Kluby
413 klubů. Závodník patří ke klubu, za který v daném závodě startoval, takže kdo přestoupil, je v obou. Body jsou součet bodů závodníků klubu; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.
Bez klubu: 828 závodníků (1 464 startů).
| Klub | Členů | Startů | Body (součet) | Ročníky |
|---|---|---|---|---|
| SK Fuga | 16 | 231 | 32 225,5 | 2023–2026 |
| BK Sak Karviná | 15 | 178 | 19 773,5 | 2023–2026 |
| TJ Jäkl Karviná | 29 | 152 | 21 268,5 | 2023–2026 |
| BlackDog/SPK Český Těšín | 2 | 59 | 7 728,5 | 2024–2026 |
| Burik Running Team | 2 | 59 | 9 193 | 2023–2026 |
| Run99 | 12 | 57 | 5 679 | 2024–2026 |
| RegioRun Havířov | 12 | 53 | 5 473 | 2023–2026 |
| Třanovičtí přespolní žraloci | 20 | 52 | 5 170,5 | 2025–2026 |
| SPK Český Těšín | 8 | 49 | 5 645 | 2023–2026 |
| LightBike Havířov | 5 | 46 | 6 064,5 | 2023–2026 |
| Nikdy není pozdě | 1 | 44 | 5 227 | 2023–2026 |
| BK Ludgeřovice | 7 | 40 | 4 249,5 | 2023–2026 |
| Želatiny z Lučiny | 3 | 37 | 4 942 | 2024–2026 |
| BlackDog | 2 | 36 | 4 764,5 | 2025–2026 |
| Havířov | 8 | 34 | 3 413,5 | 2023–2026 |
| OlzaRun | 1 | 34 | 4 172,5 | 2024–2026 |
| SK Oceláci Ostrava | 10 | 34 | 4 037,5 | 2023–2026 |
| Doubrava | 1 | 33 | 4 673 | 2023–2026 |
| BŠPP | 3 | 32 | 4 111 | 2024–2026 |
| Běžecká škola Petry Pastorové | 6 | 31 | 3 525 | 2023–2026 |
| MK Seitl Ostrava | 17 | 31 | 3 736,5 | 2023–2026 |
| Líné Nohy | 1 | 29 | 3 624,5 | 2023–2026 |
| Životice 1944 | 2 | 28 | 3 363,5 | 2023–2026 |
| Čučoni Karviná | 2 | 26 | 3 658,5 | 2025–2026 |
| Kilpi Racing Team | 6 | 25 | 3 461 | 2023–2026 |
| Atletika Slezan Frýdek-Místek | 1 | 22 | 2 779 | 2023–2026 |
| Karviná | 18 | 22 | 1 562,5 | 2023–2026 |
| Ostrava | 10 | 22 | 1 805 | 2023–2026 |
| Stańczak Team | 3 | 22 | 3 182,5 | 2023–2026 |
| TRImates | 6 | 22 | 2 423 | 2025–2026 |
| Pio1 | 18 | 21 | 1 798,5 | 2024–2026 |
| Biegiem Przez Chybie | 1 | 20 | 2 248 | 2023–2026 |
| Spartan Training Group Třinec | 5 | 18 | 2 020 | 2023–2025 |
| Horní Suchá | 8 | 16 | 1 588,5 | 2023–2026 |
| ReklamaKorzon | 2 | 14 | 2 174 | 2025–2026 |
| Stanislavice | 2 | 14 | 1 956,5 | 2025–2026 |
| Valec | 1 | 13 | 1 775 | 2024–2025 |
| Frýdek-Místek | 5 | 12 | 1 312 | 2023–2026 |
| SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI | 8 | 11 | 1 050 | 2023–2024 |
| STG Třinec | 8 | 11 | 1 256 | 2023–2026 |
| Herminnci | 4 | 10 | 707 | 2023–2026 |
| OB TJ TŽ Třinec | 5 | 10 | 1 044 | 2023–2026 |
| Retardrun 99 | 2 | 10 | 884,5 | 2024–2026 |
| SK Nevzdáme to !!! | 2 | 10 | 1 154 | 2025 |
| Běhy Dětmarovice | 1 | 9 | 1 062,5 | 2025 |
| Brooks team/AKBK | 1 | 9 | 1 575 | 2023–2026 |
| Cieszyn | 5 | 9 | 891 | 2024–2026 |
| Smilovičtí běžci | 4 | 9 | 795 | 2023–2026 |
| AKEZ Kopřivnice | 5 | 8 | 918,5 | 2023–2026 |
| CK FILL | 3 | 8 | 617 | 2024–2026 |
| F.M.T. Group | 1 | 8 | 1 031 | 2023–2026 |
| PRO-elektroinstalace | 1 | 8 | 1 098 | 2025 |
| STG Havířov | 4 | 8 | 590,5 | 2023–2026 |
| AK Drnovice | 1 | 7 | 897 | 2024–2026 |
| Bomberos | 1 | 7 | 852 | 2023–2026 |
| Dětmarovická 10 | 1 | 7 | 952 | 2025–2026 |
| Lodičky running club | 3 | 7 | 531 | 2025–2026 |
| Mushing team Ostrava | 1 | 7 | 947 | 2025 |
| Nanuci | 7 | 7 | 418,5 | 2026 |
| AK SSK Vítkovice | 2 | 6 | 689 | 2023–2026 |
| Krpatí z Brna | 2 | 6 | 535 | 2024–2026 |
| Run Team Pogwizdów | 2 | 6 | 838,5 | 2023 |
| Run99 Havířov | 4 | 6 | 768 | 2024–2026 |
| SPK Team Český Těšín | 3 | 6 | 806 | 2024–2026 |
| STG Karviná | 3 | 6 | 452 | 2024–2025 |
| Vietcong Havířov | 1 | 6 | 756,5 | 2023–2025 |
| AO Slavia Havířov | 1 | 5 | 714 | 2023–2025 |
| Atletika Havířov 1965 | 5 | 5 | 367 | 2024–2026 |
| Bambeloci | 3 | 5 | 130 | 2023–2026 |
| Bártl | 5 | 5 | 211 | 2026 |
| Goleszów | 3 | 5 | 450 | 2023–2026 |
| NAB team | 1 | 5 | 695,5 | 2024–2026 |
| Olza Cieszyn | 3 | 5 | 398 | 2024–2025 |
| SALOMON | 4 | 5 | 612 | 2023–2026 |
| Titan Trilife | 2 | 5 | 935 | 2023–2025 |
| TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 5 | 382 | 2026 |
| Vylití | 1 | 5 | 511,5 | 2023–2024 |
| X-TRAIL ORLOVÁ | 4 | 5 | 369 | 2026 |
| YO SPORT | 1 | 5 | 418 | 2024–2026 |
| Životice Sobě | 1 | 5 | 571 | 2025 |
| AC Moravská Slavia Brno | 4 | 4 | 21 | 2026 |
| Atletika Nový Jičín | 4 | 4 | 257 | 2026 |
| Beerclub | 1 | 4 | 351 | 2024–2026 |
| Bohumín | 3 | 4 | 276 | 2024–2026 |
| Český Těšín | 4 | 4 | 302 | 2023–2025 |
| Dolní Lutyně | 3 | 4 | 402 | 2023–2025 |
| FC Bužkovec | 1 | 4 | 561 | 2023–2025 |
