Hledat závodníka

Tomáš Ryška

Ročník narození
1976
Klub
BlackDog/SPK Český Těšín
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 46 startů v 4 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
46
Dokončil
46
Vítězství
0
Na bedně
3
Nejdelší série
13 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Kluby: BlackDog/SPK Český Těšín(2024) · BlackDog(2025) · BlackDog/SPK Český Těšín(2025) · BlackDog(2025) · BlackDog/SPK Český Těšín(2025) · BlackDog(2025) · BlackDog/SPK Český Těšín(2025) · BlackDog(2025–2026) · BlackDog/SPK Český Těšín(2026)

Odznaky

  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 46 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 61 %–75 %. Výš je lépe.60 %65 %70 %75 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 75 % z 14 závodů2025: medián 66 % z 15 závodů2026: medián 61 % z 17 závodů
Medián percentilu po ročnících, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 61 %–75 %. Výš je lépe.60 %65 %70 %75 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 75 % z 14 závodů2025: medián 66 % z 15 závodů2026: medián 61 % z 17 závodů
Medián percentilu po ročnících, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 61 %–75 %. Výš je lépe.60 %65 %70 %75 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 75 % z 14 závodů2025: medián 66 % z 15 závodů2026: medián 61 % z 17 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkPercentil
Tomáš Ryška202475 %
Tomáš Ryška202566 %
Tomáš Ryška202661 %

Letní 2026 6 startů

Pohárové body Letní 2026, Tomáš Ryška
Pořadí Hornobludovická 7Lučinská 6Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHBěh na Lysou horuDětmarovická 10×1,5Lipiny RunHavířovská 10finále ×2 Body
5. v kategorii M45+ 130bez bodů132bez bodůbez bodů129136bez bodů105bez bodůbez bodů280 912
Výsledky Letní 2026, Tomáš Ryška
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 23. z 78 M45+: 9. 32:19 71 %
Třanovická 10 30. 5. 2026 29. z 89 M45+: 7. 46:51 PB −1:38 68 %
Záblatská osmička 27. 6. 2026 47. z 138 M45+: 10. 43:24 66 %
Orlovský kros 4. 7. 2026 13. z 27 M45+: 5. 42:49 54 %
Běh na Lysou horu 25. 7. 2026 82. z 152 M45+: 34. 55:59 46 %
Havířovská 10 17. 10. 2026 5. z 16 M45+: 3. 42:23 PB −1:52 73 %

Zimní 2026 11 startů

Pohárové body Zimní 2026, Tomáš Ryška
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
5. v kategorii M45+ 130 (nezapočteno)131136131129 (nezapočteno)201134134130 (nezapočteno)138268 1 273
Výsledky Zimní 2026, Tomáš Ryška
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 12. z 45 M45+: 9. 20:58 75 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 24. z 48 M45+: 8. 34:14 PB −0:24 51 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 16. z 30 M45+: 5. 12 820 m 48 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 31. z 118 M45+: 8. 21:44 74 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 36. z 104 M45+: 10. 46:02 66 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 18. z 36 M45+: 6. 35:11 51 %
ChotRun 24. 1. 2026 18. z 40 M45+: 6. 33:18 56 %
Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 16. z 33 M45+: 6. 24:34 53 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 17. z 42 M45+: 9. 29:20 PB −0:01 61 %
LightBike běh 28. 3. 2026 13. z 25 M45+: 4. 29:09 50 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 17. z 42 M45+: 6. 2 953 m 61 %

