Hledat závodníka

Lukáš Topiarz

Ročník narození
1981
Klub
SK Fuga
Kategorie
M45 letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 36 startů v 5 ročnících, naposledy Lipiny Run, Letní 2026.

Souhrn

Starty
36
Dokončil
36
Vítězství
0
Na bedně
8
Nejdelší série
11 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Kluby: SK Fuga(2023–2025) · Pio1(2025) · SK Fuga(2025–2026)

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 36 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 86 %–89 %. Výš je lépe.86 %87 %88 %89 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 86 % z 7 závodů2024: medián 86 % z 4 závodů2025: medián 89 % z 11 závodů2026: medián 88 % z 14 závodů
Medián percentilu po ročnících, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 86 %–89 %. Výš je lépe.86 %87 %88 %89 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 86 % z 7 závodů2024: medián 86 % z 4 závodů2025: medián 89 % z 11 závodů2026: medián 88 % z 14 závodů
Medián percentilu po ročnících, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 86 %–89 %. Výš je lépe.86 %87 %88 %89 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 86 % z 7 závodů2024: medián 86 % z 4 závodů2025: medián 89 % z 11 závodů2026: medián 88 % z 14 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Lukáš Topiarz
ŘadaRočníkPercentil
Lukáš Topiarz202386 %
Lukáš Topiarz202486 %
Lukáš Topiarz202589 %
Lukáš Topiarz202688 %

Letní 2026 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Lukáš Topiarz
Závod Pořadí Čas Percentil
Poho 10 20. 6. 2026 12. z 136 M45: 9. 42:25 92 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 10. z 185 M45: 7. 40:38 TR −0:36CR −0:36 95 %
Lipiny Run 10. 10. 2026 2. z 12 M45: 1. 22:16 91 %

Zimní 2026 11 startů

Pohárové body Zimní 2026, Lukáš Topiarz
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
5. v kategorii M45 150134 (nezapočteno)138128 (nezapočteno)130 (nezapočteno)201138136145136268 1 312
Výsledky Zimní 2026, Lukáš Topiarz
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 6. z 45 M45: 1. 20:05 89 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 7. z 48 M45: 6. 30:10 PB −0:22 87 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 5. z 30 M45: 4. 14 690 m 86 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 12. z 118 M45: 11. 19:31 91 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 10. z 104 M45: 9. 41:17 91 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 9. z 36 M45: 6. 31:44 77 %
ChotRun 24. 1. 2026 6. z 40 M45: 4. 29:16 87 %
Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 7. z 33 M45: 5. 21:39 CR −0:10PB −0:16 81 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 6. z 42 M45: 2. 26:53 88 %
LightBike běh 28. 3. 2026 6. z 25 M45: 5. 25:31 79 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 7. z 42 M45: 6. 3 270 m 85 %

H10 2025 11 startů

Pohárové body H10 2025, Lukáš Topiarz
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
15. celkově 138130136134bez bodů193,5140134134130134131bez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodů 1 534,5
8. v kategorii M45 140138138136bez bodů196,5145150136132138140bez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodů 1 589,5
Výsledky H10 2025, Lukáš Topiarz
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 4. z 51 M45: 3. 30:33 94 %
Okolo moře 8. 12. 2024 9. z 79 M45: 4. 19:20 90 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 5. z 28 M45: 4. 14 306 m 85 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 6. z 113 M45: 5. 19:27 PB −0:35 96 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 10. z 65 M45: 8. 30:19 86 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 3. z 35 M45: 2. 21:55 94 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 6. z 67 M45: 1. 26:31 92 %
LightBike běh 29. 3. 2025 6. z 47 M45: 5. 25:14 89 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 9. z 49 M45: 7. 22:28 83 %
Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 6. z 38 M45: 4. 3 280 m 86 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 8. z 62 M45: 3. 29:24 89 %

H10 2024 4 starty

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Lukáš Topiarz
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 11. z 64 M44: 8. 31:37 84 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 11. z 38 M44: 6. 29:18 73 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 6. z 42 M44: 2. 28:50 88 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 5. z 37 M44: 4. 3 180 m 89 %

