Kluby

Atletika Slezan Frýdek-Místek

Členové
1
Starty
22
Body
2 779 součet
Ročníky
2022-23-zima–2026-leto

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-leto 92. z 215 124
2026-zima 21. z 86 556
2025 69. z 189 220,5
2024 16. z 117 1 221,5
2022-23-zima 15. z 80 657
Součet bodů klubu Atletika Slezan Frýdek-Místek po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 1 221,5.05001 0001 500Body (součet)2022-23-zima: 6572024: 1 221,52025: 220,52026-zima: 5562026-leto: 12420242026-leto1 221,5124
Součet bodů klubu Atletika Slezan Frýdek-Místek po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 1 221,5.05001 0001 500Body (součet)2022-23-zima: 6572024: 1 221,52025: 220,52026-zima: 5562026-leto: 1242022-23-zima20252026-leto1 221,5124
Součet bodů klubu Atletika Slezan Frýdek-Místek po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 1 221,5.05001 0001 500Body (součet)2022-23-zima: 6572024: 1 221,52025: 220,52026-zima: 5562026-leto: 1242022-23-zima202420252026-zima2026-leto1 221,5124
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu Atletika Slezan Frýdek-Místek po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2022-23-zima657
20241 221,5
2025220,5
2026-zima556
2026-leto124

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

1 závodník, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. Vladimír Kahánek 22 startů