| Hermelinnci | 4 | 4 | 239 | 2025 |
| Chybie | 1 | 4 | 589 | 2023–2025 |
| Międzyświeć | 1 | 4 | 316 | 2023–2026 |
| naMoll team | 4 | 4 | 132 | 2026 |
| Orlová | 4 | 4 | 221 | 2024–2025 |
| Pogwizdów | 3 | 4 | 227 | 2023–2025 |
| SKcwg Bohumín | 1 | 4 | 521,5 | 2025–2026 |
| Sportovna | 3 | 4 | 475 | 2026 |
| SSK Vitkovice | 4 | 4 | 405 | 2024–2026 |
| Stonava | 1 | 4 | 430 | 2023–2025 |
| TěrlickéAlpy | 3 | 4 | 238 | 2025 |
| Vlčí smečka | 4 | 4 | 302 | 2026 |
| 2BWINNER TEAM | 3 | 3 | 265 | 2026 |
| AK Bohumín | 1 | 3 | 216 | 2024–2026 |
| AKBK | 1 | 3 | 402 | 2024–2026 |
| Beskydský Dogmaraton Team | 1 | 3 | 329 | 2023–2024 |
| Bike Team Opava | 1 | 3 | 305 | 2023–2026 |
| Bio-nika | 1 | 3 | 345 | 2024–2026 |
| čičiny | 1 | 3 | 368,5 | 2025–2026 |
| Čučoni | 1 | 3 | 398,5 | 2025 |
| Čumáčci | 3 | 3 | 266 | 2024–2026 |
| Givenchy | 3 | 3 | 303 | 2024 |
| Green Gas | 2 | 3 | 93 | 2025–2026 |
| Hasiči Karviná | 2 | 3 | 318 | 2025 |
| Hup Hop Havířov | 1 | 3 | 240 | 2024–2026 |
| chcimluvit.cz | 1 | 3 | 337 | 2025–2026 |
| JAI | 2 | 3 | 327 | 2024–2025 |
| Když běžím žiju | 2 | 3 | 268 | 2025–2026 |
| Kočičáci | 1 | 3 | 327 | 2025–2026 |
| Louky | 1 | 3 | 99 | 2024–2026 |
| MIKO Ostrava | 1 | 3 | 447 | 2023–2024 |
| MK seitl | 3 | 3 | 115 | 2025–2026 |
| Pelikáni | 3 | 3 | 120 | 2026 |
| Retard run 99 | 1 | 3 | 269,5 | 2025 |
| Run 99 | 3 | 3 | 252 | 2026 |
| Sedliště | 1 | 3 | 310 | 2024–2026 |
| SK Černé plíce | 3 | 3 | 118,5 | 2026 |
| Slezan Frýdek-Místek | 1 | 3 | 387 | 2024–2025 |
| Spartan Třinec | 2 | 3 | 466 | 2024–2026 |
| Staré Město | 2 | 3 | 358 | 2025 |
| TJ TŽ Třinec | 1 | 3 | 440 | 2023–2025 |
| Try Hard Gym | 3 | 3 | 265 | 2024–2026 |
| Třanovice | 2 | 3 | 191 | 2025–2026 |
| Třinec | 2 | 3 | 286 | 2024–2026 |
| Vendryně | 1 | 3 | 226 | 2024–2025 |
| 1.běžecký Jablunkov | 2 | 2 | 126 | 2024 |
| Abstinenční repre | 1 | 2 | 280 | 2025 |
| AC Sportguides Rožnov p. R. | 1 | 2 | 177,5 | 2025–2026 |
| Admira Hulín | 1 | 2 | 225 | 2026 |
| Adventure Sport Team | 2 | 2 | 37 | 2026 |
| AK Perná, z.s. | 2 | 2 | 78 | 2026 |
| Atlet Šestajovice | 2 | 2 | 176 | 2026 |
| Bambelok | 2 | 2 | 109 | 2025 |
| Beerclub Na Kopečku | 1 | 2 | 191 | 2025 |
