Hledat závodníka

Pavel Novák

Ročník narození
1976
Klub
OlzaRun
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 34 startů v 4 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
34
Dokončil
34
Vítězství
0
Na bedně
4
Nejdelší série
6 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu. Právě běží série 3 závodů.

Kluby: OlzaRun(2024–2026) · Olzarun(2026) · OlzaRun(2026)

Odznaky

  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 34 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 34 %–52 %. Výš je lépe.30 %40 %50 %60 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 34 % z 5 závodů2025: medián 52 % z 16 závodů2026: medián 34 % z 13 závodů
Medián percentilu po ročnících, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 34 %–52 %. Výš je lépe.30 %35 %40 %45 %50 %55 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 34 % z 5 závodů2025: medián 52 % z 16 závodů2026: medián 34 % z 13 závodů
Medián percentilu po ročnících, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 34 %–52 %. Výš je lépe.30 %35 %40 %45 %50 %55 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 34 % z 5 závodů2025: medián 52 % z 16 závodů2026: medián 34 % z 13 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Pavel Novák
ŘadaRočníkPercentil
Pavel Novák202434 %
Pavel Novák202552 %
Pavel Novák202634 %

Letní 2026 6 startů

Pohárové body Letní 2026, Pavel Novák
Pořadí Hornobludovická 7Lučinská 6Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHBěh na Lysou horuDětmarovická 10×1,5Lipiny RunHavířovská 10finále ×2 Body
4. v kategorii M45+ 127bez bodů130131bez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodů193,5140276 997,5
Výsledky Letní 2026, Pavel Novák
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 31. z 78 M45+: 12. 33:19 PB −0:43 61 %
Třanovická 10 30. 5. 2026 37. z 89 M45+: 9. 47:55 59 %
Petrovický prásk 14. 6. 2026 21. z 26 M45+: 8. 48:11 20 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 42. z 185 M45+: 10. 46:36 CR −0:49PB −4:51 78 %
Lipiny Run 10. 10. 2026 8. z 12 M45+: 3. 25:59 36 %
Havířovská 10 17. 10. 2026 12. z 16 M45+: 4. 47:48 27 %

Zimní 2026 7 startů

Pohárové body Zimní 2026, Pavel Novák
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
9. v kategorii M45+ 125128131bez bodů114193,5127bez bodů128bez bodůbez bodů 946,5
Výsledky Zimní 2026, Pavel Novák
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 30. z 45 M45+: 14. 23:13 34 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 29. z 48 M45+: 11. 36:08 40 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 25. z 30 M45+: 8. 11 520 m 17 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 70. z 104 M45+: 25. 52:04 33 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 26. z 36 M45+: 10. 37:10 29 %
ChotRun 24. 1. 2026 29. z 40 M45+: 12. 37:07 28 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 24. z 42 M45+: 11. 31:41 44 %

H10 2025 16 startů

Pohárové body H10 2025, Pavel Novák
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
7. celkově 117108bez bodů10086163,5bez bodů115115112113109bez bodů120bez bodů89126bez bodů125110268 1 976,5
3. v kategorii M45+ 130130bez bodů128125192bez bodů129130130131129bez bodů130bez bodů129140bez bodů140145276 2 314
Výsledky H10 2025, Pavel Novák
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 22. z 51 M45+: 9. 35:18 58 %
Okolo moře 8. 12. 2024 31. z 79 M45+: 9. 21:14 PB −6:49 62 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 39. z 113 M45+: 11. 22:36 66 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 53. z 109 M45+: 14. 48:04 PB −3:16 52 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 30. z 65 M45+: 11. 34:58 PB −2:29 55 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 24. z 67 M45+: 10. 30:21 65 %
LightBike běh 29. 3. 2025 24. z 47 M45+: 9. 28:52 50 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 27. z 49 M45+: 9. 25:56 46 %
Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 26. z 38 M45+: 8. 2 789 m 32 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 30. z 62 M45+: 10. 34:02 52 %
Petrovický prásk 15. 6. 2025 19. z 24 M45+: 9. 44:56 22 %
Záblatská osmička 28. 6. 2025 50. z 131 M45+: 10. 41:09 62 %
Orlovský kros 5. 7. 2025 13. z 15 M45+: 3. 14:21 14 %
Těšínský štafetový kros 6. 9. 2025 14. z 24 M45+: 3. 20:53 43 %
Dětmarovická 10 13. 9. 2025 29. z 33 M45+: 2. 51:27 13 %
Havířovská 10 18. 10. 2025 6. z 18 M45+: 4. 43:09 71 %

