: medián 66 % z 9 závodů
Medián percentilu po ročnících, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 49 %–77 %. Výš je lépe.40 %50 %60 %70 %80 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 49 % z 5 závodů2024: medián 75 % z 16 závodů2025: medián 77 % z 4 závodů2026: medián 66 % z 9 závodů
Medián percentilu po ročnících, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 49 %–77 %. Výš je lépe.40 %50 %60 %70 %80 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 49 % z 5 závodů2024: medián 75 % z 16 závodů2025: medián 77 % z 4 závodů2026: medián 66 % z 9 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Kamil Stöcker
ŘadaRočníkPercentil
Kamil Stöcker202349 %
Kamil Stöcker202475 %
Kamil Stöcker202577 %
Kamil Stöcker202666 %

Letní 2026 2 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Kamil Stöcker
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 29. z 78 M45: 16. 33:14 64 %
Běh E3CH 19. 7. 2026 23. z 40 M45: 11. 28:48 44 %

Zimní 2026 7 startů

Pohárové body Zimní 2026, Kamil Stöcker
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
13. v kategorii M45 130128130121121196,5128bez bodůbez bodůbez bodůbez bodů 954,5
Výsledky Zimní 2026, Kamil Stöcker
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 21. z 45 M45: 9. 22:04 55 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 16. z 48 M45: 11. 31:52 PB −0:12 68 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 12. z 30 M45: 9. 13 597 m 62 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 26. z 118 M45: 18. 21:16 PB −0:03 79 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 26. z 104 M45: 18. 44:15 76 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 13. z 36 M45: 8. 33:07 66 %
ChotRun 24. 1. 2026 14. z 40 M45: 11. 31:27 67 %

H10 2025 4 starty

V oficiálním pořadí ročníku H10 2025 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 9 závodů.

Výsledky H10 2025, Kamil Stöcker
Závod Pořadí Čas Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 8. z 51 M45: 5. 32:05 86 %
Okolo moře 8. 12. 2024 26. z 79 M45: 16. 20:54 PB −4:18 68 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 9. z 35 M45: 6. 23:24 76 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 15. z 62 M45: 6. 31:48 77 %

H10 2024 16 startů

Výsledky H10 2024, Kamil Stöcker
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 19. z 64 M44: 12. 33:11 71 %
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 12. z 37 M44: 5. 12 685 m 69 %
Okolo moře 3. 12. 2023 16. z 51 M44: 7. 25:12 70 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 17. z 90 M44: 9. 21:20 82 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 28. z 113 M44: 17. 76 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 15. z 44 M44: 8. 31:51 PB −0:55 67 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 12. z 38 M44: 7. 30:01 PB −1:12 70 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 16. z 42 M44: 6. 30:27 PB −0:58 63 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 10. z 37 M44: 6. 2 986 m 75 %
LightBike běh 14. 4. 2024 5. z 27 M44: 4. 28:22 85 %
Těrlická F5 20. 4. 2024 7. z 35 M44: 3. 23:01 82 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 21. z 85 M44: 11. 30:31 76 %
Petrovický prásk 15. 6. 2024 5. z 24 M44: 3. 34:53 83 %
Záblatská osmička 22. 6. 2024 7. z 53 M44: 5. 36:57 88 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 9. z 25 M44: 5. 13:28 67 %
Havířovská 10 20. 10. 2024 2. z 16 M44: 1. 41:08 93 %