| Běžci Lučina | 1 | 2 | 177 | 2026 |
| Bielsko | 1 | 2 | 202 | 2024 |
| BIMBAM Team | 2 | 2 | 73 | 2024 |
| BKSAK | 1 | 2 | 126 | 2026 |
| Blansko | 1 | 2 | 249 | 2024–2026 |
| Brno | 1 | 2 | 137 | 2023–2025 |
| Carp Team - Ostravská Těžební | 1 | 2 | 18,5 | 2026 |
| Cukrik | 1 | 2 | 105 | 2025 |
| Endorfin Republic Gigi | 1 | 2 | 222 | 2025–2026 |
| Fasy | 1 | 2 | 170 | 2025 |
| Gravel | 2 | 2 | 199 | 2024 |
| Hlučín | 1 | 2 | 71 | 2023–2025 |
| Horní Bludovice | 2 | 2 | 180 | 2024 |
| J-Elita | 2 | 2 | 54 | 2026 |
| Jastrzębie-Zdrój | 2 | 2 | 231 | 2024 |
| Kalfi | 2 | 2 | 129 | 2026 |
| Kuřátka | 2 | 2 | 241 | 2024 |
| Łapacze Zachodów Słońca | 2 | 2 | 195 | 2025 |
| Lenochodi | 1 | 2 | 221 | 2026 |
| Lightbike | 1 | 2 | 221 | 2025 |
| Míša je jednička | 1 | 2 | 222 | 2025 |
| MIZUNO TEAM | 1 | 2 | 159 | 2025 |
| MM Martinez | 2 | 2 | 109 | 2025 |
| Mushing Team Ostrava/ Kočičáci | 1 | 2 | 111 | 2025–2026 |
| Náplava | 1 | 2 | 216 | 2023–2026 |
| NAPOHODU! bike team Píšť | 1 | 2 | 288 | 2025–2026 |
| NN NightRun team | 1 | 2 | 217 | 2026 |
| Otužilci Těšín | 1 | 2 | 176 | 2024–2026 |
| Pelíci | 2 | 2 | 179 | 2026 |
| Pelíci - Sportlab Vyškov | 1 | 2 | 56 | 2025–2026 |
| Petřvald | 2 | 2 | 189 | 2025 |
| PK Bohumín | 2 | 2 | 129 | 2024–2025 |
| PKV | 2 | 2 | 154 | 2026 |
| PMS - Klub přátel Martina Sklenáře | 1 | 2 | 107 | 2025–2026 |
| Pupkof | 1 | 2 | 205 | 2025–2026 |
| Racing Olešná | 2 | 2 | 150 | 2026 |
| Retard run99 | 1 | 2 | 164 | 2025–2026 |
| Rychvald | 2 | 2 | 190 | 2023–2025 |
| SCI Cieszyn | 1 | 2 | 335 | 2026 |
| SK ZaFaR Frenštát p.R | 2 | 2 | 60 | 2026 |
| SK Dětmarovice | 1 | 2 | 166,5 | 2026 |
| SK Garden Petřvald | 1 | 2 | 166 | 2025–2026 |
| SKI Mosty | 1 | 2 | 247 | 2024 |
| Skoczów | 2 | 2 | 139 | 2023–2024 |
| SLIPKA GYM | 2 | 2 | 240 | 2025 |
| Slovan Záblatí | 1 | 2 | 98 | 2025–2026 |
| SP Malenovice | 2 | 2 | 181 | 2026 |
| Spartan training group Orlová | 2 | 2 | 163 | 2024–2025 |
| SPK | 2 | 2 | 476 | 2024–2026 |
| Sportovci jak cYp | 1 | 2 | 224,5 | 2026 |
| Srdcem pro Bohumin | 1 | 2 | 36 | 2025–2026 |
| STAY ACTIVE STAY STABILE | 1 | 2 | 207 | 2025 |
| ŠK pre Radosť | 2 | 2 | 167 | 2023 |
