Hledat závodníka

Marek Polok

Ročník narození
1981
Klub
Nikdy není pozdě
Kategorie
M45 letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 55 startů v 5 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
55
Dokončil
55
Vítězství
0
Na bedně
0
Nejdelší série
19 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Kluby: Nikdy není pozdě(2023–2024) · Pio1(2024) · SK Nevzdáme to !!!(2025) · SK Nevzdáme to / Orlová(2025) · SK Nevzdáme to !!!(2025) · Nikdy není pozdě(2025) · SK Nevzdáme to !!!(2025) · Nikdy není pozdě(2025) · SK Nevzdáme to !!!(2025) · Nikdy není pozdě(2026) · Lopuch(2026) · Nikdy není pozdě(2026)

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 55 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 35 %–44 %. Výš je lépe.35 %40 %45 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 35 % z 2 závodů2024: medián 44 % z 17 závodů2025: medián 35 % z 17 závodů2026: medián 36 % z 19 závodů
Medián percentilu po ročnících, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 35 %–44 %. Výš je lépe.35 %40 %45 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 35 % z 2 závodů2024: medián 44 % z 17 závodů2025: medián 35 % z 17 závodů2026: medián 36 % z 19 závodů
Medián percentilu po ročnících, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 35 %–44 %. Výš je lépe.34 %36 %38 %40 %42 %44 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 35 % z 2 závodů2024: medián 44 % z 17 závodů2025: medián 35 % z 17 závodů2026: medián 36 % z 19 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Marek Polok
ŘadaRočníkPercentil
Marek Polok202335 %
Marek Polok202444 %
Marek Polok202535 %
Marek Polok202636 %

Letní 2026 9 startů

Pohárové body Letní 2026, Marek Polok
Pořadí Hornobludovická 7Lučinská 6Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHBěh na Lysou horuDětmarovická 10×1,5Lipiny RunHavířovská 10finále ×2 Body
6. v kategorii M45 11813099134bez bodů96 (nezapočteno)129126bez bodů132bez bodů262 1 130
Výsledky Letní 2026, Marek Polok
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 48. z 78 M45: 21. 35:45 39 %
Lučinská 6 16. 5. 2026 16. z 24 M45: 9. 28:24 35 %
Třanovická 10 30. 5. 2026 58. z 89 M45: 40. 51:19 PB −5:05 35 %
Petrovický prásk 14. 6. 2026 12. z 26 M45: 6. 40:19 56 %
Záblatská osmička 27. 6. 2026 77. z 138 M45: 43. 49:16 45 %
Orlovský kros 4. 7. 2026 22. z 27 M45: 10. 48:54 19 %
Běh E3CH 19. 7. 2026 26. z 40 M45: 13. 30:54 36 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 85. z 185 M45: 51. 52:33 PB −1:19 54 %
Havířovská 10 17. 10. 2026 16. z 16 M45: 8. 53:01 0 %

Zimní 2026 10 startů

Pohárové body Zimní 2026, Marek Polok
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
10. v kategorii M45 123123127106 (nezapočteno)bez bodů186125127123 (nezapočteno)129246 1 186
Výsledky Zimní 2026, Marek Polok
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 35. z 45 M45: 16. 23:45 PB −4:45 23 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 32. z 48 M45: 16. 36:24 34 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 19. z 30 M45: 12. 12 295 m 38 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 49. z 118 M45: 33. 23:25 PB −0:22 59 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 23. z 36 M45: 15. 36:14 37 %
ChotRun 24. 1. 2026 25. z 40 M45: 14. 35:06 38 %
Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 19. z 33 M45: 12. 25:17 PB −1:18 44 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 30. z 42 M45: 16. 32:33 PB −0:52 29 %
LightBike běh 28. 3. 2026 17. z 25 M45: 10. 30:35 PB −0:22 33 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 35. z 42 M45: 16. 2 445 m 17 %

