Hledat závodníka

Marek Sznapka

Ročník narození
1982
Klub
Karviná
Kategorie
M45 letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2025 40 startů v 3 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
40
Dokončil
40
Vítězství
0
Na bedně
0
Nejdelší série
33 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu. Právě běží série 3 závodů.

Odznaky

  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 40 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 33 %–38 %. Výš je lépe.32 %34 %36 %38 %Percentil · výš je lépe202520262025: medián 33 % z 21 závodů2026: medián 38 % z 19 závodů
Medián percentilu po ročnících, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 33 %–38 %. Výš je lépe.32 %34 %36 %38 %Percentil · výš je lépe202520262025: medián 33 % z 21 závodů2026: medián 38 % z 19 závodů
Medián percentilu po ročnících, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 33 %–38 %. Výš je lépe.33 %34 %35 %36 %37 %38 %Percentil · výš je lépe202520262025: medián 33 % z 21 závodů2026: medián 38 % z 19 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Marek Sznapka
ŘadaRočníkPercentil
Marek Sznapka202533 %
Marek Sznapka202638 %

Letní 2026 8 startů

Pohárové body Letní 2026, Marek Sznapka
Pořadí Hornobludovická 7Lučinská 6Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHBěh na Lysou horuDětmarovická 10×1,5Lipiny RunHavířovská 10finále ×2 Body
4. v kategorii M45 121bez bodů111136bez bodůbez bodů132127bez bodů165136272 1 200
Výsledky Letní 2026, Marek Sznapka
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 37. z 78 M45: 18. 34:04 PB −2:04 53 %
Třanovická 10 30. 5. 2026 41. z 89 M45: 28. 48:56 PB −18:39 55 %
Petrovický prásk 14. 6. 2026 11. z 26 M45: 5. 39:10 PB −2:31 60 %
Orlovský kros 4. 7. 2026 18. z 27 M45: 7. 46:44 35 %
Běh E3CH 19. 7. 2026 24. z 40 M45: 12. 29:38 41 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 46. z 185 M45: 29. 47:30 PB −3:12 76 %
Lipiny Run 10. 10. 2026 10. z 12 M45: 5. 26:53 18 %
Havířovská 10 17. 10. 2026 11. z 16 M45: 5. 47:18 PB −1:40 33 %

Zimní 2026 11 startů

Pohárové body Zimní 2026, Marek Sznapka
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
9. v kategorii M45 122122 (nezapočteno)125105 (nezapočteno)106 (nezapočteno)184,5124125127130254 1 191,5
Výsledky Zimní 2026, Marek Sznapka
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 37. z 45 M45: 17. 24:25 18 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 34. z 48 M45: 17. 37:03 PB −3:23 30 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 22. z 30 M45: 14. 11 985 m 28 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 51. z 118 M45: 34. 23:33 57 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 62. z 104 M45: 33. 50:46 41 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 27. z 36 M45: 16. 37:47 26 %
ChotRun 24. 1. 2026 30. z 40 M45: 15. 38:03 26 %
Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 21. z 33 M45: 14. 25:29 PB −2:29 38 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 25. z 42 M45: 12. 31:49 PB −1:41 41 %
LightBike běh 28. 3. 2026 16. z 25 M45: 9. 29:57 PB −3:03 38 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 21. z 42 M45: 12. 2 897 m 51 %