| Šneci v běhu | 1 | 2 | 89 | 2025–2026 |
| TJ Maratonstav Úpice | 2 | 2 | 8 | 2026 |
| Tošanovice | 1 | 2 | 124 | 2026 |
| Ustroń | 2 | 2 | 144 | 2024 |
| Vělopolí | 2 | 2 | 180 | 2023–2025 |
| Vratimov | 2 | 2 | 258,5 | 2025–2026 |
| Vrchaři Vrchlabí | 2 | 2 | 45 | 2026 |
| Záblatí OGs | 1 | 2 | 261 | 2025–2026 |
| Żory | 2 | 2 | 170 | 2023–2024 |
| #TeamDKMS | 1 | 1 | 131 | 2025 |
| A.C. Sparta Praha | 1 | 1 | 82 | 2026 |
| A17 | 1 | 1 | 61 | 2026 |
| AAAA Výškovice | 1 | 1 | 42 | 2026 |
| AC Moravská Slavia Brno/Orel Starý Lískovec | 1 | 1 | 79 | 2026 |
| AC Slovan Liberec | 1 | 1 | 65 | 2026 |
| AC SportGuides Rožnov | 1 | 1 | 128 | 2026 |
| Aja z Prahy | 1 | 1 | 95 | 2025 |
| AK + ŠSKAŠSKGFŽ + Srdcem pro Bohumín | 1 | 1 | 43 | 2026 |
| AK ASICS KROMĚŘÍŽ | 1 | 1 | 63 | 2026 |
| AK Iscarex Česká Třebová | 1 | 1 | 118 | 2026 |
| AK Slavia Trenčín | 1 | 1 | 114 | 2026 |
| AK Zlín | 1 | 1 | 76 | 2026 |
| AKEZ/Běž.cz | 1 | 1 | 114 | 2026 |
| AKT | 1 | 1 | 88 | 2026 |
| ASK Dipoli | 1 | 1 | 129 | 2025 |
| Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko | 1 | 1 | 68 | 2026 |
| Atletika Alojzov | 1 | 1 | 132 | 2026 |
| Atletika Havířov 1965/AKBK | 1 | 1 | 150 | 2025 |
| Atletika Šumperk | 1 | 1 | 62 | 2026 |
| AZ | 1 | 1 | 91 | 2026 |
| Baby Skřečoň | 1 | 1 | 91 | 2026 |
| Beer inside, Crivit outside | 1 | 1 | 51 | 2026 |
| Benešovský běžecký klub | 1 | 1 | 105 | 2026 |
| BeskydskaAlpa | 1 | 1 | 52 | 2026 |
| Bez | 1 | 1 | 171 | 2026 |
| Běžci z Rya | 1 | 1 | 91 | 2025 |
| Bigo! | 1 | 1 | 134 | 2026 |
| Bigoši! | 1 | 1 | 120 | 2026 |
| BK Kozlovice | 1 | 1 | 112 | 2026 |
| BK SAK | 1 | 1 | 99 | 2026 |
| BKSAK Karviná | 1 | 1 | 93 | 2025 |
| Boca team | 1 | 1 | 53 | 2026 |
| Body Club Třinec | 1 | 1 | 75 | 2024 |
| Bolatice | 1 | 1 | 140 | 2025 |
| Bomberos Karviná | 1 | 1 | 107 | 2025 |
| Brtev | 1 | 1 | 34 | 2026 |
| Brzdy Horní Čermná | 1 | 1 | 48 | 2026 |
| Canicross Beskydy | 1 | 1 | 120 | 2026 |
| Čadca | 1 | 1 | 51 | 2023 |
| ČandaBuráku | 1 | 1 | 89 | 2024 |
| Český běžecký klub | 1 | 1 | 54 | 2026 |
| Decathlon Ostrava-Avion | 1 | 1 | 138 | 2026 |
| Dětmarovice | 1 | 1 | 92 | 2025 |
| Detmarovice Bomberos | 1 | 1 | 121 | 2023 |
