David Wawreczka
- Ročník narození
- 1981
- Klub
- TJ Jäkl Karviná
- Kategorie
- M45 letos (2026)
V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 46 startů v 5 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.
Souhrn
- Starty
- 46
- Dokončil
- 46
- Vítězství
- 0
- Na bedně
- 7
- Pohárová vítězství
- 1
- Nejdelší série
- 17 závodů v řadě
Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.
Vyhrané poháry: H10 2025 v kategorii M45
Kluby: TJ Jäkl Karviná(2023–2025) · TJ Jakl Karviná(2025) · TJ Jäkl Karviná(2025–2026)
Odznaky
- Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
- 10 dokončení v řaděNejdelší série: 46 dokončených závodů v řadě.
Ročníky
Časová osa
Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.
Letní 2026 9 startů
| Pořadí | Hornobludovická 7 | Lučinská 6 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Běh na Lysou horu | Dětmarovická 10×1,5 | Lipiny Run | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. v kategorii M45 | 128 | 140 | 145 | 125 | 130 | 140 | 131 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 276 | 1 215 |
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Hornobludovická 7 2. 5. 2026 | 17. z 78 M45: 11. | 30:44 | 79 % |
| Lučinská 6 16. 5. 2026 | 7. z 24 M45: 3. | 24:31 | 74 % |
| Třanovická 10 30. 5. 2026 | 20. z 89 M45: 15. | 44:55 | 78 % |
| Petrovický prásk 14. 6. 2026 | 3. z 26 M45: 2. | 34:52 | 92 % |
| Poho 10 20. 6. 2026 | 21. z 136 M45: 14. | 44:16 | 85 % |
| Záblatská osmička 27. 6. 2026 | 15. z 138 M45: 9. | 38:38 | 90 % |
| Orlovský kros 4. 7. 2026 | 7. z 27 M45: 3. | 40:21 | 77 % |
| Běh E3CH 19. 7. 2026 | 14. z 40 M45: 8. | 26:08 | 67 % |
| Havířovská 10 17. 10. 2026 | 9. z 16 M45: 4. | 43:18 | 47 % |
Zimní 2026 9 startů
| Pořadí | Okolo moře | Od mostu k mostu | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | ChotRun | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Velikonoční 12minutovkafinále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. v kategorii M45 | 129 | 130 | 132 | 125 | 190,5 | 129 | 132 | bez bodů | bez bodů | 260 | 1 227,5 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 30. 11. 2025 | 23. z 45 M45: 10. | 22:07 | 50 % |
| Od mostu k mostu 6. 12. 2025 | 12. z 48 M45: 9. | 31:05 | 77 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 | 9. z 30 M45: 7. | 13 907 m | 72 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2025 | 21. z 118 M45: 17. | 20:26 | 83 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2025 | 18. z 104 M45: 14. | 42:54 | 83 % |
| Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 | 17. z 36 M45: 12. | 33:50 | 54 % |
| ChotRun 24. 1. 2026 | 12. z 40 M45: 10. | 30:49 | 72 % |
| Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 | 11. z 33 M45: 7. | 22:59 | 69 % |
| Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 | 15. z 42 M45: 9. | 2 981 m | 66 % |
H10 2025 18 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Okolo moře | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Těrlická F5 | Velikonoční 12minutovka | Hornobludovická 7 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Těšínský štafetový kros | Dětmarovická 10 | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. celkově | bez bodů | 130 | 123 | 186 | 134 | 124 | 125 | 123 | 129 | 130 | 121 | 136 | 125 | 130 | 138 | 128 | bez bodů | bez bodů | 280 | 2 262 | ||
| 1. v kategorii M45 | bez bodů | 126 | 134 | 128 | 192 | 138 | 134 | 131 | 127 | 132 | 138 | 140 | 129 | 132 | 140 | 131 | bez bodů | bez bodů | 300 | 2 352 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 8. 12. 2024 | 21. z 79 M45: 13. | 20:31 PB −4:43 | 74 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 | 9. z 28 M45: 6. | 14 027 m | 70 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2024 | 16. z 113 M45: 11. | 20:15 PB −0:31 | 87 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2024 | 22. z 109 M45: 14. | 42:29 | 81 % |
| Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 | 15. z 65 M45: 11. | 31:54 | 78 % |
| Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 | 6. z 35 M45: 4. | 22:48 | 85 % |
| Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 | 15. z 67 M45: 6. | 28:04 | 79 % |
| LightBike běh 29. 3. 2025 | 14. z 47 M45: 8. | 26:34 | 72 % |
| Těrlická F5 6. 4. 2025 | 16. z 49 M45: 12. | 23:44 | 69 % |
| Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 | 10. z 38 M45: 7. | 3 105 m | 76 % |
| Hornobludovická 7 3. 5. 2025 | 9. z 62 M45: 4. | 29:29 | 87 % |
| Třanovická 10 31. 5. 2025 | 18. z 134 M45: 14. | 43:46 | 87 % |
| Petrovický prásk 15. 6. 2025 | 5. z 24 M45: 3. | 33:41 | 83 % |
| Poho 10 21. 6. 2025 | 14. z 111 M45: 10. | 41:21 | 88 % |
| Záblatská osmička 28. 6. 2025 | 9. z 131 M45: 7. | 34:49 | 94 % |
| Orlovský kros 5. 7. 2025 | 4. z 15 M45: 3. | 11:57 PB −0:37 | 79 % |
| Běh E3CH 20. 7. 2025 | 11. z 34 M45: 8. | 15:04 | 70 % |
| Havířovská 10 18. 10. 2025 | 3. z 18 M45: 1. | 42:15 | 88 % |
H10 2024 8 startů
V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 19. 11. 2023 | 9. z 64 M44: 6. | 31:10 | 87 % |
| Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 | 5. z 37 M44: 2. | 13 675 m | 89 % |
| Okolo moře 3. 12. 2023 | 17. z 51 M44: 8. | 25:15 | 68 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2023 | 14. z 90 M44: 8. | 20:46 | 85 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2023 | 29. z 113 M44: 18. | 44:37 | 75 % |
| Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 | 12. z 44 M44: 7. | 31:31 | 74 % |
| Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 | 20. z 37 M44: 13. | 2 848 m | 47 % |
| Orlovský kros 21. 7. 2024 | 5. z 25 M44: 4. | 12:35 | 83 % |
Zimní 2022/23 2 starty
V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2022/23 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 4 závody.
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Silvestrovský běh 31. 12. 2022 | 23. z 98 M44: 17. | 41:16 | 77 % |
| Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 | 12. z 40 M44: 10. | 3 250 m | 72 % |
Závody
Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.
Od mostu k mostu 2 starty
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 31:05 Zimní 2026
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 9. z 64 | 31:10 | 87 % |
| Zimní 2026 v2 | 12. z 48 | 31:05 | 77 % |
Těšínská hodinovka 1 start
- Nejdelší
- 13 675 m H10 2024
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 5. z 37 | 13 675 m | 89 % |
Okolo moře 3 starty
trať v2, od 2024 3 časy na této trati
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v2 | 17. z 51 | 25:15 | 68 % |
| H10 2025 v2 | 21. z 79 | 20:31 PB −4:43 | 74 % |
| Zimní 2026 v2 | 23. z 45 | 22:07 | 50 % |
Albrechtická hodinovka 2 starty
- Nejdelší
- 14 027 m H10 2025
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 9. z 28 | 14 027 m | 70 % |
| Zimní 2026 v1 | 9. z 30 | 13 907 m | 72 % |
Štěpánský běh 3 starty
trať v1, od 2023 3 časy na této trati
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 14. z 90 | 20:46 | 85 % |
| H10 2025 v1 | 16. z 113 | 20:15 PB −0:31 | 87 % |
| Zimní 2026 v1 | 21. z 118 | 20:26 | 83 % |
Silvestrovský běh 4 starty
trať v1, od 2023 4 časy na této trati
- Nejlepší
- 41:16 Zimní 2022/23
- Nejhorší
- 44:37 H10 2024
- Průměr
- 42:49
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2022/23 v1 | 23. z 98 | 41:16 | 77 % |
| H10 2024 v1 | 29. z 113 | 44:37 | 75 % |
| H10 2025 v1 | 22. z 109 | 42:29 | 81 % |
| Zimní 2026 v1 | 18. z 104 | 42:54 | 83 % |
Zimní běh Albrechticemi 3 starty
trať v1, od 2023 3 časy na této trati