H10 2025 17 startů

Pohárové body H10 2025, Marek Polok
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
10. celkově bez bodůbez bodůbez bodů7162141118951041011109656 (nezapočteno)12310082129122bez bodů102250 1 806
5. v kategorii M45 bez bodůbez bodůbez bodů989616812711812011512211992 (nezapočteno)131114101132127bez bodů129264 2 081
Výsledky H10 2025, Marek Polok
Závod Pořadí Výkon Percentil
Štěpánský běh 26. 12. 2024 68. z 113 M45: 41. 25:16 40 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 77. z 109 M45: 43. 51:44 30 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 45. z 65 M45: 27. 38:18 31 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 21. z 35 M45: 12. 26:36 41 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 44. z 67 M45: 21. 33:26 35 %
LightBike běh 29. 3. 2025 35. z 47 M45: 19. 30:58 PB −0:22 26 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 38. z 49 M45: 24. 28:15 23 %
Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 29. z 38 M45: 17. 2 685 m 24 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 43. z 62 M45: 20. 38:46 31 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 83. z 134 M45: 47. 56:25 38 %
Petrovický prásk 15. 6. 2025 16. z 24 M45: 8. 41:17 35 %
Poho 10 21. 6. 2025 39. z 111 M45: 25. 48:34 65 %
Záblatská osmička 28. 6. 2025 57. z 131 M45: 38. 42:09 57 %
Orlovský kros 5. 7. 2025 10. z 15 M45: 7. 13:41 PB −0:22 36 %
Běh E3CH 20. 7. 2025 17. z 34 M45: 12. 17:00 52 %
Dětmarovická 10 13. 9. 2025 37. z 33 M45: 10. 53:52 −12 %
Havířovská 10 18. 10. 2025 14. z 18 M45: 7. 49:41 24 %

H10 2024 17 startů

Výsledky H10 2024, Marek Polok
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 35. z 64 M44: 20. 38:05 46 %
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 26. z 37 M44: 10. 11 120 m 31 %
Okolo moře 3. 12. 2023 36. z 51 M44: 15. 28:30 30 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 38. z 90 M44: 23. 23:47 58 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 68. z 113 M44: 33. 50:55 40 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 29. z 44 M44: 16. 35:36 35 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 29. z 38 M44: 15. 34:44 24 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 28. z 42 M44: 13. 33:44 PB −0:30 34 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 21. z 37 M44: 14. 2 838 m 44 %
LightBike běh 14. 4. 2024 14. z 27 M44: 9. 31:20 50 %
Těrlická F5 20. 4. 2024 21. z 35 M44: 9. 26:39 41 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 38. z 85 M44: 20. 35:19 56 %
Petrovický prásk 15. 6. 2024 12. z 24 M44: 5. 39:46 52 %
Záblatská osmička 22. 6. 2024 18. z 53 M44: 11. 40:57 67 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 13. z 25 M44: 8. 14:03 50 %
Těšínský štafetový kros 7. 9. 2024 15. z 30 M44: 6. 52 %
Havířovská 10 20. 10. 2024 12. z 16 M44: 5. 48:49 27 %

Zimní 2022/23 2 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2022/23 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 4 závody.

Výsledky Zimní 2022/23, Marek Polok
Závod Pořadí Výkon Percentil
Běh dolem Pokrok 4. 3. 2023 27. z 38 M44: 17. 34:15 30 %
Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 24. z 40 M44: 16. 2 788 m 41 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 2 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
36:24 Zimní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 36:24–38:05. Níž je lépe.36:0037:0038:0039:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 38:05 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 36:24 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 36:24–38:05. Níž je lépe.36:0036:3037:0037:3038:0038:30Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 38:05 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 36:24 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 36:24–38:05. Níž je lépe.36:0036:3037:0037:3038:0038:30Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 38:05 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 36:24 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202438:05
Marek Polok202636:24

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Od mostu k mostu: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 35. z 64 38:05 46 %
Zimní 2026 v2 32. z 48 36:24 34 %

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
11 120 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 26. z 37 11 120 m 31 %

Okolo moře 2 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
23:45 Zimní 2026
Nejhorší
28:30 H10 2024
Průměr
26:07
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 23:45–28:30. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe202420252026Okolo moře, H10 2024: 28:30 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 23:45 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 23:45–28:30. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe202420252026Okolo moře, H10 2024: 28:30 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 23:45 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 23:45–28:30. Níž je lépe.23:0024:0025:0026:0027:0028:0029:00Čas · níž je lépe202420252026Okolo moře, H10 2024: 28:30 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 23:45 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202428:30
Marek Polok202623:45
Okolo moře: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v2 36. z 51 28:30 30 %
Zimní 2026 v2 35. z 45 23:45 PB −4:45 23 %

Albrechtická hodinovka 1 start

Nejdelší
12 295 m Zimní 2026
Albrechtická hodinovka: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2026 v1 19. z 30 12 295 m 38 %

