Hledat závodníka

Lumír Hlaváč

Ročník narození
1974
Klub
SK Fuga
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 42 startů v 5 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
42
Dokončil
42
Vítězství
2
Na bedně
33
Nejdelší série
8 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu. Právě běží série 2 závodů.

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 42 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 82 %–90 %. Výš je lépe.80 %85 %90 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 88 % z 7 závodů2024: medián 82 % z 6 závodů2025: medián 88 % z 12 závodů2026: medián 90 % z 17 závodů
Medián percentilu po ročnících, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 82 %–90 %. Výš je lépe.82 %84 %86 %88 %90 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 88 % z 7 závodů2024: medián 82 % z 6 závodů2025: medián 88 % z 12 závodů2026: medián 90 % z 17 závodů
Medián percentilu po ročnících, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 82 %–90 %. Výš je lépe.82 %84 %86 %88 %90 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 88 % z 7 závodů2024: medián 82 % z 6 závodů2025: medián 88 % z 12 závodů2026: medián 90 % z 17 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkPercentil
Lumír Hlaváč202388 %
Lumír Hlaváč202482 %
Lumír Hlaváč202588 %
Lumír Hlaváč202690 %

Letní 2026 7 startů

Pohárové body Letní 2026, Lumír Hlaváč
Pořadí Hornobludovická 7Lučinská 6Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHBěh na Lysou horuDětmarovická 10×1,5Lipiny RunHavířovská 10finále ×2 Body
2. v kategorii M45+ 150145150bez bodů145bez bodůbez bodů138bez bodůbez bodů150300 1 178
Výsledky Letní 2026, Lumír Hlaváč
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 5. z 78 M45+: 1. 26:59 PB −2:16 95 %
Lučinská 6 16. 5. 2026 4. z 24 M45+: 2. 22:34 87 %
Třanovická 10 30. 5. 2026 5. z 89 M45+: 1. 38:17 CR −4:34 95 %
Poho 10 20. 6. 2026 6. z 136 M45+: 2. 39:06 PB −0:55 96 %
Běh E3CH 19. 7. 2026 9. z 40 M45+: 4. 24:11 79 %
Lipiny Run 10. 10. 2026 1. z 12 M45+: 1. 21:12 100 %
Havířovská 10 17. 10. 2026 2. z 16 M45+: 1. 38:45 TR −0:04CR −0:04 93 %

Zimní 2026 10 startů

Pohárové body Zimní 2026, Lumír Hlaváč
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
2. v kategorii M45+ 145140 (nezapočteno)145145145217,5145 (nezapočteno)150bez bodů150300 1 397,5
Výsledky Zimní 2026, Lumír Hlaváč
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 2. z 45 M45+: 2. 19:29 PB −0:07 98 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 14. z 48 M45+: 3. 31:38 PB −0:11 72 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 8. z 30 M45+: 2. 13 955 m 76 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 13. z 118 M45+: 2. 19:37 PB −0:30 90 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 11. z 104 M45+: 2. 41:31 90 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 5. z 36 M45+: 2. 29:45 89 %
ChotRun 24. 1. 2026 5. z 40 M45+: 2. 29:03 90 %
Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 1. z 33 M45+: 1. 20:28 TR −0:45CR −0:45 100 %
LightBike běh 28. 3. 2026 5. z 25 M45+: 1. 25:11 PB −0:05 83 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 5. z 42 M45+: 1. 3 350 m 90 %

H10 2025 12 startů

Pohárové body H10 2025, Lumír Hlaváč
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
11. celkově 132128132127125189bez bodů136132bez bodů131132bez bodůbez bodů129bez bodůbez bodů131bez bodůbez bodůbez bodů 1 624
6. v kategorii M45+ 140134145140140207bez bodů136145bez bodů140140bez bodůbez bodů140bez bodůbez bodů145bez bodůbez bodůbez bodů 1 752
Výsledky H10 2025, Lumír Hlaváč
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 7. z 51 M45+: 3. 31:49 88 %
Okolo moře 8. 12. 2024 11. z 79 M45+: 6. 19:36 PB −3:09 87 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 8. z 28 M45+: 3. 14 150 m 74 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 12. z 113 M45+: 3. 20:07 PB −0:32 90 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 14. z 109 M45+: 3. 40:50 PB −0:12 88 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 13. z 65 M45+: 4. 31:37 81 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 5. z 67 M45+: 5. 26:20 94 %
LightBike běh 29. 3. 2025 7. z 47 M45+: 2. 25:16 87 %
Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 8. z 38 M45+: 3. 3 140 m 81 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 7. z 62 M45+: 3. 29:15 PB −0:14 90 %
Poho 10 21. 6. 2025 10. z 111 M45+: 3. 40:01 92 %
Běh E3CH 20. 7. 2025 8. z 34 M45+: 2. 14:27 79 %