Zimní 2022/23 5 startů

Pohárové body Zimní 2022/23, Kamil Stöcker
Pořadí Okolo mořeŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
13. celkově 110bez bodůbez bodů171120118244 763
Výsledky Zimní 2022/23, Kamil Stöcker
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 3. 12. 2022 29. z 56 M44: 16. 22:53 49 %
Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 25. z 44 M44: 15. 32:47 44 %
Stonavský důlní přebor 18. 2. 2023 19. z 46 M44: 12. 31:13 60 %
Běh dolem Pokrok 4. 3. 2023 21. z 38 M44: 13. 31:25 46 %
Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 17. z 40 M44: 13. 3 060 m 59 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
31:52 Zimní 2026
Nejhorší
32:05 H10 2025
Průměr
31:58
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 31:52–33:11. Níž je lépe.31:3032:0032:3033:0033:30Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 33:11 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 32:05 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 31:52 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 31:52–33:11. Níž je lépe.31:3032:0032:3033:0033:30Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 33:11 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 32:05 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 31:52 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 31:52–33:11. Níž je lépe.31:3032:0032:3033:0033:30Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 33:11 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 32:05 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 31:52 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Kamil Stöcker
ŘadaRočníkČas
Kamil Stöcker202433:11
Kamil Stöcker202532:05
Kamil Stöcker202631:52

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Od mostu k mostu: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 19. z 64 33:11 71 %
H10 2025 v2 8. z 51 32:05 86 %
Zimní 2026 v2 16. z 48 31:52 PB −0:12 68 %

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
12 685 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 12. z 37 12 685 m 69 %

Okolo moře 4 starty

trať v2, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
20:54 H10 2025
Nejhorší
25:12 H10 2024
Průměr
22:43
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 20:54–25:12. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:00Čas · níž je lépe20242026Okolo moře, Zimní 2022/23: 22:53 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 25:12 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 20:54 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 22:04 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 20:54–25:12. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:00Čas · níž je lépe2023202420252026Okolo moře, Zimní 2022/23: 22:53 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 25:12 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 20:54 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 22:04 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 20:54–25:12. Níž je lépe.20:0021:0022:0023:0024:0025:0026:00Čas · níž je lépe2023202420252026Okolo moře, Zimní 2022/23: 22:53 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 25:12 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 20:54 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 22:04 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Kamil Stöcker
ŘadaRočníkČas
Kamil Stöcker202322:53
Kamil Stöcker202425:12
Kamil Stöcker202520:54
Kamil Stöcker202622:04

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Okolo moře: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 29. z 56 22:53 49 %
H10 2024 v2 16. z 51 25:12 70 %
H10 2025 v2 26. z 79 20:54 PB −4:18 68 %
Zimní 2026 v2 21. z 45 22:04 55 %

Albrechtická hodinovka 1 start

Nejdelší
13 597 m Zimní 2026
Albrechtická hodinovka: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2026 v1 12. z 30 13 597 m 62 %

Štěpánský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
21:16 Zimní 2026
Nejhorší
21:20 H10 2024
Průměr
21:18
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 21:16–21:20. Níž je lépe.21:1621:1821:2021:22Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 21:20 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 21:16 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 21:16–21:20. Níž je lépe.21:1621:1721:1821:1921:2021:21Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 21:20 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 21:16 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 21:16–21:20. Níž je lépe.21:1621:1721:1821:1921:2021:21Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 21:20 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 21:16 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Kamil Stöcker
ŘadaRočníkČas
Kamil Stöcker202421:20
Kamil Stöcker202621:16
Štěpánský běh: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 17. z 90 21:20 82 %
Zimní 2026 v1 26. z 118 21:16 PB −0:03 79 %

Silvestrovský běh 2 starty

trať v1, od 2023 1 čas na této trati

Nejlepší
44:15 Zimní 2026
Silvestrovský běh: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 28. z 113 76 %
Zimní 2026 v1 26. z 104 44:15 76 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
31:51 H10 2024
Nejhorší
33:07 Zimní 2026
Průměr
32:35
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 31:51–33:07. Níž je lépe.31:3032:0032:3033:0033:30Čas · níž je lépe20242026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 32:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 31:51 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 33:07 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 31:51–33:07. Níž je lépe.31:3032:0032:3033:0033:30Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 32:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 31:51 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 33:07 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 31:51–33:07. Níž je lépe.31:3032:0032:3033:0033:30Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 32:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 31:51 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 33:07 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Kamil Stöcker
ŘadaRočníkČas
Kamil Stöcker202332:47
Kamil Stöcker202431:51
Kamil Stöcker202633:07
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 25. z 44 32:47 44 %
H10 2024 v1 15. z 44 31:51 PB −0:55 67 %
Zimní 2026 v1 13. z 36 33:07 66 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
31:27 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 14. z 40 31:27 67 %