| Dětmarovické Šídlo | 1 | 1 | 115 | 2026 |
| Dřevohostice | 1 | 1 | 46 | 2026 |
| DZ-Náchod | 1 | 1 | 109 | 2026 |
| Eleven Run Team | 1 | 1 | 111 | 2026 |
| Fifarunlife | 1 | 1 | 90 | 2025 |
| FiLuTa | 1 | 1 | 86 | 2026 |
| Filuta Team | 1 | 1 | 85 | 2026 |
| Firlovci | 1 | 1 | 131 | 2025 |
| FM | 1 | 1 | 99 | 2026 |
| Focaccia Team | 1 | 1 | 127 | 2025 |
| Focus gym | 1 | 1 | 48 | 2025 |
| Futro | 1 | 1 | 101 | 2024 |
| GuMitci | 1 | 1 | 125 | 2026 |
| Harbutowice | 1 | 1 | 106 | 2023 |
| Haven Sport Team | 1 | 1 | 91 | 2026 |
| Havířov - Try Hard Gym | 1 | 1 | 83 | 2024 |
| hc vitkovice fans | 1 | 1 | 74 | 2023 |
| HERRMANN-DENT | 1 | 1 | 24 | 2026 |
| HESENTH | 1 | 1 | 101 | 2026 |
| HK Dětmarovice | 1 | 1 | 28,5 | 2026 |
| HOKAteam.cz | 1 | 1 | 120 | 2026 |
| Hranice | 1 | 1 | 64 | 2026 |
| Husky Sirius | 1 | 1 | 20 | 2026 |
| Chotěbuz | 1 | 1 | 120 | 2025 |
| Invalidi z Hawru | 1 | 1 | 69 | 2025 |
| ITALKA | 1 | 1 | 1,5 | 2026 |
| Jednadvatři | 1 | 1 | 78 | 2026 |
| Jihočeský klub maratonců | 1 | 1 | 127 | 2026 |
| Jinost | 1 | 1 | 73 | 2026 |
| Jirkove sobe | 1 | 1 | 78 | 2026 |
| JKS Cieszyn | 1 | 1 | 99 | 2023 |
| Kaczyce | 1 | 1 | 107 | 2023 |
| Kaňovice | 1 | 1 | 77 | 2024 |
| Karviná/Praha | 1 | 1 | 82 | 2024 |
| KaSK Vělopolí | 1 | 1 | 123 | 2025 |
| Kateřinice | 1 | 1 | 61 | 2024 |
| KK Havířov | 1 | 1 | 202 | 2026 |
| KMB | 1 | 1 | 90 | 2026 |
| Knurów | 1 | 1 | 102 | 2023 |
| Konyrunlife | 1 | 1 | 91 | 2025 |
| Kopřivnice | 1 | 1 | 115 | 2025 |
| Koupelníci | 1 | 1 | 69 | 2026 |
| Kponczye wielkie | 1 | 1 | 110 | 2023 |
| Kraťas tým | 1 | 1 | 94 | 2025 |
| Kravasss 43 team | 1 | 1 | 86 | 2025 |
| KVS Olomouc | 1 | 1 | 1 | 2026 |
| Kystra | 1 | 1 | 46 | 2025 |
| League of justrice | 1 | 1 | 79 | 2023 |
| Liberec | 1 | 1 | 54 | 2025 |
| Lintišáci | 1 | 1 | 145 | 2026 |
| Lintišáci Děčín | 1 | 1 | 96 | 2026 |
| Loku Trutnov | 1 | 1 | 17 | 2026 |
| Loncryce Maze | 1 | 1 | 87 | 2025 |
| Lopuch | 1 | 1 | 81 | 2026 |
| LowelPro Running Team | 1 | 1 | 123 | 2026 |
| Lytyňoci | 1 | 1 | 268 | 2024 |
| M+M | 1 | 1 | 57 | 2024 |
| Manchester United | 1 | 1 | 72 | 2025 |
| Maraton klub Seitl Ostrava z.s. | 1 | 1 | 140 | 2026 |
| Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 2 | 2026 |
