Kluby

SK Oceláci Ostrava

Členové
10
Starty
34
Body
4 037,5 součet
Ročníky
2022-23-zima–2026-leto

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-leto 12. z 215 932
2026-zima 20. z 86 613
2025 14. z 189 1 512
2024 25. z 117 527
2022-23-zima 21. z 80 453,5
Součet bodů klubu SK Oceláci Ostrava po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 512.01 0002 000Body (součet)2022-23-zima: 453,52024: 5272025: 1 5122026-zima: 6132026-leto: 93220242026-leto1 512932
Součet bodů klubu SK Oceláci Ostrava po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 512.05001 0001 5002 000Body (součet)2022-23-zima: 453,52024: 5272025: 1 5122026-zima: 6132026-leto: 9322022-23-zima20252026-leto1 512932
Součet bodů klubu SK Oceláci Ostrava po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 512.05001 0001 5002 000Body (součet)2022-23-zima: 453,52024: 5272025: 1 5122026-zima: 6132026-leto: 9322022-23-zima202420252026-zima2026-leto1 512932
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu SK Oceláci Ostrava po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2022-23-zima453,5
2024527
20251 512
2026-zima613
2026-leto932

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

10 závodníků, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. Petr Ulrich 9 startů
  2. Lenka Petrová 8 startů
  3. Martina Novotná 4 starty
  4. Libor Pavelka 3 starty
  5. Magdaléna Žaloudíková 3 starty
  6. Ondřej Trčka 3 starty
  7. Michal Domašík 1 start
  8. Radek Salawa 1 start
  9. Roman Vaněk 1 start
  10. Tobiáš Pavelka 1 start