H10 2024 6 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Lumír Hlaváč
Závod Pořadí Výkon Percentil
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 7. z 37 M45+: 5. 13 300 m 83 %
Okolo moře 3. 12. 2023 4. z 51 M45+: 4. 22:46 94 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 9. z 42 M45+: 6. 29:06 80 %
Těrlická F5 20. 4. 2024 2. z 35 M45+: 2. 21:37 97 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 19. z 85 M45+: 8. 29:30 79 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 6. z 25 M45+: 2. 12:45 79 %

Zimní 2022/23 7 startů

Pohárové body Zimní 2022/23, Lumír Hlaváč
Pořadí Okolo mořeŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
3. celkově 138130 (nezapočteno)117 (nezapočteno)196,5134140264 872,5
Výsledky Zimní 2022/23, Lumír Hlaváč
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 3. 12. 2022 4. z 56 M45+: 3. 18:52 95 %
Štěpánský běh 26. 12. 2022 9. z 65 M45+: 2. 20:39 88 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2022 22. z 98 M45+: 4. 41:03 78 %
Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 8. z 44 M45+: 1. 27:45 84 %
Stonavský důlní přebor 18. 2. 2023 6. z 46 M45+: 1. 26:30 89 %
Běh dolem Pokrok 4. 3. 2023 3. z 38 M45+: 1. 25:01 95 %
Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 7. z 40 M45+: 1. 3 405 m 85 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
31:38 Zimní 2026
Nejhorší
31:49 H10 2025
Průměr
31:44
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 31:38–31:49. Níž je lépe.31:3531:4031:4531:50Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 31:49 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 31:38 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 31:38–31:49. Níž je lépe.31:3531:4031:4531:50Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 31:49 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 31:38 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 31:38–31:49. Níž je lépe.31:3531:4031:4531:50Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 31:49 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 31:38 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202531:49
Lumír Hlaváč202631:38
Od mostu k mostu: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 7. z 51 31:49 88 %
Zimní 2026 v2 14. z 48 31:38 PB −0:11 72 %

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
13 300 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 7. z 37 13 300 m 83 %

Okolo moře 4 starty

trať v2, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
19:29 Zimní 2026
Nejhorší
22:46 H10 2024
Průměr
20:37
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 18:52–22:46. Níž je lépe.18:0020:0022:0024:00Čas · níž je lépe20242026Okolo moře, Zimní 2022/23: 18:52 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 22:46 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 19:36 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 19:29 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 18:52–22:46. Níž je lépe.18:0019:0020:0021:0022:0023:00Čas · níž je lépe2023202420252026Okolo moře, Zimní 2022/23: 18:52 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 22:46 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 19:36 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 19:29 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 18:52–22:46. Níž je lépe.18:0019:0020:0021:0022:0023:00Čas · níž je lépe2023202420252026Okolo moře, Zimní 2022/23: 18:52 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 22:46 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 19:36 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 19:29 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202318:52
Lumír Hlaváč202422:46
Lumír Hlaváč202519:36
Lumír Hlaváč202619:29

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Okolo moře: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 4. z 56 18:52 95 %
H10 2024 v2 4. z 51 22:46 94 %
H10 2025 v2 11. z 79 19:36 PB −3:09 87 %
Zimní 2026 v2 2. z 45 19:29 PB −0:07 98 %

Albrechtická hodinovka 2 starty

Nejdelší
14 150 m H10 2025
Albrechtická hodinovka: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 8. z 28 14 150 m 74 %
Zimní 2026 v1 8. z 30 13 955 m 76 %