| Mattoni FreeRun Zlín | 1 | 1 | 136 | 2026 |
| MK Saitel Ostrava | 1 | 1 | 150 | 2026 |
| MK Seitl Ostrava / WWW.BEZECKYPLAN.CZ | 1 | 1 | 138 | 2025 |
| MKS centrum Dzięgielów | 1 | 1 | 128 | 2026 |
| Mňamis | 1 | 1 | 98 | 2023 |
| Morava gym | 1 | 1 | 1,5 | 2026 |
| Nameless | 1 | 1 | 95 | 2026 |
| nic | 1 | 1 | 192 | 2026 |
| Nový Jičín u Štramberka | 1 | 1 | 103 | 2026 |
| NVPP | 1 | 1 | 106 | 2023 |
| OB TJ TŽ | 1 | 1 | 118 | 2026 |
| OK Lokomotiva Pardubice | 1 | 1 | 129 | 2026 |
| OLISUN | 1 | 1 | 138 | 2026 |
| PBK | 1 | 1 | 204 | 2025 |
| Pedro-Poruba | 1 | 1 | 5 | 2026 |
| Pena Team | 1 | 1 | 1 | 2026 |
| Petřvald líné nohy | 1 | 1 | 81 | 2025 |
| PkBohumín | 1 | 1 | 81 | 2026 |
| Pohořelice | 1 | 1 | 116 | 2026 |
| Polska/Cieszyn | 1 | 1 | 131 | 2025 |
| PRO Dřeň | 1 | 1 | 100 | 2026 |
| PRORUNEVOLUTION/AKEZ Kopřivnice | 1 | 1 | 51 | 2026 |
| Prostějov | 1 | 1 | 34 | 2024 |
| Przybedza | 1 | 1 | 93 | 2025 |
| Přespolní žraloci | 1 | 1 | 104 | 2026 |
| Přežít | 1 | 1 | 33 | 2026 |
| Radost z běhu | 1 | 1 | 84 | 2025 |
| region RUN Havířov | 1 | 1 | 84 | 2026 |
| RegioRun | 1 | 1 | 107 | 2026 |
| Reklama Korzon | 1 | 1 | 198 | 2025 |
| RUNdál | 1 | 1 | 108 | 2025 |
| rundal.cz | 1 | 1 | 115 | 2025 |
| RUNisLOVE :) | 1 | 1 | 100 | 2024 |
| SABZO | 1 | 1 | 99 | 2026 |
| Sabzo Praha | 1 | 1 | 1 | 2026 |
| SAVAGES TEAM | 1 | 1 | 88 | 2025 |
| Shooters Beta Brno | 1 | 1 | 95 | 2024 |
| Síla dvou | 1 | 1 | 76,5 | 2026 |
| Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 58 | 2026 |
| SK Moravské Budějovice | 1 | 1 | 74 | 2026 |
| SK Nevzdáme to / Orlová | 1 | 1 | 62 | 2025 |
| SK Zahrada Petřvald | 1 | 1 | 108 | 2023 |
| SKI OB Šternberk | 1 | 1 | 76 | 2025 |
| SKM Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 115 | 2026 |
| SKOB | 1 | 1 | 54 | 2026 |
| Slavia Žižkov - Voláč | 1 | 1 | 1 | 2026 |
| Snakes Ostrava | 1 | 1 | 87 | 2025 |
| Soběšovice | 1 | 1 | 67 | 2024 |
| Splašeni goroli | 1 | 1 | 126 | 2026 |
| Spolek zimních koupelníků Horní Bludovice | 1 | 1 | 87 | 2023 |
| Sportovní klub outdoorových aktivit Havířov | 1 | 1 | 80 | 2026 |
| STAY ACTIVE STAY STABIL | 1 | 1 | 41 | 2025 |
| STG Orlová | 1 | 1 | 92 | 2025 |