H10 2025 21 startů

Pohárové body H10 2025, Marek Sznapka
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
8. celkově 10386 (nezapočteno)1189672 (nezapočteno)154,511694 (nezapočteno)10010011210217 (nezapočteno)12210395 (nezapočteno)130124124111252 1 967,5
4. v kategorii M45 123111 (nezapočteno)128114101 (nezapočteno)177126117118114 (nezapočteno)12312181 (nezapočteno)130117109 (nezapočteno)134129131130268 2 186
Výsledky H10 2025, Marek Sznapka
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 36. z 51 M45: 16. 40:27 30 %
Okolo moře 8. 12. 2024 53. z 79 M45: 28. 23:19 33 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 21. z 28 M45: 11. 12 170 m 26 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 43. z 113 M45: 25. 22:50 63 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 67. z 109 M45: 38. 49:45 39 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 36. z 65 M45: 21. 36:19 45 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 23. z 35 M45: 13. 27:59 35 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 45. z 67 M45: 22. 33:30 33 %
LightBike běh 29. 3. 2025 39. z 47 M45: 21. 33:00 17 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 39. z 49 M45: 25. 28:20 21 %
Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 27. z 38 M45: 16. 2 784 m 30 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 37. z 62 M45: 18. 36:08 41 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 122. z 134 M45: 58. 1:07:35 9 %
Petrovický prásk 15. 6. 2025 17. z 24 M45: 9. 41:41 30 %
Poho 10 21. 6. 2025 36. z 111 M45: 22. 48:12 68 %
Záblatská osmička 28. 6. 2025 44. z 131 M45: 30. 39:56 67 %
Orlovský kros 5. 7. 2025 9. z 15 M45: 6. 13:38 43 %
Běh E3CH 20. 7. 2025 15. z 34 M45: 10. 16:27 58 %
Těšínský štafetový kros 6. 9. 2025 15. z 24 M45: 8. 21:10 39 %
Dětmarovická 10 13. 9. 2025 28. z 33 M45: 9. 50:42 16 %
Havířovská 10 18. 10. 2025 13. z 18 M45: 6. 48:58 29 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
37:03 Zimní 2026
Nejhorší
40:27 H10 2025
Průměr
38:45
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 37:03–40:27. Níž je lépe.36:0038:0040:0042:00Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 40:27 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 37:03 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 37:03–40:27. Níž je lépe.37:0038:0039:0040:0041:00Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 40:27 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 37:03 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 37:03–40:27. Níž je lépe.37:0038:0039:0040:0041:00Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 40:27 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 37:03 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202540:27
Marek Sznapka202637:03
Od mostu k mostu: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 36. z 51 40:27 30 %
Zimní 2026 v2 34. z 48 37:03 PB −3:23 30 %

Okolo moře 2 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
23:19 H10 2025
Nejhorší
24:25 Zimní 2026
Průměr
23:52
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 23:19–24:25. Níž je lépe.23:0023:3024:0024:30Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 23:19 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 24:25 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 23:19–24:25. Níž je lépe.23:0023:3024:0024:30Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 23:19 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 24:25 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 23:19–24:25. Níž je lépe.23:1523:3023:4524:0024:1524:30Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 23:19 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 24:25 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202523:19
Marek Sznapka202624:25
Okolo moře: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 53. z 79 23:19 33 %
Zimní 2026 v2 37. z 45 24:25 18 %

Albrechtická hodinovka 2 starty

Nejdelší
12 170 m H10 2025
Albrechtická hodinovka: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 21. z 28 12 170 m 26 %
Zimní 2026 v1 22. z 30 11 985 m 28 %

Štěpánský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
22:50 H10 2025
Nejhorší
23:33 Zimní 2026
Průměr
23:12
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 22:50–23:33. Níž je lépe.22:4523:0023:1523:3023:45Čas · níž je lépe20252026Štěpánský běh, H10 2025: 22:50 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 23:33 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 22:50–23:33. Níž je lépe.22:4523:0023:1523:3023:45Čas · níž je lépe20252026Štěpánský běh, H10 2025: 22:50 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 23:33 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 22:50–23:33. Níž je lépe.22:5023:0023:1023:2023:3023:40Čas · níž je lépe20252026Štěpánský běh, H10 2025: 22:50 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 23:33 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202522:50
Marek Sznapka202623:33
Štěpánský běh: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 43. z 113 22:50 63 %
Zimní 2026 v1 51. z 118 23:33 57 %

Silvestrovský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
49:45 H10 2025
Nejhorší
50:46 Zimní 2026
Průměr
50:15
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 49:45–50:46. Níž je lépe.49:3050:0050:3051:00Čas · níž je lépe20252026Silvestrovský běh, H10 2025: 49:45 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 50:46 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 49:45–50:46. Níž je lépe.49:3050:0050:3051:00Čas · níž je lépe20252026Silvestrovský běh, H10 2025: 49:45 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 50:46 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 49:45–50:46. Níž je lépe.49:4550:0050:1550:3050:4551:00Čas · níž je lépe20252026Silvestrovský běh, H10 2025: 49:45 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 50:46 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202549:45
Marek Sznapka202650:46
Silvestrovský běh: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 67. z 109 49:45 39 %
Zimní 2026 v1 62. z 104 50:46 41 %

