Hledat závodníka

Miroslav Bernát

Ročník narození
1960
Klub
Run99
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 20 startů v 4 ročnících, naposledy Poho 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
20
Dokončil
20
Vítězství
0
Na bedně
1
Nejdelší série
8 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Kluby: Run99(2024) · Run99 Havířov(2025) · Run99(2025) · RUN99(2025) · Run99(2025) · RegioRun Havířov(2025) · Run99(2025–2026)

Odznaky

  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 20 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 60 %–66 %. Výš je lépe.60 %62 %64 %66 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 60 % z 2 závodů2025: medián 61 % z 13 závodů2026: medián 66 % z 5 závodů
Medián percentilu po ročnících, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 60 %–66 %. Výš je lépe.60 %62 %64 %66 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 60 % z 2 závodů2025: medián 61 % z 13 závodů2026: medián 66 % z 5 závodů
Medián percentilu po ročnících, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 60 %–66 %. Výš je lépe.60 %62 %64 %66 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 60 % z 2 závodů2025: medián 61 % z 13 závodů2026: medián 66 % z 5 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Miroslav Bernát
ŘadaRočníkPercentil
Miroslav Bernát202460 %
Miroslav Bernát202561 %
Miroslav Bernát202666 %

Letní 2026 2 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Miroslav Bernát
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 27. z 78 M45+: 11. 33:06 PB −0:04 66 %
Poho 10 20. 6. 2026 49. z 136 M45+: 12. 50:17 64 %

Zimní 2026 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Zimní 2026, Miroslav Bernát
Závod Pořadí Čas Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 3. z 45 M45+: 3. 19:31 95 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 39. z 118 M45+: 12. 22:12 PB −0:13 68 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 51. z 104 M45+: 15. 47:46 51 %

H10 2025 13 startů

Pohárové body H10 2025, Miroslav Bernát
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
16. celkově bez bodů13412110450bez bodůbez bodů12911010311111595127112bez bodůbez bodů125bez bodůbez bodůbez bodů 1 436
7. v kategorii M45+ bez bodů136131129115bez bodůbez bodů132129128130132123134131bez bodůbez bodů136bez bodůbez bodůbez bodů 1 686
Výsledky H10 2025, Miroslav Bernát
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 8. 12. 2024 6. z 79 M45+: 5. 18:12 TR −1:04CR −1:04 94 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 18. z 28 M45+: 8. 12 792 m 37 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 35. z 113 M45+: 10. 22:26 70 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 89. z 109 M45+: 24. 56:36 19 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 10. z 67 M45+: 7. 27:05 86 %
LightBike běh 29. 3. 2025 29. z 47 M45+: 10. 29:51 39 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 36. z 49 M45+: 11. 27:26 27 %
Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 28. z 38 M45+: 9. 2 769 m 27 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 24. z 62 M45+: 7. 33:11 PB −2:11 62 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 44. z 134 M45+: 16. 49:14 68 %
Petrovický prásk 15. 6. 2025 12. z 24 M45+: 6. 37:38 52 %
Poho 10 21. 6. 2025 27. z 111 M45+: 8. 46:21 76 %
Běh E3CH 20. 7. 2025 14. z 34 M45+: 5. 16:19 61 %

H10 2024 2 starty

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Miroslav Bernát
Závod Pořadí Čas Percentil
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 40. z 113 M45+: 14. 46:07 65 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 39. z 85 M45+: 13. 35:22 55 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Okolo moře 2 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
18:12 H10 2025
Nejhorší
19:31 Zimní 2026
Průměr
18:51
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 18:12–19:31. Níž je lépe.18:0018:3019:0019:3020:00Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 18:12 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 19:31 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 18:12–19:31. Níž je lépe.18:0018:3019:0019:3020:00Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 18:12 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 19:31 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 18:12–19:31. Níž je lépe.18:0018:3019:0019:3020:00Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 18:12 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 19:31 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Miroslav Bernát
ŘadaRočníkČas
Miroslav Bernát202518:12
Miroslav Bernát202619:31
Okolo moře: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 6. z 79 18:12 TR −1:04CR −1:04 94 %
Zimní 2026 v2 3. z 45 19:31 95 %

Albrechtická hodinovka 1 start

Nejdelší
12 792 m H10 2025
Albrechtická hodinovka: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 18. z 28 12 792 m 37 %