Stonavský důlní přebor 3 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
23:24 H10 2025
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 23:24–31:13. Níž je lépe.20:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe202320242025Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 31:13 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2024: 30:01 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 23:24 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 23:24–31:13. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe202320242025Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 31:13 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2024: 30:01 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 23:24 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 23:24–31:13. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe202320242025Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 31:13 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2024: 30:01 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 23:24 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Kamil Stöcker
ŘadaRočníkČas
Kamil Stöcker202331:13
Kamil Stöcker202430:01
Kamil Stöcker202523:24

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 19. z 46 31:13 60 %
H10 2024 v1 12. z 38 30:01 PB −1:12 70 %
H10 2025 v2 9. z 35 23:24 76 %

Běh dolem Pokrok 2 starty

trať v1, 2023–2024 2 časy na této trati

Nejlepší
30:27 H10 2024
Nejhorší
31:25 Zimní 2022/23
Průměr
30:56
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2024, osa y 30:27–31:25. Níž je lépe.30:0030:3031:0031:30Čas · níž je lépe20232024Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 31:25 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 30:27 (trať v1, 2023–2024)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2024, osa y 30:27–31:25. Níž je lépe.30:1530:3030:4531:0031:1531:30Čas · níž je lépe20232024Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 31:25 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 30:27 (trať v1, 2023–2024)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2024, osa y 30:27–31:25. Níž je lépe.30:1530:3030:4531:0031:1531:30Čas · níž je lépe20232024Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 31:25 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 30:27 (trať v1, 2023–2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Kamil Stöcker
ŘadaRočníkČas
Kamil Stöcker202331:25
Kamil Stöcker202430:27
Běh dolem Pokrok: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 21. z 38 31:25 46 %
H10 2024 v1 16. z 42 30:27 PB −0:58 63 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
28:22 H10 2024
LightBike běh: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 5. z 27 28:22 85 %

Velikonoční 12minutovka 2 starty

Nejdelší
3 060 m Zimní 2022/23
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2022/23 v1 17. z 40 3 060 m 59 %
H10 2024 v1 10. z 37 2 986 m 75 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
23:01 H10 2024
Těrlická F5: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 7. z 35 23:01 82 %

Hornobludovická 7 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
30:31 H10 2024
Nejhorší
33:14 Letní 2026
Průměr
31:51
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:31–33:14. Níž je lépe.30:0031:0032:0033:0034:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 30:31 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 31:48 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 33:14 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:31–33:14. Níž je lépe.30:0031:0032:0033:0034:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 30:31 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 31:48 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 33:14 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Kamil StöckerSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:31–33:14. Níž je lépe.30:0031:0032:0033:0034:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 30:31 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 31:48 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 33:14 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Kamil Stöcker
ŘadaRočníkČas
Kamil Stöcker202430:31
Kamil Stöcker202531:48
Kamil Stöcker202633:14
Hornobludovická 7: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 21. z 85 30:31 76 %
H10 2025 v1 15. z 62 31:48 77 %
Letní 2026 v1 29. z 78 33:14 64 %

Petrovický prásk 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
34:53 H10 2024
Petrovický prásk: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 5. z 24 34:53 83 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
36:57 H10 2024
Záblatská osmička: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 7. z 53 36:57 88 %

Orlovský kros 1 start

trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati

Nejlepší
13:28 H10 2024
Orlovský kros: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 9. z 25 13:28 67 %

Běh E3CH 1 start

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
28:48 Letní 2026
Běh E3CH: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v2 23. z 40 28:48 44 %

Havířovská 10 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
41:08 H10 2024
Havířovská 10: výsledky, Kamil Stöcker
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 2. z 16 41:08 93 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Kamil Stöcker
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 33 0–33–0 Porovnat
Radim Fojtík 30 14–16–0 Porovnat
Marek Polok 28 28–0–0 Porovnat
Belinda Kaiser 25 23–2–0 Porovnat
Irena Chovancová 25 25–0–0 Porovnat