Jaroslav Nemček
- Ročník narození
- 1984
- Klub
- Čučoni Karviná
- Kategorie
- M45 letos (2026)
V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 33 startů v 4 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.
Souhrn
- Starty
- 33
- Dokončil
- 33
- Vítězství
- 0
- Na bedně
- 2
- Nejdelší série
- 11 závodů v řadě
Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu. Právě běží série 3 závodů.
Kluby: NAB team(2024–2025) · Čučoni(2025) · Čučoni karviná(2025) · Čučoni(2025) · Čučoni Karviná(2025) · NAB team(2025) · Čučoni Karviná(2025) · Cuconi Karviná(2025) · Čučoni Karviná(2025–2026) · NAB team(2026) · Čučoni Karviná(2026)
Odznaky
- 10 dokončení v řaděNejdelší série: 33 dokončených závodů v řadě.
Ročníky
Časová osa
Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.
Letní 2026 5 startů
| Pořadí | Hornobludovická 7 | Lučinská 6 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Běh na Lysou horu | Dětmarovická 10×1,5 | Lipiny Run | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. v kategorii M45 | 130 | bez bodů | 125 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 189 | 140 | 290 | 874 |
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Hornobludovická 7 2. 5. 2026 | 13. z 78 M45: 9. | 30:19 PB −1:37 | 84 % |
| Třanovická 10 30. 5. 2026 | 19. z 89 M45: 14. | 44:30 PB −3:15 | 80 % |
| Dětmarovická 10 12. 9. 2026 | 22. z 185 M45: 13. | 43:18 PB −3:07 | 89 % |
| Lipiny Run 10. 10. 2026 | 5. z 12 M45: 3. | 23:13 | 64 % |
| Havířovská 10 17. 10. 2026 | 6. z 16 M45: 2. | 42:43 PB −0:37 | 67 % |
Zimní 2026 9 startů
| Pořadí | Okolo moře | Od mostu k mostu | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | ChotRun | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Velikonoční 12minutovkafinále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. v kategorii M45 | 136 | 131 | bez bodů | 123 | 195 | bez bodů | 130 | 132 | 134 | 264 | 1 245 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 30. 11. 2025 | 16. z 45 M45: 5. | 21:18 PB −0:02 | 66 % |
| Od mostu k mostu 6. 12. 2025 | 11. z 48 M45: 8. | 30:58 PB −3:27 | 79 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2025 | 20. z 118 M45: 16. | 20:25 PB −1:20 | 84 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2025 | 24. z 104 M45: 17. | 43:58 PB −1:55 | 78 % |
| Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 | 14. z 36 M45: 9. | 33:13 | 63 % |
| Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 | 14. z 33 M45: 9. | 23:30 PB −0:40 | 59 % |
| Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 | 14. z 42 M45: 7. | 29:02 PB −1:31 | 68 % |
| LightBike běh 28. 3. 2026 | 9. z 25 M45: 6. | 27:26 PB −0:20 | 67 % |
| Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 | 10. z 42 M45: 7. | 3 130 m | 78 % |
H10 2025 18 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Okolo moře | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Těrlická F5 | Velikonoční 12minutovka | Hornobludovická 7 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Těšínský štafetový kros | Dětmarovická 10 | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. celkově | 123 | 106 | bez bodů | 114 | 178,5 | 126 | 114 | 120 | 115 | 126 | 123 | 119 | bez bodů | 121 | 136 | bez bodů | 136 | 128 | 262 | 2 147,5 | ||
| 2. v kategorii M45 | 129 | bez bodů | 121 | 134 | 187,5 | 131 | 126 | 129 | 123 | 130 | 132 | 129 | bez bodů | 126 | 138 | bez bodů | 138 | 136 | 276 | 2 285,5 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 24. 11. 2024 | 16. z 51 M45: 10. | 34:25 | 70 % |
| Okolo moře 8. 12. 2024 | 33. z 79 M45: 19. | 21:20 | 59 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2024 | 25. z 113 M45: 18. | 21:45 | 79 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2024 | 44. z 109 M45: 6. | 45:53 | 60 % |
| Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 | 20. z 65 M45: 14. | 32:45 PB −2:26 | 70 % |
| Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 | 13. z 35 M45: 8. | 24:11 | 65 % |
| Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 | 25. z 67 M45: 13. | 30:33 | 64 % |
| LightBike běh 29. 3. 2025 | 19. z 47 M45: 10. | 27:47 | 61 % |
| Těrlická F5 6. 4. 2025 | 24. z 49 M45: 16. | 25:32 | 52 % |
| Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 | 13. z 38 M45: 9. | 3 005 m | 68 % |
| Hornobludovická 7 3. 5. 2025 | 16. z 62 M45: 7. | 31:56 | 75 % |
| Třanovická 10 31. 5. 2025 | 33. z 134 M45: 20. | 47:46 | 76 % |
| Petrovický prásk 15. 6. 2025 | 20. z 24 M45: 10. | 44:56 | 17 % |
| Záblatská osmička 28. 6. 2025 | 18. z 131 M45: 13. | 36:21 | 87 % |
| Orlovský kros 5. 7. 2025 | 5. z 15 M45: 4. | 12:20 | 71 % |
| Těšínský štafetový kros 6. 9. 2025 | 5. z 24 M45: 4. | 19:14 | 83 % |
| Dětmarovická 10 13. 9. 2025 | 11. z 33 M45: 5. | 46:25 | 69 % |
| Havířovská 10 18. 10. 2025 | 8. z 18 M45: 4. | 43:20 | 59 % |
H10 2024 1 start
V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 | 27. z 44 M44: 14. | 35:12 | 40 % |
Závody
Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.