Štěpánský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
23:25 Zimní 2026
Nejhorší
25:16 H10 2025
Průměr
24:09
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 23:25–25:16. Níž je lépe.23:0024:0025:0026:00Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 23:47 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 25:16 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 23:25 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 23:25–25:16. Níž je lépe.23:0023:3024:0024:3025:0025:30Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 23:47 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 25:16 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 23:25 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 23:25–25:16. Níž je lépe.23:0023:3024:0024:3025:0025:30Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 23:47 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 25:16 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 23:25 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202423:47
Marek Polok202525:16
Marek Polok202623:25
Štěpánský běh: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 38. z 90 23:47 58 %
H10 2025 v1 68. z 113 25:16 40 %
Zimní 2026 v1 49. z 118 23:25 PB −0:22 59 %

Silvestrovský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
50:55 H10 2024
Nejhorší
51:44 H10 2025
Průměr
51:20
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 50:55–51:44. Níž je lépe.50:3051:0051:3052:00Čas · níž je lépe20242025Silvestrovský běh, H10 2024: 50:55 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 51:44 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 50:55–51:44. Níž je lépe.50:4551:0051:1551:3051:45Čas · níž je lépe20242025Silvestrovský běh, H10 2024: 50:55 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 51:44 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 50:55–51:44. Níž je lépe.50:5051:0051:1051:2051:3051:4051:50Čas · níž je lépe20242025Silvestrovský běh, H10 2024: 50:55 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 51:44 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202450:55
Marek Polok202551:44
Silvestrovský běh: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 68. z 113 50:55 40 %
H10 2025 v1 77. z 109 51:44 30 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
35:36 H10 2024
Nejhorší
38:18 H10 2025
Průměr
36:42
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 35:36–38:18. Níž je lépe.35:0036:0037:0038:0039:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 35:36 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 38:18 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 36:14 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 35:36–38:18. Níž je lépe.35:0036:0037:0038:0039:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 35:36 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 38:18 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 36:14 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 35:36–38:18. Níž je lépe.35:0036:0037:0038:0039:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 35:36 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 38:18 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 36:14 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202435:36
Marek Polok202538:18
Marek Polok202636:14
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 29. z 44 35:36 35 %
H10 2025 v1 45. z 65 38:18 31 %
Zimní 2026 v1 23. z 36 36:14 37 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
35:06 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 25. z 40 35:06 38 %

Stonavský důlní přebor 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
25:17 Zimní 2026
Nejhorší
26:36 H10 2025
Průměr
25:56
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 25:17–34:44. Níž je lépe.25:0030:0035:00Čas · níž je lépe202420252026Stonavský důlní přebor, H10 2024: 34:44 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 26:36 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 25:17 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 25:17–34:44. Níž je lépe.25:0030:0035:00Čas · níž je lépe202420252026Stonavský důlní přebor, H10 2024: 34:44 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 26:36 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 25:17 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 25:17–34:44. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:0032:0034:0036:00Čas · níž je lépe202420252026Stonavský důlní přebor, H10 2024: 34:44 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 26:36 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 25:17 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202434:44
Marek Polok202526:36
Marek Polok202625:17

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 29. z 38 34:44 24 %
H10 2025 v2 21. z 35 26:36 41 %
Zimní 2026 v2 19. z 33 25:17 PB −1:18 44 %

Běh dolem Pokrok 4 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
32:33 Zimní 2026
Nejhorší
33:26 H10 2025
Průměr
32:59
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 32:33–34:15. Níž je lépe.32:0033:0034:0035:00Čas · níž je lépe20242026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 34:15 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 33:44 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 33:26 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 32:33 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 32:33–34:15. Níž je lépe.32:3033:0033:3034:0034:30Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 34:15 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 33:44 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 33:26 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 32:33 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 32:33–34:15. Níž je lépe.32:3033:0033:3034:0034:30Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 34:15 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 33:44 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 33:26 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 32:33 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202334:15
Marek Polok202433:44
Marek Polok202533:26
Marek Polok202632:33

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh dolem Pokrok: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 27. z 38 34:15 30 %
H10 2024 v1 28. z 42 33:44 PB −0:30 34 %
H10 2025 v2 44. z 67 33:26 35 %
Zimní 2026 v2 30. z 42 32:33 PB −0:52 29 %

LightBike běh 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
30:35 Zimní 2026
Nejhorší
31:20 H10 2024
Průměr
30:58
Vývoj času
Vývoj času, LightBike běh, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:35–31:20. Níž je lépe.30:3030:4531:0031:1531:30Čas · níž je lépe202420252026LightBike běh, H10 2024: 31:20 (trať v1, od 2024)LightBike běh, H10 2025: 30:58 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 30:35 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:35–31:20. Níž je lépe.30:3030:4531:0031:1531:30Čas · níž je lépe202420252026LightBike běh, H10 2024: 31:20 (trať v1, od 2024)LightBike běh, H10 2025: 30:58 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 30:35 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:35–31:20. Níž je lépe.30:3030:4030:5031:0031:1031:2031:30Čas · níž je lépe202420252026LightBike běh, H10 2024: 31:20 (trať v1, od 2024)LightBike běh, H10 2025: 30:58 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 30:35 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, LightBike běh, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202431:20
Marek Polok202530:58
Marek Polok202630:35
LightBike běh: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 14. z 27 31:20 50 %
H10 2025 v1 35. z 47 30:58 PB −0:22 26 %
Zimní 2026 v1 17. z 25 30:35 PB −0:22 33 %