H10 2024 5 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Pavel Novák
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 36. z 64 M45+: 10. 38:36 44 %
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 31. z 37 M45+: 18. 10 870 m 17 %
Okolo moře 3. 12. 2023 34. z 51 M45+: 15. 28:04 34 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 70. z 113 M45+: 26. 51:21 38 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 35. z 44 M45+: 13. 37:27 21 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
35:18 H10 2025
Nejhorší
36:08 Zimní 2026
Průměr
35:43
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 35:18–38:36. Níž je lépe.34:0036:0038:0040:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 38:36 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 35:18 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 36:08 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 35:18–38:36. Níž je lépe.35:0036:0037:0038:0039:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 38:36 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 35:18 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 36:08 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 35:18–38:36. Níž je lépe.35:0036:0037:0038:0039:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 38:36 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 35:18 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 36:08 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Pavel Novák
ŘadaRočníkČas
Pavel Novák202438:36
Pavel Novák202535:18
Pavel Novák202636:08

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Od mostu k mostu: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 36. z 64 38:36 44 %
H10 2025 v2 22. z 51 35:18 58 %
Zimní 2026 v2 29. z 48 36:08 40 %

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
10 870 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 31. z 37 10 870 m 17 %

Okolo moře 3 starty

trať v2, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
21:14 H10 2025
Nejhorší
28:04 H10 2024
Průměr
24:10
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 21:14–28:04. Níž je lépe.20:0025:0030:00Čas · níž je lépe202420252026Okolo moře, H10 2024: 28:04 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 21:14 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 23:13 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 21:14–28:04. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe202420252026Okolo moře, H10 2024: 28:04 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 21:14 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 23:13 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 21:14–28:04. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe202420252026Okolo moře, H10 2024: 28:04 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 21:14 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 23:13 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Pavel Novák
ŘadaRočníkČas
Pavel Novák202428:04
Pavel Novák202521:14
Pavel Novák202623:13
Okolo moře: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v2 34. z 51 28:04 34 %
H10 2025 v2 31. z 79 21:14 PB −6:49 62 %
Zimní 2026 v2 30. z 45 23:13 34 %

Albrechtická hodinovka 1 start

Nejdelší
11 520 m Zimní 2026
Albrechtická hodinovka: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2026 v1 25. z 30 11 520 m 17 %

Štěpánský běh 1 start

trať v1, od 2023 1 čas na této trati

Nejlepší
22:36 H10 2025
Štěpánský běh: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 39. z 113 22:36 66 %

Silvestrovský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
48:04 H10 2025
Nejhorší
52:04 Zimní 2026
Průměr
50:29
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 48:04–52:04. Níž je lépe.48:0050:0052:0054:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 51:21 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 48:04 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 52:04 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 48:04–52:04. Níž je lépe.48:0050:0052:0054:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 51:21 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 48:04 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 52:04 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 48:04–52:04. Níž je lépe.48:0049:0050:0051:0052:0053:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 51:21 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 48:04 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 52:04 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Pavel Novák
ŘadaRočníkČas
Pavel Novák202451:21
Pavel Novák202548:04
Pavel Novák202652:04
Silvestrovský běh: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 70. z 113 51:21 38 %
H10 2025 v1 53. z 109 48:04 PB −3:16 52 %
Zimní 2026 v1 70. z 104 52:04 33 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
34:58 H10 2025
Nejhorší
37:27 H10 2024
Průměr
36:32
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 34:58–37:27. Níž je lépe.34:0035:0036:0037:0038:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 37:27 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 34:58 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 37:10 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 34:58–37:27. Níž je lépe.34:0035:0036:0037:0038:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 37:27 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 34:58 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 37:10 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 34:58–37:27. Níž je lépe.34:3035:0035:3036:0036:3037:0037:30Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 37:27 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 34:58 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 37:10 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Pavel Novák
ŘadaRočníkČas
Pavel Novák202437:27
Pavel Novák202534:58
Pavel Novák202637:10
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 35. z 44 37:27 21 %
H10 2025 v1 30. z 65 34:58 PB −2:29 55 %
Zimní 2026 v1 26. z 36 37:10 29 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
37:07 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 29. z 40 37:07 28 %

Běh dolem Pokrok 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
30:21 H10 2025
Nejhorší
31:41 Zimní 2026
Průměr
31:01
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 30:21–31:41. Níž je lépe.30:0030:3031:0031:3032:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 30:21 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 31:41 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 30:21–31:41. Níž je lépe.30:0030:3031:0031:3032:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 30:21 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 31:41 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 30:21–31:41. Níž je lépe.30:0030:3031:0031:3032:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 30:21 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 31:41 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Pavel Novák
ŘadaRočníkČas
Pavel Novák202530:21
Pavel Novák202631:41
Běh dolem Pokrok: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 24. z 67 30:21 65 %
Zimní 2026 v2 24. z 42 31:41 44 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
28:52 H10 2025
LightBike běh: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 24. z 47 28:52 50 %