Od mostu k mostu 2 starty
trať v2, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 30:58 Zimní 2026
- Nejhorší
- 34:25 H10 2025
- Průměr
- 32:41
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 16. z 51 | 34:25 | 70 % |
| Zimní 2026 v2 | 11. z 48 | 30:58 PB −3:27 | 79 % |
Okolo moře 2 starty
trať v2, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 21:18 Zimní 2026
- Nejhorší
- 21:20 H10 2025
- Průměr
- 21:19
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 33. z 79 | 21:20 | 59 % |
| Zimní 2026 v2 | 16. z 45 | 21:18 PB −0:02 | 66 % |
Štěpánský běh 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 20:25 Zimní 2026
- Nejhorší
- 21:45 H10 2025
- Průměr
- 21:05
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 25. z 113 | 21:45 | 79 % |
| Zimní 2026 v1 | 20. z 118 | 20:25 PB −1:20 | 84 % |
Silvestrovský běh 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 43:58 Zimní 2026
- Nejhorší
- 45:53 H10 2025
- Průměr
- 44:56
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 44. z 109 | 45:53 | 60 % |
| Zimní 2026 v1 | 24. z 104 | 43:58 PB −1:55 | 78 % |
Zimní běh Albrechticemi 3 starty
trať v1, od 2023 3 časy na této trati
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 27. z 44 | 35:12 | 40 % |
| H10 2025 v1 | 20. z 65 | 32:45 PB −2:26 | 70 % |
| Zimní 2026 v1 | 14. z 36 | 33:13 | 63 % |
Běh dolem Pokrok 2 starty
trať v2, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 29:02 Zimní 2026
- Nejhorší
- 30:33 H10 2025
- Průměr
- 29:47
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 25. z 67 | 30:33 | 64 % |
| Zimní 2026 v2 | 14. z 42 | 29:02 PB −1:31 | 68 % |
LightBike běh 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 27:26 Zimní 2026
- Nejhorší
- 27:47 H10 2025
- Průměr
- 27:36
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 19. z 47 | 27:47 | 61 % |
| Zimní 2026 v1 | 9. z 25 | 27:26 PB −0:20 | 67 % |
Velikonoční 12minutovka 2 starty
- Nejdelší
- 3 130 m Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 13. z 38 | 3 005 m | 68 % |
| Zimní 2026 v1 | 10. z 42 | 3 130 m | 78 % |
Těrlická F5 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 25:32 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 24. z 49 | 25:32 | 52 % |
Hornobludovická 7 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 30:19 Letní 2026
- Nejhorší
- 31:56 H10 2025
- Průměr
- 31:07
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 16. z 62 | 31:56 | 75 % |
| Letní 2026 v1 | 13. z 78 | 30:19 PB −1:37 | 84 % |
Třanovická 10 2 starty
trať v1, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 44:30 Letní 2026
- Nejhorší
- 47:46 H10 2025
- Průměr
- 46:08
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 33. z 134 | 47:46 | 76 % |
| Letní 2026 v1 | 19. z 89 | 44:30 PB −3:15 | 80 % |
Petrovický prásk 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 44:56 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 20. z 24 | 44:56 | 17 % |
Záblatská osmička 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 36:21 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 18. z 131 | 36:21 | 87 % |
Orlovský kros 1 start
trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 12:20 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 5. z 15 | 12:20 | 71 % |
Těšínský štafetový kros 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 19:14 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 5. z 24 | 19:14 | 83 % |
Dětmarovická 10 2 starty
trať v1, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 43:18 Letní 2026
- Nejhorší
- 46:25 H10 2025
- Průměr
- 44:51
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 11. z 33 | 46:25 | 69 % |
| Letní 2026 v1 | 22. z 185 | 43:18 PB −3:07 | 89 % |
Lipiny Run 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 23:13 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 5. z 12 | 23:13 | 64 % |
Havířovská 10 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 42:43 Letní 2026
- Nejhorší
- 43:20 H10 2025
- Průměr
- 43:01
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 8. z 18 | 43:20 | 59 % |
| Letní 2026 v1 | 6. z 16 | 42:43 PB −0:37 | 67 % |
PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.
Soupeři
Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.
| Soupeř | Závody | Bilance | Porovnání |
|---|---|---|---|
| Marek Sznapka | 32 | 31–1–0 | Porovnat |
| Belinda Kaiser | 28 | 23–5–0 | Porovnat |
| Marek Polok | 28 | 27–1–0 | Porovnat |
| Pavel Novák | 27 | 23–4–0 | Porovnat |
| Tomáš Ryška | 27 | 19–8–0 | Porovnat |