H10 2025 15 startů

Pohárové body H10 2025, Tomáš Ryška
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
9. celkově 122117125116102174bez bodů116119114124bez bodů100130bez bodů116132bez bodůbez bodůbez bodů260 1 967
4. v kategorii M45+ 134132134136129195bez bodů130131131136bez bodů126138bez bodů134145bez bodůbez bodůbez bodů272 2 203
Výsledky H10 2025, Tomáš Ryška
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 17. z 51 M45+: 6. 34:38 68 %
Okolo moře 8. 12. 2024 22. z 79 M45+: 7. 20:43 PB −4:37 73 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 14. z 28 M45+: 6. 13 132 m 52 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 23. z 113 M45+: 5. 21:28 80 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 37. z 109 M45+: 10. 44:47 67 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 23. z 65 M45+: 9. 33:15 66 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 23. z 67 M45+: 9. 29:22 67 %
LightBike běh 29. 3. 2025 20. z 47 M45+: 8. 28:01 59 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 25. z 49 M45+: 8. 25:36 50 %
Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 15. z 38 M45+: 5. 2 990 m 62 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 39. z 134 M45+: 13. 48:30 71 %
Petrovický prásk 15. 6. 2025 9. z 24 M45+: 4. 36:02 PB −0:09 65 %
Záblatská osmička 28. 6. 2025 23. z 131 M45+: 6. 37:34 PB −0:27 83 %
Orlovský kros 5. 7. 2025 7. z 15 M45+: 2. 13:06 57 %
Havířovská 10 18. 10. 2025 9. z 18 M45+: 5. 44:22 53 %

H10 2024 14 startů

Výsledky H10 2024, Tomáš Ryška
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 16. z 64 M45+: 6. 32:24 76 %
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 10. z 37 M45+: 7. 12 905 m 75 %
Okolo moře 3. 12. 2023 19. z 51 M45+: 10. 25:21 64 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 16. z 90 M45+: 7. 21:02 83 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 30. z 113 M45+: 10. 44:40 74 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 14. z 44 M45+: 6. 31:41 70 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 15. z 38 M45+: 7. 30:38 62 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 8. z 42 M45+: 5. 29:05 83 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 9. z 37 M45+: 4. 3 021 m 78 %
Těrlická F5 20. 4. 2024 9. z 35 M45+: 5. 23:31 76 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 27. z 85 M45+: 11. 32:04 69 %
Petrovický prásk 15. 6. 2024 9. z 24 M45+: 5. 36:12 65 %
Záblatská osmička 22. 6. 2024 9. z 53 M45+: 4. 38:02 85 %
Havířovská 10 20. 10. 2024 8. z 16 M45+: 3. 44:15 53 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
34:14 Zimní 2026
Nejhorší
34:38 H10 2025
Průměr
34:26
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 32:24–34:38. Níž je lépe.32:0033:0034:0035:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 32:24 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 34:38 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 34:14 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 32:24–34:38. Níž je lépe.32:0033:0034:0035:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 32:24 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 34:38 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 34:14 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 32:24–34:38. Níž je lépe.32:0032:3033:0033:3034:0034:3035:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 32:24 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 34:38 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 34:14 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202432:24
Tomáš Ryška202534:38
Tomáš Ryška202634:14

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Od mostu k mostu: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 16. z 64 32:24 76 %
H10 2025 v2 17. z 51 34:38 68 %
Zimní 2026 v2 24. z 48 34:14 PB −0:24 51 %

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
12 905 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 10. z 37 12 905 m 75 %

Okolo moře 3 starty

trať v2, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
20:43 H10 2025
Nejhorší
25:21 H10 2024
Průměr
22:21
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 20:43–25:21. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:00Čas · níž je lépe202420252026Okolo moře, H10 2024: 25:21 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 20:43 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 20:58 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 20:43–25:21. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:00Čas · níž je lépe202420252026Okolo moře, H10 2024: 25:21 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 20:43 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 20:58 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 20:43–25:21. Níž je lépe.20:0021:0022:0023:0024:0025:0026:00Čas · níž je lépe202420252026Okolo moře, H10 2024: 25:21 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 20:43 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 20:58 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202425:21
Tomáš Ryška202520:43
Tomáš Ryška202620:58
Okolo moře: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v2 19. z 51 25:21 64 %
H10 2025 v2 22. z 79 20:43 PB −4:37 73 %
Zimní 2026 v2 12. z 45 20:58 75 %