Štěpánský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
19:37 Zimní 2026
Nejhorší
20:39 Zimní 2022/23
Průměr
20:08
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 19:37–20:39. Níž je lépe.19:3020:0020:3021:00Čas · níž je lépe20242026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 20:39 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 20:07 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 19:37 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 19:37–20:39. Níž je lépe.19:3020:0020:3021:00Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 20:39 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 20:07 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 19:37 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 19:37–20:39. Níž je lépe.19:3019:4520:0020:1520:3020:45Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 20:39 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 20:07 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 19:37 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202320:39
Lumír Hlaváč202520:07
Lumír Hlaváč202619:37
Štěpánský běh: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 9. z 65 20:39 88 %
H10 2025 v1 12. z 113 20:07 PB −0:32 90 %
Zimní 2026 v1 13. z 118 19:37 PB −0:30 90 %

Silvestrovský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
40:50 H10 2025
Nejhorší
41:31 Zimní 2026
Průměr
41:08
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 40:50–41:31. Níž je lépe.40:4541:0041:1541:3041:45Čas · níž je lépe20242026Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 41:03 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 40:50 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 41:31 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 40:50–41:31. Níž je lépe.40:4541:0041:1541:3041:45Čas · níž je lépe2023202420252026Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 41:03 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 40:50 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 41:31 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 40:50–41:31. Níž je lépe.40:5041:0041:1041:2041:3041:40Čas · níž je lépe2023202420252026Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 41:03 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 40:50 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 41:31 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202341:03
Lumír Hlaváč202540:50
Lumír Hlaváč202641:31
Silvestrovský běh: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 22. z 98 41:03 78 %
H10 2025 v1 14. z 109 40:50 PB −0:12 88 %
Zimní 2026 v1 11. z 104 41:31 90 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
27:45 Zimní 2022/23
Nejhorší
31:37 H10 2025
Průměr
29:42
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 27:45–31:37. Níž je lépe.26:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe20242026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 27:45 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 31:37 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 29:45 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 27:45–31:37. Níž je lépe.27:0028:0029:0030:0031:0032:00Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 27:45 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 31:37 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 29:45 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 27:45–31:37. Níž je lépe.27:0028:0029:0030:0031:0032:00Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 27:45 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 31:37 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 29:45 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202327:45
Lumír Hlaváč202531:37
Lumír Hlaváč202629:45
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 8. z 44 27:45 84 %
H10 2025 v1 13. z 65 31:37 81 %
Zimní 2026 v1 5. z 36 29:45 89 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
29:03 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 5. z 40 29:03 90 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
20:28 Zimní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 20:28–26:30. Níž je lépe.20:0025:0030:00Čas · níž je lépe20242026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 26:30 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 20:28 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 20:28–26:30. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:0028:00Čas · níž je lépe2023202420252026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 26:30 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 20:28 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 20:28–26:30. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:0028:00Čas · níž je lépe2023202420252026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 26:30 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 20:28 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202326:30
Lumír Hlaváč202620:28

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 6. z 46 26:30 89 %
Zimní 2026 v2 1. z 33 20:28 TR −0:45CR −0:45 100 %

Běh dolem Pokrok 3 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
26:20 H10 2025
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 25:01–29:06. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe202320242025Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 25:01 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 29:06 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 26:20 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 25:01–29:06. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe202320242025Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 25:01 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 29:06 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 26:20 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 25:01–29:06. Níž je lépe.25:0026:0027:0028:0029:0030:00Čas · níž je lépe202320242025Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 25:01 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 29:06 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 26:20 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202325:01
Lumír Hlaváč202429:06
Lumír Hlaváč202526:20

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh dolem Pokrok: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 3. z 38 25:01 95 %
H10 2024 v1 9. z 42 29:06 80 %
H10 2025 v2 5. z 67 26:20 94 %