Velikonoční 12minutovka 1 start

Nejdelší
2 789 m H10 2025
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 26. z 38 2 789 m 32 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
25:56 H10 2025
Těrlická F5: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 27. z 49 25:56 46 %

Hornobludovická 7 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
33:19 Letní 2026
Nejhorší
34:02 H10 2025
Průměr
33:41
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 33:19–34:02. Níž je lépe.33:1533:3033:4534:0034:15Čas · níž je lépe20252026Hornobludovická 7, H10 2025: 34:02 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 33:19 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 33:19–34:02. Níž je lépe.33:1533:3033:4534:0034:15Čas · níž je lépe20252026Hornobludovická 7, H10 2025: 34:02 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 33:19 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 33:19–34:02. Níž je lépe.33:1033:2033:3033:4033:5034:0034:10Čas · níž je lépe20252026Hornobludovická 7, H10 2025: 34:02 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 33:19 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Pavel Novák
ŘadaRočníkČas
Pavel Novák202534:02
Pavel Novák202633:19
Hornobludovická 7: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 30. z 62 34:02 52 %
Letní 2026 v1 31. z 78 33:19 PB −0:43 61 %

Třanovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
47:55 Letní 2026
Třanovická 10: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 37. z 89 47:55 59 %

Petrovický prásk 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
44:56 H10 2025
Nejhorší
48:11 Letní 2026
Průměr
46:33
Vývoj času
Vývoj času, Petrovický prásk, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 44:56–48:11. Níž je lépe.44:0046:0048:0050:00Čas · níž je lépe20252026Petrovický prásk, H10 2025: 44:56 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 48:11 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 44:56–48:11. Níž je lépe.44:0045:0046:0047:0048:0049:00Čas · níž je lépe20252026Petrovický prásk, H10 2025: 44:56 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 48:11 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 44:56–48:11. Níž je lépe.44:0045:0046:0047:0048:0049:00Čas · níž je lépe20252026Petrovický prásk, H10 2025: 44:56 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 48:11 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Petrovický prásk, Pavel Novák
ŘadaRočníkČas
Pavel Novák202544:56
Pavel Novák202648:11
Petrovický prásk: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 19. z 24 44:56 22 %
Letní 2026 v1 21. z 26 48:11 20 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
41:09 H10 2025
Záblatská osmička: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 50. z 131 41:09 62 %

Orlovský kros 1 start

trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati

Nejlepší
14:21 H10 2025
Orlovský kros: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 13. z 15 14:21 14 %

Těšínský štafetový kros 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
20:53 H10 2025
Těšínský štafetový kros: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 14. z 24 20:53 43 %

Dětmarovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
46:36 Letní 2026
Nejhorší
51:27 H10 2025
Průměr
49:01
Vývoj času
Vývoj času, Dětmarovická 10, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 46:36–51:27. Níž je lépe.46:0048:0050:0052:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 51:27 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 46:36 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 46:36–51:27. Níž je lépe.46:0048:0050:0052:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 51:27 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 46:36 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 46:36–51:27. Níž je lépe.46:0047:0048:0049:0050:0051:0052:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 51:27 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 46:36 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Dětmarovická 10, Pavel Novák
ŘadaRočníkČas
Pavel Novák202551:27
Pavel Novák202646:36
Dětmarovická 10: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 29. z 33 51:27 13 %
Letní 2026 v1 42. z 185 46:36 CR −0:49PB −4:51 78 %

Lipiny Run 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
25:59 Letní 2026
Lipiny Run: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 8. z 12 25:59 36 %

Havířovská 10 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
43:09 H10 2025
Nejhorší
47:48 Letní 2026
Průměr
45:28
Vývoj času
Vývoj času, Havířovská 10, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 43:09–47:48. Níž je lépe.42:0044:0046:0048:00Čas · níž je lépe20252026Havířovská 10, H10 2025: 43:09 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 47:48 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Havířovská 10, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 43:09–47:48. Níž je lépe.42:0044:0046:0048:00Čas · níž je lépe20252026Havířovská 10, H10 2025: 43:09 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 47:48 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Havířovská 10, Pavel NovákSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 43:09–47:48. Níž je lépe.43:0044:0045:0046:0047:0048:00Čas · níž je lépe20252026Havířovská 10, H10 2025: 43:09 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 47:48 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Havířovská 10, Pavel Novák
ŘadaRočníkČas
Pavel Novák202543:09
Pavel Novák202647:48
Havířovská 10: výsledky, Pavel Novák
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 6. z 18 43:09 71 %
Letní 2026 v1 12. z 16 47:48 27 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Pavel Novák
Soupeř Závody Bilance Porovnání
Belinda Kaiser 29 3–26–0 Porovnat
Marek Polok 29 19–10–0 Porovnat
Marek Sznapka 29 21–8–0 Porovnat
David Hartig 28 0–28–0 Porovnat
David Wawreczka 28 0–28–0 Porovnat