Hledat závodníka

Vladimír Kahánek

Ročník narození
1961
Klub
Atletika Slezan Frýdek-Místek
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 22 startů v 5 ročnících, naposledy Petrovický prásk, Letní 2026.

Souhrn

Starty
22
Dokončil
22
Vítězství
0
Na bedně
1
Nejdelší série
9 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 22 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 29 %–62 %. Výš je lépe.20 %40 %60 %80 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 62 % z 4 závodů2024: medián 38 % z 11 závodů2025: medián 39 % z 2 závodů2026: medián 29 % z 5 závodů
Medián percentilu po ročnících, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 29 %–62 %. Výš je lépe.20 %30 %40 %50 %60 %70 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 62 % z 4 závodů2024: medián 38 % z 11 závodů2025: medián 39 % z 2 závodů2026: medián 29 % z 5 závodů
Medián percentilu po ročnících, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 29 %–62 %. Výš je lépe.20 %30 %40 %50 %60 %70 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 62 % z 4 závodů2024: medián 38 % z 11 závodů2025: medián 39 % z 2 závodů2026: medián 29 % z 5 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Vladimír Kahánek
ŘadaRočníkPercentil
Vladimír Kahánek202362 %
Vladimír Kahánek202438 %
Vladimír Kahánek202539 %
Vladimír Kahánek202629 %

Letní 2026 1 start

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Vladimír Kahánek
Závod Pořadí Čas Percentil
Petrovický prásk 14. 6. 2026 15. z 26 M45+: 6. 44:05 44 %

Zimní 2026 4 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Zimní 2026, Vladimír Kahánek
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 8. z 45 M45+: 6. 20:06 PB −3:16 84 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 91. z 104 M45+: 32. 57:04 PB −1:36 13 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 33. z 36 M45+: 11. 42:00 9 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 30. z 42 M45+: 10. 2 637 m 29 %

H10 2025 2 starty

V oficiálním pořadí ročníku H10 2025 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 9 závodů.

Výsledky H10 2025, Vladimír Kahánek
Závod Pořadí Čas Percentil
Štěpánský běh 26. 12. 2024 58. z 113 M45+: 15. 24:01 49 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 46. z 65 M45+: 14. 38:30 30 %

H10 2024 11 startů

Výsledky H10 2024, Vladimír Kahánek
Závod Pořadí Výkon Percentil
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 28. z 37 M45+: 15. 11 060 m 25 %
Okolo moře 3. 12. 2023 6. z 51 M45+: 5. 23:22 90 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 48. z 90 M45+: 15. 24:51 47 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 95. z 113 M45+: 37. 58:40 16 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 34. z 44 M45+: 12. 37:08 23 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 32. z 38 M45+: 12. 35:39 16 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 13. z 42 M45+: 8. 30:03 71 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 28. z 37 M45+: 8. 2 695 m 25 %
LightBike běh 14. 4. 2024 17. z 27 M45+: 7. 32:19 38 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 46. z 85 M45+: 17. 36:17 46 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 14. z 25 M45+: 5. 14:27 46 %

Zimní 2022/23 4 starty

Pohárové body Zimní 2022/23, Vladimír Kahánek
Pořadí Okolo mořeŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
17. celkově 145119bez bodů177bez bodůbez bodů216 657
Výsledky Zimní 2022/23, Vladimír Kahánek
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 3. 12. 2022 2. z 56 M45+: 1. 18:03 98 %
Štěpánský běh 26. 12. 2022 20. z 65 M45+: 6. 23:12 70 %
Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 21. z 44 M45+: 8. 32:02 53 %
Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 31. z 40 M45+: 9. 2 635 m 23 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
11 060 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 28. z 37 11 060 m 25 %

Okolo moře 3 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
20:06 Zimní 2026
Nejhorší
23:22 H10 2024
Průměr
21:44
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 18:03–23:22. Níž je lépe.18:0020:0022:0024:00Čas · níž je lépe20242026Okolo moře, Zimní 2022/23: 18:03 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 23:22 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 20:06 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 18:03–23:22. Níž je lépe.18:0020:0022:0024:00Čas · níž je lépe2023202420252026Okolo moře, Zimní 2022/23: 18:03 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 23:22 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 20:06 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 18:03–23:22. Níž je lépe.18:0020:0022:0024:00Čas · níž je lépe2023202420252026Okolo moře, Zimní 2022/23: 18:03 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 23:22 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 20:06 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Vladimír Kahánek
ŘadaRočníkČas
Vladimír Kahánek202318:03
Vladimír Kahánek202423:22
Vladimír Kahánek202620:06