LightBike běh 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
25:11 Zimní 2026
Nejhorší
25:16 H10 2025
Průměr
25:13
Vývoj času
Vývoj času, LightBike běh, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:11–25:16. Níž je lépe.25:1025:1225:1425:1625:18Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 25:16 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 25:11 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:11–25:16. Níž je lépe.25:1025:1225:1425:1625:18Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 25:16 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 25:11 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:11–25:16. Níž je lépe.25:1025:1225:1425:1625:18Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 25:16 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 25:11 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, LightBike běh, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202525:16
Lumír Hlaváč202625:11
LightBike běh: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 7. z 47 25:16 87 %
Zimní 2026 v1 5. z 25 25:11 PB −0:05 83 %

Velikonoční 12minutovka 3 starty

Nejdelší
3 405 m Zimní 2022/23
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2022/23 v1 7. z 40 3 405 m 85 %
H10 2025 v1 8. z 38 3 140 m 81 %
Zimní 2026 v1 5. z 42 3 350 m 90 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
21:37 H10 2024
Těrlická F5: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 2. z 35 21:37 97 %

Hornobludovická 7 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
26:59 Letní 2026
Nejhorší
29:30 H10 2024
Průměr
28:34
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 26:59–29:30. Níž je lépe.26:0027:0028:0029:0030:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 29:30 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 29:15 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 26:59 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 26:59–29:30. Níž je lépe.26:0027:0028:0029:0030:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 29:30 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 29:15 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 26:59 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 26:59–29:30. Níž je lépe.26:0027:0028:0029:0030:00Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 29:30 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 29:15 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 26:59 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202429:30
Lumír Hlaváč202529:15
Lumír Hlaváč202626:59
Hornobludovická 7: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 19. z 85 29:30 79 %
H10 2025 v1 7. z 62 29:15 PB −0:14 90 %
Letní 2026 v1 5. z 78 26:59 PB −2:16 95 %

Lučinská 6 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
22:34 Letní 2026
Lučinská 6: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 4. z 24 22:34 87 %

Třanovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
38:17 Letní 2026
Třanovická 10: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 5. z 89 38:17 CR −4:34 95 %

Poho 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
39:06 Letní 2026
Nejhorší
40:01 H10 2025
Průměr
39:33
Vývoj času
Vývoj času, Poho 10, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 39:06–40:01. Níž je lépe.39:0039:3040:0040:30Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 40:01 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 39:06 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Poho 10, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 39:06–40:01. Níž je lépe.39:0039:1539:3039:4540:0040:15Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 40:01 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 39:06 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Poho 10, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 39:06–40:01. Níž je lépe.39:0039:1539:3039:4540:0040:15Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 40:01 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 39:06 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Poho 10, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202540:01
Lumír Hlaváč202639:06
Poho 10: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 10. z 111 40:01 92 %
Letní 2026 v1 6. z 136 39:06 PB −0:55 96 %

Orlovský kros 1 start

trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati

Nejlepší
12:45 H10 2024
Orlovský kros: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 6. z 25 12:45 79 %

Běh E3CH 2 starty

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
24:11 Letní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Běh E3CH, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 14:27–24:11. Níž je lépe.10:0015:0020:0025:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 14:27 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 24:11 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Běh E3CH, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 14:27–24:11. Níž je lépe.10:0015:0020:0025:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 14:27 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 24:11 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Běh E3CH, Lumír HlaváčSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 14:27–24:11. Níž je lépe.14:0016:0018:0020:0022:0024:0026:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 14:27 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 24:11 (trať v2, od 2026)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh E3CH, Lumír Hlaváč
ŘadaRočníkČas
Lumír Hlaváč202514:27
Lumír Hlaváč202624:11

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh E3CH: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 8. z 34 14:27 79 %
Letní 2026 v2 9. z 40 24:11 79 %

Lipiny Run 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
21:12 Letní 2026
Lipiny Run: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 1. z 12 21:12 100 %

Havířovská 10 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
38:45 Letní 2026
Havířovská 10: výsledky, Lumír Hlaváč
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 2. z 16 38:45 TR −0:04CR −0:04 93 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Lumír Hlaváč
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 36 7–29–0 Porovnat
David Wawreczka 31 28–3–0 Porovnat
Marek Polok 31 31–0–0 Porovnat
Radim Fojtík 30 29–1–0 Porovnat
Lukáš Topiarz 29 14–15–0 Porovnat