Albrechtická hodinovka 2 starty

Nejdelší
13 132 m H10 2025
Albrechtická hodinovka: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 14. z 28 13 132 m 52 %
Zimní 2026 v1 16. z 30 12 820 m 48 %

Štěpánský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
21:02 H10 2024
Nejhorší
21:44 Zimní 2026
Průměr
21:25
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 21:02–21:44. Níž je lépe.21:0021:1521:3021:45Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 21:02 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 21:28 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 21:44 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 21:02–21:44. Níž je lépe.21:0021:1521:3021:45Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 21:02 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 21:28 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 21:44 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 21:02–21:44. Níž je lépe.21:0021:1021:2021:3021:4021:50Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 21:02 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 21:28 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 21:44 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202421:02
Tomáš Ryška202521:28
Tomáš Ryška202621:44
Štěpánský běh: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 16. z 90 21:02 83 %
H10 2025 v1 23. z 113 21:28 80 %
Zimní 2026 v1 31. z 118 21:44 74 %

Silvestrovský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
44:40 H10 2024
Nejhorší
46:02 Zimní 2026
Průměr
45:10
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 44:40–46:02. Níž je lépe.44:3045:0045:3046:0046:30Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 44:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 44:47 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 46:02 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 44:40–46:02. Níž je lépe.44:3045:0045:3046:0046:30Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 44:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 44:47 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 46:02 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 44:40–46:02. Níž je lépe.44:3045:0045:3046:0046:30Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 44:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 44:47 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 46:02 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202444:40
Tomáš Ryška202544:47
Tomáš Ryška202646:02
Silvestrovský běh: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 30. z 113 44:40 74 %
H10 2025 v1 37. z 109 44:47 67 %
Zimní 2026 v1 36. z 104 46:02 66 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
31:41 H10 2024
Nejhorší
35:11 Zimní 2026
Průměr
33:22
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 31:41–35:11. Níž je lépe.30:0032:0034:0036:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 31:41 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 33:15 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 35:11 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 31:41–35:11. Níž je lépe.31:0032:0033:0034:0035:0036:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 31:41 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 33:15 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 35:11 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 31:41–35:11. Níž je lépe.31:0032:0033:0034:0035:0036:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 31:41 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 33:15 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 35:11 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202431:41
Tomáš Ryška202533:15
Tomáš Ryška202635:11
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 14. z 44 31:41 70 %
H10 2025 v1 23. z 65 33:15 66 %
Zimní 2026 v1 18. z 36 35:11 51 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
33:18 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 18. z 40 33:18 56 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
24:34 Zimní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 24:34–30:38. Níž je lépe.20:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe202420252026Stonavský důlní přebor, H10 2024: 30:38 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 24:34 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 24:34–30:38. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe202420252026Stonavský důlní přebor, H10 2024: 30:38 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 24:34 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 24:34–30:38. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe202420252026Stonavský důlní přebor, H10 2024: 30:38 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 24:34 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202430:38
Tomáš Ryška202624:34

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 15. z 38 30:38 62 %
Zimní 2026 v2 16. z 33 24:34 53 %

Běh dolem Pokrok 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
29:20 Zimní 2026
Nejhorší
29:22 H10 2025
Průměr
29:21
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 29:05–29:22. Níž je lépe.29:0029:1029:2029:30Čas · níž je lépe202420252026Běh dolem Pokrok, H10 2024: 29:05 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 29:22 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 29:20 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 29:05–29:22. Níž je lépe.29:0529:1029:1529:2029:25Čas · níž je lépe202420252026Běh dolem Pokrok, H10 2024: 29:05 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 29:22 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 29:20 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 29:05–29:22. Níž je lépe.29:0529:1029:1529:2029:25Čas · níž je lépe202420252026Běh dolem Pokrok, H10 2024: 29:05 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 29:22 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 29:20 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202429:05
Tomáš Ryška202529:22
Tomáš Ryška202629:20

