Kluby

OlzaRun

Členové
1
Starty
34
Body
4 172,5 součet
Ročníky
2024–2026-leto

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-leto 14. z 215 858,5
2026-zima 15. z 86 796,5
2025 6. z 189 1 976,5
2024 23. z 117 541
Součet bodů klubu OlzaRun po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 4 sloupců (2024–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 976,5.01 0002 000Body (součet)2024: 5412025: 1 976,52026-zima: 796,52026-leto: 858,520252026-leto1 976,5858,5
Součet bodů klubu OlzaRun po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 4 sloupců (2024–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 976,5.05001 0001 5002 000Body (součet)2024: 5412025: 1 976,52026-zima: 796,52026-leto: 858,5202420252026-zima2026-leto1 976,5858,5
Součet bodů klubu OlzaRun po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 4 sloupců (2024–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 976,5.05001 0001 5002 000Body (součet)2024: 5412025: 1 976,52026-zima: 796,52026-leto: 858,5202420252026-zima2026-leto1 976,5858,5
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu OlzaRun po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2024541
20251 976,5
2026-zima796,5
2026-leto858,5

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

1 závodník, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. Pavel Novák 34 startů