- Nejlepší
- 31:31 H10 2024
- Nejhorší
- 33:50 Zimní 2026
- Průměr
- 32:25
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 12. z 44 | 31:31 | 74 % |
| H10 2025 v1 | 15. z 65 | 31:54 | 78 % |
| Zimní 2026 v1 | 17. z 36 | 33:50 | 54 % |
ChotRun 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 30:49 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v1 | 12. z 40 | 30:49 | 72 % |
Běh dolem Pokrok 1 start
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 28:04 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 15. z 67 | 28:04 | 79 % |
LightBike běh 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 26:34 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 14. z 47 | 26:34 | 72 % |
Velikonoční 12minutovka 4 starty
- Nejdelší
- 3 250 m Zimní 2022/23
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2022/23 v1 | 12. z 40 | 3 250 m | 72 % |
| H10 2024 v1 | 20. z 37 | 2 848 m | 47 % |
| H10 2025 v1 | 10. z 38 | 3 105 m | 76 % |
| Zimní 2026 v1 | 15. z 42 | 2 981 m | 66 % |
Těrlická F5 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 23:44 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 16. z 49 | 23:44 | 69 % |
Hornobludovická 7 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 29:29 H10 2025
- Nejhorší
- 30:44 Letní 2026
- Průměr
- 30:07
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 9. z 62 | 29:29 | 87 % |
| Letní 2026 v1 | 17. z 78 | 30:44 | 79 % |
Lučinská 6 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 24:31 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 7. z 24 | 24:31 | 74 % |
Třanovická 10 2 starty
trať v1, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 43:46 H10 2025
- Nejhorší
- 44:55 Letní 2026
- Průměr
- 44:20
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 18. z 134 | 43:46 | 87 % |
| Letní 2026 v1 | 20. z 89 | 44:55 | 78 % |
Petrovický prásk 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 33:41 H10 2025
- Nejhorší
- 34:52 Letní 2026
- Průměr
- 34:16
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 5. z 24 | 33:41 | 83 % |
| Letní 2026 v1 | 3. z 26 | 34:52 | 92 % |
Poho 10 2 starty
trať v1, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 41:21 H10 2025
- Nejhorší
- 44:16 Letní 2026
- Průměr
- 42:48
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 14. z 111 | 41:21 | 88 % |
| Letní 2026 v1 | 21. z 136 | 44:16 | 85 % |
Záblatská osmička 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 34:49 H10 2025
- Nejhorší
- 38:38 Letní 2026
- Průměr
- 36:43
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 9. z 131 | 34:49 | 94 % |
| Letní 2026 v1 | 15. z 138 | 38:38 | 90 % |
Orlovský kros 3 starty
trať v2, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 40:21 Letní 2026
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 5. z 25 | 12:35 | 83 % |
| H10 2025 v1 | 4. z 15 | 11:57 PB −0:37 | 79 % |
| Letní 2026 v2 | 7. z 27 | 40:21 | 77 % |
Běh E3CH 2 starty
trať v2, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 26:08 Letní 2026
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 11. z 34 | 15:04 | 70 % |
| Letní 2026 v2 | 14. z 40 | 26:08 | 67 % |
Havířovská 10 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 42:15 H10 2025
- Nejhorší
- 43:18 Letní 2026
- Průměr
- 42:46
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 3. z 18 | 42:15 | 88 % |
| Letní 2026 v1 | 9. z 16 | 43:18 | 47 % |
PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.
Soupeři
Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.
| Soupeř | Závody | Bilance | Porovnání |
|---|---|---|---|
| David Hartig | 41 | 1–40–0 | Porovnat |
| Marek Polok | 41 | 41–0–0 | Porovnat |
| Belinda Kaiser | 37 | 37–0–0 | Porovnat |
| Tomáš Ryška | 35 | 32–3–0 | Porovnat |
| Marek Sznapka | 33 | 33–0–0 | Porovnat |