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh dolem Pokrok: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 8. z 42 29:05 83 %
H10 2025 v2 23. z 67 29:22 67 %
Zimní 2026 v2 17. z 42 29:20 PB −0:01 61 %

LightBike běh 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
28:01 H10 2025
Nejhorší
29:09 Zimní 2026
Průměr
28:35
Vývoj času
Vývoj času, LightBike běh, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 28:01–29:09. Níž je lépe.28:0028:3029:0029:30Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 28:01 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 29:09 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 28:01–29:09. Níž je lépe.28:0028:3029:0029:30Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 28:01 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 29:09 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 28:01–29:09. Níž je lépe.28:0028:1528:3028:4529:0029:15Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 28:01 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 29:09 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, LightBike běh, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202528:01
Tomáš Ryška202629:09
LightBike běh: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 20. z 47 28:01 59 %
Zimní 2026 v1 13. z 25 29:09 50 %

Velikonoční 12minutovka 3 starty

Nejdelší
3 021 m H10 2024
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 9. z 37 3 021 m 78 %
H10 2025 v1 15. z 38 2 990 m 62 %
Zimní 2026 v1 17. z 42 2 953 m 61 %

Těrlická F5 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
23:31 H10 2024
Nejhorší
25:36 H10 2025
Průměr
24:33
Vývoj času
Vývoj času, Těrlická F5, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 23:31–25:36. Níž je lépe.23:0024:0025:0026:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 23:31 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 25:36 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 23:31–25:36. Níž je lépe.23:0024:0025:0026:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 23:31 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 25:36 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 23:31–25:36. Níž je lépe.23:3024:0024:3025:0025:3026:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 23:31 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 25:36 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Těrlická F5, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202423:31
Tomáš Ryška202525:36
Těrlická F5: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 9. z 35 23:31 76 %
H10 2025 v1 25. z 49 25:36 50 %

Hornobludovická 7 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
32:04 H10 2024
Nejhorší
32:19 Letní 2026
Průměr
32:12
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 32:04–32:19. Níž je lépe.32:0032:0532:1032:1532:20Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 32:04 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 32:19 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 32:04–32:19. Níž je lépe.32:0032:0532:1032:1532:20Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 32:04 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 32:19 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 32:04–32:19. Níž je lépe.32:0032:0532:1032:1532:20Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 32:04 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 32:19 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202432:04
Tomáš Ryška202632:19
Hornobludovická 7: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 27. z 85 32:04 69 %
Letní 2026 v1 23. z 78 32:19 71 %

Třanovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
46:51 Letní 2026
Nejhorší
48:30 H10 2025
Průměr
47:41
Vývoj času
Vývoj času, Třanovická 10, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 46:51–48:30. Níž je lépe.46:0047:0048:0049:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 48:30 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 46:51 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Třanovická 10, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 46:51–48:30. Níž je lépe.46:3047:0047:3048:0048:3049:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 48:30 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 46:51 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Třanovická 10, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 46:51–48:30. Níž je lépe.46:3047:0047:3048:0048:3049:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 48:30 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 46:51 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Třanovická 10, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202548:30
Tomáš Ryška202646:51
Třanovická 10: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 39. z 134 48:30 71 %
Letní 2026 v1 29. z 89 46:51 PB −1:38 68 %

Petrovický prásk 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
36:02 H10 2025
Nejhorší
36:12 H10 2024
Průměr
36:07
Vývoj času
Vývoj času, Petrovický prásk, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 36:02–36:12. Níž je lépe.36:0036:0536:1036:15Čas · níž je lépe20242025Petrovický prásk, H10 2024: 36:12 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 36:02 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 36:02–36:12. Níž je lépe.36:0036:0536:1036:15Čas · níž je lépe20242025Petrovický prásk, H10 2024: 36:12 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 36:02 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 36:02–36:12. Níž je lépe.36:0236:0436:0636:0836:1036:1236:14Čas · níž je lépe20242025Petrovický prásk, H10 2024: 36:12 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 36:02 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Petrovický prásk, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202436:12
Tomáš Ryška202536:02
Petrovický prásk: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 9. z 24 36:12 65 %
H10 2025 v1 9. z 24 36:02 PB −0:09 65 %