Zimní běh Albrechticemi 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
36:19 H10 2025
Nejhorší
37:47 Zimní 2026
Průměr
37:03
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 36:19–37:47. Níž je lépe.36:0036:3037:0037:3038:00Čas · níž je lépe20252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 36:19 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 37:47 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 36:19–37:47. Níž je lépe.36:0036:3037:0037:3038:00Čas · níž je lépe20252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 36:19 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 37:47 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 36:19–37:47. Níž je lépe.36:0036:3037:0037:3038:00Čas · níž je lépe20252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 36:19 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 37:47 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202536:19
Marek Sznapka202637:47
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 36. z 65 36:19 45 %
Zimní 2026 v1 27. z 36 37:47 26 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
38:03 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 30. z 40 38:03 26 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
25:29 Zimní 2026
Nejhorší
27:59 H10 2025
Průměr
26:44
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:29–27:59. Níž je lépe.25:0026:0027:0028:00Čas · níž je lépe20252026Stonavský důlní přebor, H10 2025: 27:59 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 25:29 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:29–27:59. Níž je lépe.25:0026:0027:0028:00Čas · níž je lépe20252026Stonavský důlní přebor, H10 2025: 27:59 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 25:29 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:29–27:59. Níž je lépe.25:0025:3026:0026:3027:0027:3028:00Čas · níž je lépe20252026Stonavský důlní přebor, H10 2025: 27:59 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 25:29 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202527:59
Marek Sznapka202625:29
Stonavský důlní přebor: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 23. z 35 27:59 35 %
Zimní 2026 v2 21. z 33 25:29 PB −2:29 38 %

Běh dolem Pokrok 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
31:49 Zimní 2026
Nejhorší
33:30 H10 2025
Průměr
32:40
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 31:49–33:30. Níž je lépe.31:0032:0033:0034:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 33:30 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 31:49 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 31:49–33:30. Níž je lépe.31:3032:0032:3033:0033:3034:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 33:30 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 31:49 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 31:49–33:30. Níž je lépe.31:3032:0032:3033:0033:3034:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 33:30 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 31:49 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202533:30
Marek Sznapka202631:49
Běh dolem Pokrok: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 45. z 67 33:30 33 %
Zimní 2026 v2 25. z 42 31:49 PB −1:41 41 %

LightBike běh 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
29:57 Zimní 2026
Nejhorší
33:00 H10 2025
Průměr
31:29
Vývoj času
Vývoj času, LightBike běh, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 29:57–33:00. Níž je lépe.28:0030:0032:0034:00Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 33:00 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 29:57 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 29:57–33:00. Níž je lépe.29:0030:0031:0032:0033:0034:00Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 33:00 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 29:57 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 29:57–33:00. Níž je lépe.29:0030:0031:0032:0033:0034:00Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 33:00 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 29:57 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, LightBike běh, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202533:00
Marek Sznapka202629:57
LightBike běh: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 39. z 47 33:00 17 %
Zimní 2026 v1 16. z 25 29:57 PB −3:03 38 %

Velikonoční 12minutovka 2 starty

Nejdelší
2 897 m Zimní 2026
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 27. z 38 2 784 m 30 %
Zimní 2026 v1 21. z 42 2 897 m 51 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
28:20 H10 2025
Těrlická F5: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 39. z 49 28:20 21 %

Hornobludovická 7 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
34:04 Letní 2026
Nejhorší
36:08 H10 2025
Průměr
35:06
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 34:04–36:08. Níž je lépe.34:0035:0036:0037:00Čas · níž je lépe20252026Hornobludovická 7, H10 2025: 36:08 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 34:04 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 34:04–36:08. Níž je lépe.34:0035:0036:0037:00Čas · níž je lépe20252026Hornobludovická 7, H10 2025: 36:08 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 34:04 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 34:04–36:08. Níž je lépe.34:0034:3035:0035:3036:0036:30Čas · níž je lépe20252026Hornobludovická 7, H10 2025: 36:08 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 34:04 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202536:08
Marek Sznapka202634:04
Hornobludovická 7: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 37. z 62 36:08 41 %
Letní 2026 v1 37. z 78 34:04 PB −2:04 53 %

Třanovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
48:56 Letní 2026
Nejhorší
1:07:35 H10 2025
Průměr
58:16
Vývoj času
Vývoj času, Třanovická 10, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 48:56–1:07:35. Níž je lépe.40:0050:001:00:001:10:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 1:07:35 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 48:56 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Třanovická 10, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 48:56–1:07:35. Níž je lépe.45:0050:0055:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 1:07:35 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 48:56 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Třanovická 10, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 48:56–1:07:35. Níž je lépe.45:0050:0055:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 1:07:35 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 48:56 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Třanovická 10, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka20251:07:35
Marek Sznapka202648:56
Třanovická 10: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 122. z 134 1:07:35 9 %
Letní 2026 v1 41. z 89 48:56 PB −18:39 55 %