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Okolo moře: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 2. z 56 18:03 98 %
H10 2024 v2 6. z 51 23:22 90 %
Zimní 2026 v2 8. z 45 20:06 PB −3:16 84 %

Štěpánský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
23:12 Zimní 2022/23
Nejhorší
24:51 H10 2024
Průměr
24:01
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 23:12–24:51. Níž je lépe.23:0024:0025:00Čas · níž je lépe202320242025Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 23:12 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 24:51 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 24:01 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 23:12–24:51. Níž je lépe.23:0023:3024:0024:3025:00Čas · níž je lépe202320242025Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 23:12 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 24:51 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 24:01 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 23:12–24:51. Níž je lépe.23:0023:3024:0024:3025:00Čas · níž je lépe202320242025Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 23:12 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 24:51 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 24:01 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Vladimír Kahánek
ŘadaRočníkČas
Vladimír Kahánek202323:12
Vladimír Kahánek202424:51
Vladimír Kahánek202524:01
Štěpánský běh: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 20. z 65 23:12 70 %
H10 2024 v1 48. z 90 24:51 47 %
H10 2025 v1 58. z 113 24:01 49 %

Silvestrovský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
57:04 Zimní 2026
Nejhorší
58:40 H10 2024
Průměr
57:52
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 57:04–58:40. Níž je lépe.57:0058:0059:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 58:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 57:04 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 57:04–58:40. Níž je lépe.57:0057:3058:0058:3059:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 58:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 57:04 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 57:04–58:40. Níž je lépe.57:0057:3058:0058:3059:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 58:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 57:04 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Vladimír Kahánek
ŘadaRočníkČas
Vladimír Kahánek202458:40
Vladimír Kahánek202657:04
Silvestrovský běh: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 95. z 113 58:40 16 %
Zimní 2026 v1 91. z 104 57:04 PB −1:36 13 %

Zimní běh Albrechticemi 4 starty

trať v1, od 2023 4 časy na této trati

Nejlepší
32:02 Zimní 2022/23
Nejhorší
42:00 Zimní 2026
Průměr
37:25
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 32:02–42:00. Níž je lépe.30:0035:0040:0045:00Čas · níž je lépe20242026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 32:02 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 37:08 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 38:30 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 42:00 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 32:02–42:00. Níž je lépe.30:0035:0040:0045:00Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 32:02 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 37:08 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 38:30 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 42:00 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Vladimír KahánekSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 32:02–42:00. Níž je lépe.32:0034:0036:0038:0040:0042:0044:00Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 32:02 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 37:08 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 38:30 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 42:00 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Vladimír Kahánek
ŘadaRočníkČas
Vladimír Kahánek202332:02
Vladimír Kahánek202437:08
Vladimír Kahánek202538:30
Vladimír Kahánek202642:00
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 21. z 44 32:02 53 %
H10 2024 v1 34. z 44 37:08 23 %
H10 2025 v1 46. z 65 38:30 30 %
Zimní 2026 v1 33. z 36 42:00 9 %

Stonavský důlní přebor 1 start

trať v1, 2023–2024 1 čas na této trati

Nejlepší
35:39 H10 2024
Stonavský důlní přebor: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 32. z 38 35:39 16 %

Běh dolem Pokrok 1 start

trať v1, 2023–2024 1 čas na této trati

Nejlepší
30:03 H10 2024
Běh dolem Pokrok: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 13. z 42 30:03 71 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
32:19 H10 2024
LightBike běh: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 17. z 27 32:19 38 %

Velikonoční 12minutovka 3 starty

Nejdelší
2 695 m H10 2024
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2022/23 v1 31. z 40 2 635 m 23 %
H10 2024 v1 28. z 37 2 695 m 25 %
Zimní 2026 v1 30. z 42 2 637 m 29 %

Hornobludovická 7 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
36:17 H10 2024
Hornobludovická 7: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 46. z 85 36:17 46 %

Petrovický prásk 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
44:05 Letní 2026
Petrovický prásk: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 15. z 26 44:05 44 %

Orlovský kros 1 start

trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati

Nejlepší
14:27 H10 2024
Orlovský kros: výsledky, Vladimír Kahánek
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 14. z 25 14:27 46 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Vladimír Kahánek
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 21 0–21–0 Porovnat
Radim Fojtík 19 2–17–0 Porovnat
Irena Chovancová 18 17–1–0 Porovnat
Marek Polok 18 5–13–0 Porovnat
Kamil Stöcker 17 5–12–0 Porovnat