Záblatská osmička 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
37:34 H10 2025
Nejhorší
43:24 Letní 2026
Průměr
39:40
Vývoj času
Vývoj času, Záblatská osmička, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 37:34–43:24. Níž je lépe.36:0038:0040:0042:0044:00Čas · níž je lépe202420252026Záblatská osmička, H10 2024: 38:02 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, H10 2025: 37:34 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, Letní 2026: 43:24 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Záblatská osmička, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 37:34–43:24. Níž je lépe.36:0038:0040:0042:0044:00Čas · níž je lépe202420252026Záblatská osmička, H10 2024: 38:02 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, H10 2025: 37:34 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, Letní 2026: 43:24 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Záblatská osmička, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 37:34–43:24. Níž je lépe.36:0038:0040:0042:0044:00Čas · níž je lépe202420252026Záblatská osmička, H10 2024: 38:02 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, H10 2025: 37:34 (trať v1, od 2024)Záblatská osmička, Letní 2026: 43:24 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Záblatská osmička, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202438:02
Tomáš Ryška202537:34
Tomáš Ryška202643:24
Záblatská osmička: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 9. z 53 38:02 85 %
H10 2025 v1 23. z 131 37:34 PB −0:27 83 %
Letní 2026 v1 47. z 138 43:24 66 %

Orlovský kros 2 starty

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
42:49 Letní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Orlovský kros, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 13:06–42:49. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe20252026Orlovský kros, H10 2025: 13:06 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 42:49 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 13:06–42:49. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe20252026Orlovský kros, H10 2025: 13:06 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 42:49 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 13:06–42:49. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe20252026Orlovský kros, H10 2025: 13:06 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 42:49 (trať v2, od 2026)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Orlovský kros, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202513:06
Tomáš Ryška202642:49

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Orlovský kros: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 7. z 15 13:06 57 %
Letní 2026 v2 13. z 27 42:49 54 %

Běh na Lysou horu 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
55:59 Letní 2026
Běh na Lysou horu: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 82. z 152 55:59 46 %

Havířovská 10 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
42:23 Letní 2026
Nejhorší
44:22 H10 2025
Průměr
43:40
Vývoj času
Vývoj času, Havířovská 10, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 42:23–44:22. Níž je lépe.42:0043:0044:0045:00Čas · níž je lépe202420252026Havířovská 10, H10 2024: 44:15 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, H10 2025: 44:22 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 42:23 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Havířovská 10, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 42:23–44:22. Níž je lépe.42:0042:3043:0043:3044:0044:30Čas · níž je lépe202420252026Havířovská 10, H10 2024: 44:15 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, H10 2025: 44:22 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 42:23 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Havířovská 10, Tomáš RyškaSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 42:23–44:22. Níž je lépe.42:0042:3043:0043:3044:0044:30Čas · níž je lépe202420252026Havířovská 10, H10 2024: 44:15 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, H10 2025: 44:22 (trať v1, od 2024)Havířovská 10, Letní 2026: 42:23 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Havířovská 10, Tomáš Ryška
ŘadaRočníkČas
Tomáš Ryška202444:15
Tomáš Ryška202544:22
Tomáš Ryška202642:23
Havířovská 10: výsledky, Tomáš Ryška
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 8. z 16 44:15 53 %
H10 2025 v1 9. z 18 44:22 53 %
Letní 2026 v1 5. z 16 42:23 PB −1:52 73 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Tomáš Ryška
Soupeř Závody Bilance Porovnání
Belinda Kaiser 46 43–3–0 Porovnat
Marek Polok 41 41–0–0 Porovnat
David Hartig 40 0–40–0 Porovnat
David Wawreczka 35 3–32–0 Porovnat
Radim Fojtík 32 8–24–0 Porovnat