Štěpánský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
22:12 Zimní 2026
Nejhorší
22:26 H10 2025
Průměr
22:19
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 22:12–22:26. Níž je lépe.22:1022:1522:2022:2522:30Čas · níž je lépe20252026Štěpánský běh, H10 2025: 22:26 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 22:12 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 22:12–22:26. Níž je lépe.22:1022:1522:2022:2522:30Čas · níž je lépe20252026Štěpánský běh, H10 2025: 22:26 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 22:12 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 22:12–22:26. Níž je lépe.22:1022:1522:2022:2522:30Čas · níž je lépe20252026Štěpánský běh, H10 2025: 22:26 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 22:12 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Miroslav Bernát
ŘadaRočníkČas
Miroslav Bernát202522:26
Miroslav Bernát202622:12
Štěpánský běh: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 35. z 113 22:26 70 %
Zimní 2026 v1 39. z 118 22:12 PB −0:13 68 %

Silvestrovský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
46:07 H10 2024
Nejhorší
56:36 H10 2025
Průměr
50:10
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 46:07–56:36. Níž je lépe.45:0050:0055:001:00:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 46:07 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 56:36 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 47:46 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 46:07–56:36. Níž je lépe.45:0050:0055:001:00:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 46:07 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 56:36 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 47:46 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 46:07–56:36. Níž je lépe.45:0050:0055:001:00:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 46:07 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 56:36 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 47:46 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Miroslav Bernát
ŘadaRočníkČas
Miroslav Bernát202446:07
Miroslav Bernát202556:36
Miroslav Bernát202647:46
Silvestrovský běh: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 40. z 113 46:07 65 %
H10 2025 v1 89. z 109 56:36 19 %
Zimní 2026 v1 51. z 104 47:46 51 %

Běh dolem Pokrok 1 start

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
27:05 H10 2025
Běh dolem Pokrok: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 10. z 67 27:05 86 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
29:51 H10 2025
LightBike běh: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 29. z 47 29:51 39 %

Velikonoční 12minutovka 1 start

Nejdelší
2 769 m H10 2025
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 28. z 38 2 769 m 27 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
27:26 H10 2025
Těrlická F5: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 36. z 49 27:26 27 %

Hornobludovická 7 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
33:06 Letní 2026
Nejhorší
35:22 H10 2024
Průměr
33:53
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 33:06–35:22. Níž je lépe.33:0034:0035:0036:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 35:22 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 33:11 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 33:06 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 33:06–35:22. Níž je lépe.33:0034:0035:0036:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 35:22 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 33:11 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 33:06 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 33:06–35:22. Níž je lépe.33:0033:3034:0034:3035:0035:30Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 35:22 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 33:11 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 33:06 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Miroslav Bernát
ŘadaRočníkČas
Miroslav Bernát202435:22
Miroslav Bernát202533:11
Miroslav Bernát202633:06
Hornobludovická 7: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 39. z 85 35:22 55 %
H10 2025 v1 24. z 62 33:11 PB −2:11 62 %
Letní 2026 v1 27. z 78 33:06 PB −0:04 66 %

Třanovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
49:14 H10 2025
Třanovická 10: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 44. z 134 49:14 68 %

Petrovický prásk 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
37:38 H10 2025
Petrovický prásk: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 12. z 24 37:38 52 %

Poho 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
46:21 H10 2025
Nejhorší
50:17 Letní 2026
Průměr
48:19
Vývoj času
Vývoj času, Poho 10, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 46:21–50:17. Níž je lépe.46:0048:0050:0052:00Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 46:21 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 50:17 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Poho 10, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 46:21–50:17. Níž je lépe.46:0047:0048:0049:0050:0051:00Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 46:21 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 50:17 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Poho 10, Miroslav BernátSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 46:21–50:17. Níž je lépe.46:0047:0048:0049:0050:0051:00Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 46:21 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 50:17 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Poho 10, Miroslav Bernát
ŘadaRočníkČas
Miroslav Bernát202546:21
Miroslav Bernát202650:17
Poho 10: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 27. z 111 46:21 76 %
Letní 2026 v1 49. z 136 50:17 64 %

Běh E3CH 1 start

trať v1, jen 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
16:19 H10 2025
Běh E3CH: výsledky, Miroslav Bernát
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 14. z 34 16:19 61 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Miroslav Bernát
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Wawreczka 19 3–16–0 Porovnat
David Hartig 18 0–18–0 Porovnat
Marek Sznapka 17 15–2–0 Porovnat
Belinda Kaiser 16 5–11–0 Porovnat
Lumír Hlaváč 16 1–15–0 Porovnat