Kluby

Havířov

Členové
8
Starty
34
Body
3 413,5 součet
Ročníky
2022-23-zima–2026-leto

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-leto 81. z 215 130
2026-zima 56. z 86 114
2025 20. z 189 1 073
2024 14. z 117 1 459
2022-23-zima 18. z 80 637,5
Součet bodů klubu Havířov po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 1 459.05001 0001 500Body (součet)2022-23-zima: 637,52024: 1 4592025: 1 0732026-zima: 1142026-leto: 13020242026-leto1 459130
Součet bodů klubu Havířov po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 1 459.05001 0001 500Body (součet)2022-23-zima: 637,52024: 1 4592025: 1 0732026-zima: 1142026-leto: 1302022-23-zima20252026-leto1 459130
Součet bodů klubu Havířov po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 1 459.05001 0001 500Body (součet)2022-23-zima: 637,52024: 1 4592025: 1 0732026-zima: 1142026-leto: 1302022-23-zima202420252026-zima2026-leto1 459130
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu Havířov po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2022-23-zima637,5
20241 459
20251 073
2026-zima114
2026-leto130

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

8 závodníků, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. David Pavlíček 21 startů
  2. Romana Katzová 4 starty
  3. Jan Blanik 3 starty
  4. Sebastian Šemrák 2 starty
  5. Barbora Krainová 1 start
  6. Kateřina Šromová 1 start
  7. Lucie Kubiczková 1 start
  8. Patrik Durčák 1 start