Kluby

RegioRun Havířov

Členové
12
Starty
53
Body
5 473 součet
Ročníky
2022-23-zima–2026-leto

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-leto 22. z 215 414
2026-zima 24. z 86 462
2025 16. z 189 1 305
2024 8. z 117 2 527
2022-23-zima 13. z 80 765
Součet bodů klubu RegioRun Havířov po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 2 527.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 7652024: 2 5272025: 1 3052026-zima: 4622026-leto: 41420242026-leto2 527414
Součet bodů klubu RegioRun Havířov po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 2 527.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 7652024: 2 5272025: 1 3052026-zima: 4622026-leto: 4142022-23-zima20252026-leto2 527414
Součet bodů klubu RegioRun Havířov po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 2 527.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 7652024: 2 5272025: 1 3052026-zima: 4622026-leto: 4142022-23-zima202420252026-zima2026-leto2 527414
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu RegioRun Havířov po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2022-23-zima765
20242 527
20251 305
2026-zima462
2026-leto414

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

12 závodníků, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. Radek Holub 15 startů
  2. Václav Jasinski 15 startů
  3. Stanislav Záleský 6 startů
  4. Jiří Dvořák 3 starty
  5. Leona Bulavová 3 starty
  6. Sylvie Kuzniková 3 starty
  7. Jaroslav Tekelík 2 starty
  8. Jiří Králíček 2 starty
  9. Andrea Polcrová 1 start
  10. Miroslav Bernát 1 start
  11. Petr Wala 1 start
  12. Veronika Lukašíková 1 start