Velikonoční 12minutovka 4 starty

Nejdelší
2 838 m H10 2024
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2022/23 v1 24. z 40 2 788 m 41 %
H10 2024 v1 21. z 37 2 838 m 44 %
H10 2025 v1 29. z 38 2 685 m 24 %
Zimní 2026 v1 35. z 42 2 445 m 17 %

Těrlická F5 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
26:39 H10 2024
Nejhorší
28:15 H10 2025
Průměr
27:27
Vývoj času
Vývoj času, Těrlická F5, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 26:39–28:15. Níž je lépe.26:0027:0028:0029:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 26:39 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 28:15 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 26:39–28:15. Níž je lépe.26:3027:0027:3028:0028:30Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 26:39 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 28:15 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 26:39–28:15. Níž je lépe.26:3027:0027:3028:0028:30Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 26:39 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 28:15 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Těrlická F5, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202426:39
Marek Polok202528:15
Těrlická F5: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 21. z 35 26:39 41 %
H10 2025 v1 38. z 49 28:15 23 %

Hornobludovická 7 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
35:19 H10 2024
Nejhorší
38:46 H10 2025
Průměr
36:36
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 35:19–38:46. Níž je lépe.34:0036:0038:0040:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 35:19 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 38:46 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 35:45 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 35:19–38:46. Níž je lépe.35:0036:0037:0038:0039:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 35:19 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 38:46 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 35:45 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 35:19–38:46. Níž je lépe.35:0036:0037:0038:0039:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 35:19 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 38:46 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 35:45 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202435:19
Marek Polok202538:46
Marek Polok202635:45
Hornobludovická 7: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 38. z 85 35:19 56 %
H10 2025 v1 43. z 62 38:46 31 %
Letní 2026 v1 48. z 78 35:45 39 %

Lučinská 6 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
28:24 Letní 2026
Lučinská 6: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 16. z 24 28:24 35 %

Třanovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
51:19 Letní 2026
Nejhorší
56:25 H10 2025
Průměr
53:52
Vývoj času
Vývoj času, Třanovická 10, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 51:19–56:25. Níž je lépe.50:0052:0054:0056:0058:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 56:25 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 51:19 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Třanovická 10, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 51:19–56:25. Níž je lépe.50:0052:0054:0056:0058:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 56:25 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 51:19 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Třanovická 10, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 51:19–56:25. Níž je lépe.50:0052:0054:0056:0058:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 56:25 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 51:19 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Třanovická 10, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202556:25
Marek Polok202651:19
Třanovická 10: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 83. z 134 56:25 38 %
Letní 2026 v1 58. z 89 51:19 PB −5:05 35 %

Petrovický prásk 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
39:46 H10 2024
Nejhorší
41:17 H10 2025
Průměr
40:27
Vývoj času
Vývoj času, Petrovický prásk, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 39:46–41:17. Níž je lépe.39:0040:0041:0042:00Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 39:46 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 41:17 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 40:19 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 39:46–41:17. Níž je lépe.39:3040:0040:3041:0041:30Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 39:46 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 41:17 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 40:19 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 39:46–41:17. Níž je lépe.39:3040:0040:3041:0041:30Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 39:46 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 41:17 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 40:19 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Petrovický prásk, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202439:46
Marek Polok202541:17
Marek Polok202640:19
Petrovický prásk: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 12. z 24 39:46 52 %
H10 2025 v1 16. z 24 41:17 35 %
Letní 2026 v1 12. z 26 40:19 56 %

Poho 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
48:34 H10 2025
Poho 10: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 39. z 111 48:34 65 %