| STG Spartan Training Group Třinec | 1 | 1 | 110 | 2023 |
| STG Třinec 2 | 1 | 1 | 114 | 2025 |
| STG Třinec 3 | 1 | 1 | 109 | 2025 |
| Stodůlky | 1 | 1 | 117 | 2026 |
| Stonavský Ťopek | 1 | 1 | 113 | 2023 |
| SV Wettstetten | 1 | 1 | 16 | 2026 |
| Svým směrem | 1 | 1 | 46 | 2026 |
| ŠBV | 1 | 1 | 218 | 2023 |
| Štěrba tým | 1 | 1 | 53 | 2025 |
| Tam a nikdy zpátky | 1 | 1 | 85 | 2026 |
| Ťampaly | 1 | 1 | 127 | 2024 |
| Team iternational!!! | 1 | 1 | 115 | 2024 |
| Team Tachykardie | 1 | 1 | 15 | 2026 |
| TJ atletika Znojmo | 1 | 1 | 75 | 2026 |
| TJ Bystřice pod Hostýnem | 1 | 1 | 1 | 2026 |
| TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 1 | 32 | 2026 |
| TJ Nová Včelnice | 1 | 1 | 49 | 2026 |
| Tj Otice | 1 | 1 | 210 | 2026 |
| TJ Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 1 | 27 | 2026 |
| TJ Slezan F-M | 1 | 1 | 150 | 2025 |
| TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 2026 |
| TJ Sokol Praha Královské Vinohrady | 1 | 1 | 95 | 2026 |
| TJ Svitavy | 1 | 1 | 13 | 2026 |
| Triatlet Karlovy Vary | 1 | 1 | 8 | 2026 |
| Triatlon Prostějov z.s. | 1 | 1 | 115,5 | 2026 |
| TRImates Ostrava | 1 | 1 | 83 | 2025 |
| TRImates SK Oceláci Ostrava | 1 | 1 | 111 | 2026 |
| Try hard | 1 | 1 | 72 | 2026 |
| Tři křížky | 1 | 1 | 121 | 2026 |
| Třinec - Guty | 1 | 1 | 134 | 2026 |
| TTC Ostrava 2016 | 1 | 1 | 102 | 2026 |
| Turzovka | 1 | 1 | 66 | 2023 |
| Tým Čičiny | 1 | 1 | 106 | 2026 |
| UKS Suszec | 1 | 1 | 126 | 2025 |
| Utíkej Evičko! | 1 | 1 | 83 | 2025 |
| Valec team | 1 | 1 | 134 | 2025 |
| Velká Polom | 1 | 1 | 122 | 2026 |
| Velopoli KaSK | 1 | 1 | 104 | 2025 |
| VIF Eleven Head Cyklolive | 1 | 1 | 175,5 | 2025 |
| VIOLET TEAM OSTRAVA | 1 | 1 | 118 | 2026 |
| Vítězní | 1 | 1 | 129 | 2025 |
| VK Perun Ostrava | 1 | 1 | 74 | 2025 |
| Vratimov FreeRun | 1 | 1 | 145 | 2025 |
| Vsetín | 1 | 1 | 81 | 2024 |
| VSK Univerzita Brno | 1 | 1 | 150 | 2026 |
| Výbušná koťátka | 1 | 1 | 35 | 2026 |
| VZS Ostrava | 1 | 1 | 92 | 2026 |
| Winehouse | 1 | 1 | 134 | 2026 |
| Workout17 | 1 | 1 | 76 | 2026 |
| www.ultramaratonec.cz | 1 | 1 | 124 | 2026 |
| Zbyslavice | 1 | 1 | 72 | 2024 |
| Železný Kokot !!! | 1 | 1 | 264 | 2024 |