Zimní 2022/23 7 startů

Pohárové body Zimní 2022/23, Lukáš Topiarz
Pořadí Okolo mořeŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
5. celkově 132132125 (nezapočteno)198131130 (nezapočteno)258 851
Výsledky Zimní 2022/23, Lukáš Topiarz
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 3. 12. 2022 7. z 56 M44: 4. 19:15 89 %
Štěpánský běh 26. 12. 2022 7. z 65 M44: 6. 20:03 91 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2022 14. z 98 M44: 13. 39:59 87 %
Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 7. z 44 M44: 7. 27:36 86 %
Stonavský důlní přebor 18. 2. 2023 8. z 46 M44: 7. 27:06 84 %
Běh dolem Pokrok 4. 3. 2023 9. z 38 M44: 5. 27:45 78 %
Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 10. z 40 M44: 8. 3 315 m 77 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
30:10 Zimní 2026
Nejhorší
30:33 H10 2025
Průměr
30:22
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:10–31:37. Níž je lépe.30:0030:3031:0031:3032:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 31:37 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 30:33 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 30:10 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:10–31:37. Níž je lépe.30:0030:3031:0031:3032:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 31:37 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 30:33 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 30:10 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:10–31:37. Níž je lépe.30:0030:3031:0031:3032:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 31:37 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 30:33 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 30:10 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Lukáš Topiarz
ŘadaRočníkČas
Lukáš Topiarz202431:37
Lukáš Topiarz202530:33
Lukáš Topiarz202630:10

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Od mostu k mostu: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 11. z 64 31:37 84 %
H10 2025 v2 4. z 51 30:33 94 %
Zimní 2026 v2 7. z 48 30:10 PB −0:22 87 %

Okolo moře 3 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
19:20 H10 2025
Nejhorší
20:05 Zimní 2026
Průměr
19:42
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 19:15–20:05. Níž je lépe.19:0019:3020:0020:30Čas · níž je lépe20242026Okolo moře, Zimní 2022/23: 19:15 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2025: 19:20 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 20:05 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 19:15–20:05. Níž je lépe.19:1519:3019:4520:0020:15Čas · níž je lépe2023202420252026Okolo moře, Zimní 2022/23: 19:15 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2025: 19:20 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 20:05 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 19:15–20:05. Níž je lépe.19:1019:2019:3019:4019:5020:0020:10Čas · níž je lépe2023202420252026Okolo moře, Zimní 2022/23: 19:15 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2025: 19:20 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 20:05 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Lukáš Topiarz
ŘadaRočníkČas
Lukáš Topiarz202319:15
Lukáš Topiarz202519:20
Lukáš Topiarz202620:05

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Okolo moře: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 7. z 56 19:15 89 %
H10 2025 v2 9. z 79 19:20 90 %
Zimní 2026 v2 6. z 45 20:05 89 %

Albrechtická hodinovka 2 starty

Nejdelší
14 690 m Zimní 2026
Albrechtická hodinovka: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 5. z 28 14 306 m 85 %
Zimní 2026 v1 5. z 30 14 690 m 86 %

Štěpánský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
19:27 H10 2025
Nejhorší
20:03 Zimní 2022/23
Průměr
19:40
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 19:27–20:03. Níž je lépe.19:1519:3019:4520:0020:15Čas · níž je lépe20242026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 20:03 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 19:27 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 19:31 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 19:27–20:03. Níž je lépe.19:2019:3019:4019:5020:0020:10Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 20:03 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 19:27 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 19:31 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 19:27–20:03. Níž je lépe.19:2019:3019:4019:5020:0020:10Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 20:03 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 19:27 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 19:31 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Lukáš Topiarz
ŘadaRočníkČas
Lukáš Topiarz202320:03
Lukáš Topiarz202519:27
Lukáš Topiarz202619:31
Štěpánský běh: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 7. z 65 20:03 91 %
H10 2025 v1 6. z 113 19:27 PB −0:35 96 %
Zimní 2026 v1 12. z 118 19:31 91 %

Silvestrovský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
39:59 Zimní 2022/23
Nejhorší
41:17 Zimní 2026
Průměr
40:38
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 39:59–41:17. Níž je lépe.39:3040:0040:3041:0041:30Čas · níž je lépe20242026Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 39:59 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 41:17 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 39:59–41:17. Níž je lépe.39:3040:0040:3041:0041:30Čas · níž je lépe2023202420252026Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 39:59 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 41:17 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 39:59–41:17. Níž je lépe.39:3040:0040:3041:0041:30Čas · níž je lépe2023202420252026Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 39:59 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 41:17 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Lukáš Topiarz
ŘadaRočníkČas
Lukáš Topiarz202339:59
Lukáš Topiarz202641:17
Silvestrovský běh: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 14. z 98 39:59 87 %
Zimní 2026 v1 10. z 104 41:17 91 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
27:36 Zimní 2022/23
Nejhorší
31:44 Zimní 2026
Průměr
29:53
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 27:36–31:44. Níž je lépe.26:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe20242026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 27:36 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 30:19 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 31:44 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 27:36–31:44. Níž je lépe.26:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 27:36 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 30:19 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 31:44 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 27:36–31:44. Níž je lépe.27:0028:0029:0030:0031:0032:00Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 27:36 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 30:19 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 31:44 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Lukáš Topiarz
ŘadaRočníkČas
Lukáš Topiarz202327:36
Lukáš Topiarz202530:19
Lukáš Topiarz202631:44
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 7. z 44 27:36 86 %
H10 2025 v1 10. z 65 30:19 86 %
Zimní 2026 v1 9. z 36 31:44 77 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
29:16 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 6. z 40 29:16 87 %