Záblatská osmička 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
40:57 H10 2024
Nejhorší
49:16 Letní 2026
Průměr
44:07
Vývoj času
Vývoj času, Záblatská osmička, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 40:57–49:16. Níž je lépe.40:0045:0050:00Čas · níž je lépe202420252026Záblatská osmička, H10 2024: 40:57 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, H10 2025: 42:09 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, Letní 2026: 49:16 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Záblatská osmička, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 40:57–49:16. Níž je lépe.40:0045:0050:00Čas · níž je lépe202420252026Záblatská osmička, H10 2024: 40:57 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, H10 2025: 42:09 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, Letní 2026: 49:16 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Záblatská osmička, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 40:57–49:16. Níž je lépe.40:0042:0044:0046:0048:0050:00Čas · níž je lépe202420252026Záblatská osmička, H10 2024: 40:57 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, H10 2025: 42:09 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, Letní 2026: 49:16 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Záblatská osmička, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202440:57
Marek Polok202542:09
Marek Polok202649:16
Záblatská osmička: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 18. z 53 40:57 67 %
H10 2025 v1 57. z 131 42:09 57 %
Letní 2026 v1 77. z 138 49:16 45 %

Orlovský kros 3 starty

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
48:54 Letní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Orlovský kros, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 13:41–48:54. Níž je lépe.0:0015:0030:0045:001:00:00Čas · níž je lépe202420252026Orlovský kros, H10 2024: 14:03 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, H10 2025: 13:41 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 48:54 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 13:41–48:54. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe202420252026Orlovský kros, H10 2024: 14:03 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, H10 2025: 13:41 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 48:54 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 13:41–48:54. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe202420252026Orlovský kros, H10 2024: 14:03 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, H10 2025: 13:41 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 48:54 (trať v2, od 2026)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Orlovský kros, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202414:03
Marek Polok202513:41
Marek Polok202648:54

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Orlovský kros: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 13. z 25 14:03 50 %
H10 2025 v1 10. z 15 13:41 PB −0:22 36 %
Letní 2026 v2 22. z 27 48:54 19 %

Běh E3CH 2 starty

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
30:54 Letní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Běh E3CH, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 17:00–30:54. Níž je lépe.15:0020:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 17:00 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 30:54 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Běh E3CH, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 17:00–30:54. Níž je lépe.15:0020:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 17:00 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 30:54 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Běh E3CH, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 17:00–30:54. Níž je lépe.15:0020:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 17:00 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 30:54 (trať v2, od 2026)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh E3CH, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202517:00
Marek Polok202630:54

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh E3CH: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 17. z 34 17:00 52 %
Letní 2026 v2 26. z 40 30:54 36 %

Těšínský štafetový kros 1 start

Z tohoto závodu nemáme jeho čas, časy se nedochovaly.

Těšínský štafetový kros: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 15. z 30 52 %

Dětmarovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
52:33 Letní 2026
Nejhorší
53:52 H10 2025
Průměr
53:12
Vývoj času
Vývoj času, Dětmarovická 10, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 52:33–53:52. Níž je lépe.52:3053:0053:3054:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 53:52 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 52:33 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 52:33–53:52. Níž je lépe.52:3053:0053:3054:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 53:52 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 52:33 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 52:33–53:52. Níž je lépe.52:3053:0053:3054:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 53:52 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 52:33 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Dětmarovická 10, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202553:52
Marek Polok202652:33
Dětmarovická 10: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 37. z 33 53:52 −12 %
Letní 2026 v1 85. z 185 52:33 PB −1:19 54 %

Havířovská 10 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
48:49 H10 2024
Nejhorší
53:01 Letní 2026
Průměr
50:30
Vývoj času
Vývoj času, Havířovská 10, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 48:49–53:01. Níž je lépe.48:0050:0052:0054:00Čas · níž je lépe202420252026Havířovská 10, H10 2024: 48:49 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, H10 2025: 49:41 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 53:01 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Havířovská 10, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 48:49–53:01. Níž je lépe.48:0050:0052:0054:00Čas · níž je lépe202420252026Havířovská 10, H10 2024: 48:49 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, H10 2025: 49:41 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 53:01 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Havířovská 10, Marek PolokSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 48:49–53:01. Níž je lépe.48:0049:0050:0051:0052:0053:0054:00Čas · níž je lépe202420252026Havířovská 10, H10 2024: 48:49 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, H10 2025: 49:41 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 53:01 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Havířovská 10, Marek Polok
ŘadaRočníkČas
Marek Polok202448:49
Marek Polok202549:41
Marek Polok202653:01
Havířovská 10: výsledky, Marek Polok
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 12. z 16 48:49 27 %
H10 2025 v1 14. z 18 49:41 24 %
Letní 2026 v1 16. z 16 53:01 0 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Marek Polok
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 48 0–48–0 Porovnat
Belinda Kaiser 44 3–41–0 Porovnat
David Wawreczka 41 0–41–0 Porovnat
Tomáš Ryška 41 0–41–0 Porovnat
Radim Fojtík 36 1–35–0 Porovnat