Petrovický prásk 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
39:10 Letní 2026
Nejhorší
41:41 H10 2025
Průměr
40:25
Vývoj času
Vývoj času, Petrovický prásk, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 39:10–41:41. Níž je lépe.39:0040:0041:0042:00Čas · níž je lépe20252026Petrovický prásk, H10 2025: 41:41 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 39:10 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 39:10–41:41. Níž je lépe.39:0040:0041:0042:00Čas · níž je lépe20252026Petrovický prásk, H10 2025: 41:41 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 39:10 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 39:10–41:41. Níž je lépe.39:0040:0041:0042:00Čas · níž je lépe20252026Petrovický prásk, H10 2025: 41:41 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 39:10 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Petrovický prásk, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202541:41
Marek Sznapka202639:10
Petrovický prásk: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 17. z 24 41:41 30 %
Letní 2026 v1 11. z 26 39:10 PB −2:31 60 %

Poho 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
48:12 H10 2025
Poho 10: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 36. z 111 48:12 68 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
39:56 H10 2025
Záblatská osmička: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 44. z 131 39:56 67 %

Orlovský kros 2 starty

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
46:44 Letní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Orlovský kros, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 13:38–46:44. Níž je lépe.0:0015:0030:0045:001:00:00Čas · níž je lépe20252026Orlovský kros, H10 2025: 13:38 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 46:44 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 13:38–46:44. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe20252026Orlovský kros, H10 2025: 13:38 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 46:44 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 13:38–46:44. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe20252026Orlovský kros, H10 2025: 13:38 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 46:44 (trať v2, od 2026)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Orlovský kros, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202513:38
Marek Sznapka202646:44

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Orlovský kros: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 9. z 15 13:38 43 %
Letní 2026 v2 18. z 27 46:44 35 %

Běh E3CH 2 starty

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
29:38 Letní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Běh E3CH, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 16:27–29:38. Níž je lépe.15:0020:0025:0030:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 16:27 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 29:38 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Běh E3CH, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 16:27–29:38. Níž je lépe.15:0020:0025:0030:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 16:27 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 29:38 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Běh E3CH, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 16:27–29:38. Níž je lépe.15:0020:0025:0030:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 16:27 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 29:38 (trať v2, od 2026)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh E3CH, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202516:27
Marek Sznapka202629:38

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh E3CH: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 15. z 34 16:27 58 %
Letní 2026 v2 24. z 40 29:38 41 %

Těšínský štafetový kros 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
21:10 H10 2025
Těšínský štafetový kros: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 15. z 24 21:10 39 %

Dětmarovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
47:30 Letní 2026
Nejhorší
50:42 H10 2025
Průměr
49:06
Vývoj času
Vývoj času, Dětmarovická 10, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 47:30–50:42. Níž je lépe.46:0048:0050:0052:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 50:42 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 47:30 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 47:30–50:42. Níž je lépe.47:0048:0049:0050:0051:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 50:42 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 47:30 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 47:30–50:42. Níž je lépe.47:0048:0049:0050:0051:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 50:42 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 47:30 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Dětmarovická 10, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202550:42
Marek Sznapka202647:30
Dětmarovická 10: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 28. z 33 50:42 16 %
Letní 2026 v1 46. z 185 47:30 PB −3:12 76 %

Lipiny Run 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
26:53 Letní 2026
Lipiny Run: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 10. z 12 26:53 18 %

Havířovská 10 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
47:18 Letní 2026
Nejhorší
48:58 H10 2025
Průměr
48:08
Vývoj času
Vývoj času, Havířovská 10, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 47:18–48:58. Níž je lépe.47:0048:0049:00Čas · níž je lépe20252026Havířovská 10, H10 2025: 48:58 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 47:18 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Havířovská 10, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 47:18–48:58. Níž je lépe.47:0047:3048:0048:3049:00Čas · níž je lépe20252026Havířovská 10, H10 2025: 48:58 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 47:18 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Havířovská 10, Marek SznapkaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 47:18–48:58. Níž je lépe.47:0047:3048:0048:3049:00Čas · níž je lépe20252026Havířovská 10, H10 2025: 48:58 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 47:18 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Havířovská 10, Marek Sznapka
ŘadaRočníkČas
Marek Sznapka202548:58
Marek Sznapka202647:18
Havířovská 10: výsledky, Marek Sznapka
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 13. z 18 48:58 29 %
Letní 2026 v1 11. z 16 47:18 PB −1:40 33 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Marek Sznapka
Soupeř Závody Bilance Porovnání
Marek Polok 34 21–13–0 Porovnat
David Wawreczka 33 0–33–0 Porovnat
Belinda Kaiser 32 2–30–0 Porovnat
David Hartig 32 0–32–0 Porovnat
Jaroslav Nemček 32 1–31–0 Porovnat