Stonavský důlní přebor 4 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
21:39 Zimní 2026
Nejhorší
21:55 H10 2025
Průměr
21:47
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 21:39–29:18. Níž je lépe.20:0025:0030:00Čas · níž je lépe20242026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 27:06 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2024: 29:18 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 21:55 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 21:39 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 21:39–29:18. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe2023202420252026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 27:06 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2024: 29:18 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 21:55 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 21:39 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 21:39–29:18. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe2023202420252026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 27:06 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2024: 29:18 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 21:55 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 21:39 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Lukáš Topiarz
ŘadaRočníkČas
Lukáš Topiarz202327:06
Lukáš Topiarz202429:18
Lukáš Topiarz202521:55
Lukáš Topiarz202621:39

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 8. z 46 27:06 84 %
H10 2024 v1 11. z 38 29:18 73 %
H10 2025 v2 3. z 35 21:55 94 %
Zimní 2026 v2 7. z 33 21:39 CR −0:10PB −0:16 81 %

Běh dolem Pokrok 4 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
26:31 H10 2025
Nejhorší
26:53 Zimní 2026
Průměr
26:42
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 26:31–28:50. Níž je lépe.26:0027:0028:0029:00Čas · níž je lépe20242026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 27:45 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 28:50 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 26:31 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 26:53 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 26:31–28:50. Níž je lépe.26:0027:0028:0029:00Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 27:45 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 28:50 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 26:31 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 26:53 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 26:31–28:50. Níž je lépe.26:3027:0027:3028:0028:3029:00Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 27:45 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 28:50 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 26:31 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 26:53 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Lukáš Topiarz
ŘadaRočníkČas
Lukáš Topiarz202327:45
Lukáš Topiarz202428:50
Lukáš Topiarz202526:31
Lukáš Topiarz202626:53

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh dolem Pokrok: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 9. z 38 27:45 78 %
H10 2024 v1 6. z 42 28:50 88 %
H10 2025 v2 6. z 67 26:31 92 %
Zimní 2026 v2 6. z 42 26:53 88 %

LightBike běh 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
25:14 H10 2025
Nejhorší
25:31 Zimní 2026
Průměr
25:23
Vývoj času
Vývoj času, LightBike běh, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:14–25:31. Níž je lépe.25:1025:2025:3025:40Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 25:14 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 25:31 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:14–25:31. Níž je lépe.25:1025:1525:2025:2525:3025:35Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 25:14 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 25:31 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Lukáš TopiarzSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:14–25:31. Níž je lépe.25:1025:1525:2025:2525:3025:35Čas · níž je lépe20252026LightBike běh, H10 2025: 25:14 (trať v1, od 2024)LightBike běh, Zimní 2026: 25:31 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, LightBike běh, Lukáš Topiarz
ŘadaRočníkČas
Lukáš Topiarz202525:14
Lukáš Topiarz202625:31
LightBike běh: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 6. z 47 25:14 89 %
Zimní 2026 v1 6. z 25 25:31 79 %

Velikonoční 12minutovka 4 starty

Nejdelší
3 315 m Zimní 2022/23
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2022/23 v1 10. z 40 3 315 m 77 %
H10 2024 v1 5. z 37 3 180 m 89 %
H10 2025 v1 6. z 38 3 280 m 86 %
Zimní 2026 v1 7. z 42 3 270 m 85 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
22:28 H10 2025
Těrlická F5: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 9. z 49 22:28 83 %

Hornobludovická 7 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
29:24 H10 2025
Hornobludovická 7: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 8. z 62 29:24 89 %

Poho 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
42:25 Letní 2026
Poho 10: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 12. z 136 42:25 92 %

Dětmarovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
40:38 Letní 2026
Dětmarovická 10: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 10. z 185 40:38 TR −0:36CR −0:36 95 %

Lipiny Run 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
22:16 Letní 2026
Lipiny Run: výsledky, Lukáš Topiarz
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 2. z 12 22:16 91 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Lukáš Topiarz
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 32 3–29–0 Porovnat
Lumír Hlaváč 29 15–14–0 Porovnat
Radim Fojtík 29 28–1–0 Porovnat
Adam Valošek 26 26–0–0 Porovnat
Belinda Kaiser 25 25–0–0 Porovnat