Adam Valošek
- Ročník narození
- 1979
- Klub
- SK Fuga
- Kategorie
- M45+ letos (2026)
V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 32 startů v 5 ročnících, naposledy Dětmarovická 10, Letní 2026.
Souhrn
- Starty
- 32
- Dokončil
- 32
- Vítězství
- 0
- Na bedně
- 1
- Nejdelší série
- 6 závodů v řadě
Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.
Odznaky
- Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
- 10 dokončení v řaděNejdelší série: 32 dokončených závodů v řadě.
Ročníky
Časová osa
Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.
Letní 2026 2 starty
V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Běh E3CH 19. 7. 2026 | 13. z 40 M45+: 6. | 25:55 | 69 % |
| Dětmarovická 10 12. 9. 2026 | 17. z 185 M45+: 6. | 42:41 CR −4:44PB −4:44 | 91 % |
Zimní 2026 8 startů
| Pořadí | Okolo moře | Od mostu k mostu | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | ChotRun | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Velikonoční 12minutovkafinále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. v kategorii M45+ | 129 | 132 | 138 | 129 | bez bodů | bez bodů | 132 | 136 | 131 | bez bodů | 264 | 1 191 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 30. 11. 2025 | 14. z 45 M45+: 10. | 21:09 PB −0:20 | 70 % |
| Od mostu k mostu 6. 12. 2025 | 21. z 48 M45+: 7. | 33:07 PB −11:31 | 57 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 | 13. z 30 M45+: 4. | 13 585 m | 59 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2025 | 37. z 118 M45+: 10. | 22:10 | 69 % |
| ChotRun 24. 1. 2026 | 20. z 40 M45+: 7. | 33:48 | 51 % |
| Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 | 12. z 33 M45+: 5. | 23:19 PB −2:29 | 66 % |
| Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 | 16. z 42 M45+: 8. | 29:10 | 63 % |
| Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 | 18. z 42 M45+: 7. | 2 930 m | 59 % |
H10 2025 11 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Okolo moře | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Těrlická F5 | Velikonoční 12minutovka | Hornobludovická 7 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Těšínský štafetový kros | Dětmarovická 10 | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. celkově | 96 | 104 | 127 | 119 | bez bodů | 171 | 120 | bez bodů | bez bodů | 116 | 121 | 121 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 126 | bez bodů | 125 | bez bodů | 1 346 |
| 9. v kategorii M45+ | 118 | 119 | 132 | 125 | bez bodů | 186 | 128 | bez bodů | bez bodů | 124 | 134 | 130 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 138 | bez bodů | 150 | bez bodů | 1 484 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 24. 11. 2024 | 43. z 51 M45+: 21. | 44:39 | 16 % |
| Okolo moře 8. 12. 2024 | 35. z 79 M45+: 20. | 21:29 | 56 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 | 12. z 28 M45+: 7. | 13 273 m | 59 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2024 | 20. z 113 M45+: 14. | 20:47 PB −1:03 | 83 % |
| Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 | 25. z 65 M45+: 15. | 33:35 | 63 % |
| Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 | 19. z 35 M45+: 11. | 25:48 | 47 % |
| Těrlická F5 6. 4. 2025 | 23. z 49 M45+: 15. | 25:28 | 54 % |
| Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 | 18. z 38 M45+: 6. | 2 911 m | 54 % |
| Hornobludovická 7 3. 5. 2025 | 18. z 62 M45+: 9. | 32:15 | 72 % |
| Běh E3CH 20. 7. 2025 | 13. z 34 M45+: 4. | 16:01 | 64 % |
| Dětmarovická 10 13. 9. 2025 | 14. z 33 M45+: 1. | 47:25 | 59 % |
H10 2024 5 startů
V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 19. 11. 2023 | 12. z 64 M45+: 4. | 31:57 | 83 % |
| Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 | 6. z 37 M45+: 4. | 13 442 m | 86 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2023 | 22. z 90 M45+: 9. | 21:51 PB −2:04 | 76 % |
| Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 | 11. z 44 M45+: 5. | 31:23 PB −0:27 | 77 % |
| Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 | 14. z 38 M45+: 6. | 30:24 | 65 % |
Zimní 2022/23 6 startů
| Pořadí | Okolo moře | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | Velikonoční 12minutovkafinále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. celkově | 116 | bez bodů | 181,5 | 122 | 127 | 246 | 792,5 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 3. 12. 2022 | 23. z 56 M44: 13. | 21:27 | 60 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2022 | 23. z 65 M44: 15. | 23:55 | 66 % |
| Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 | 18. z 44 M44: 12. | 31:51 | 60 % |
| Stonavský důlní přebor 18. 2. 2023 | 17. z 46 M44: 11. | 30:14 | 64 % |
| Běh dolem Pokrok 4. 3. 2023 | 12. z 38 M44: 7. | 28:47 | 70 % |
| Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 | 16. z 40 M44: 12. | 3 075 m | 62 % |
Závody
Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.
Od mostu k mostu 3 starty
trať v2, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 33:07 Zimní 2026
- Nejhorší
- 44:39 H10 2025
- Průměr
- 38:53
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 12. z 64 | 31:57 | 83 % |
| H10 2025 v2 | 43. z 51 | 44:39 | 16 % |
| Zimní 2026 v2 | 21. z 48 | 33:07 PB −11:31 | 57 % |
Těšínská hodinovka 1 start
- Nejdelší
- 13 442 m H10 2024
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 6. z 37 | 13 442 m | 86 % |
Okolo moře 3 starty
trať v2, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 21:09 Zimní 2026
- Nejhorší
- 21:29 H10 2025
- Průměr
- 21:19
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2022/23 v1 | 23. z 56 | 21:27 | 60 % |
| H10 2025 v2 | 35. z 79 | 21:29 | 56 % |
| Zimní 2026 v2 | 14. z 45 | 21:09 PB −0:20 | 70 % |
Albrechtická hodinovka 2 starty
- Nejdelší
- 13 585 m Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 12. z 28 | 13 273 m | 59 % |
| Zimní 2026 v1 | 13. z 30 | 13 585 m | 59 % |
Štěpánský běh 4 starty
trať v1, od 2023 4 časy na této trati
- Nejlepší
- 20:47 H10 2025
- Nejhorší
- 23:55 Zimní 2022/23
- Průměr
- 22:11
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2022/23 v1 | 23. z 65 | 23:55 | 66 % |
| H10 2024 v1 | 22. z 90 | 21:51 PB −2:04 | 76 % |
| H10 2025 v1 | 20. z 113 | 20:47 PB −1:03 | 83 % |
| Zimní 2026 v1 | 37. z 118 | 22:10 | 69 % |
Zimní běh Albrechticemi 3 starty
trať v1, od 2023 3 časy na této trati
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2022/23 v1 | 18. z 44 | 31:51 | 60 % |
| H10 2024 v1 | 11. z 44 | 31:23 PB −0:27 | 77 % |
| H10 2025 v1 | 25. z 65 | 33:35 | 63 % |
ChotRun 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 33:48 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v1 | 20. z 40 | 33:48 | 51 % |
Běh dolem Pokrok 2 starty
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 29:10 Zimní 2026
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2022/23 v1 | 12. z 38 | 28:47 | 70 % |
| Zimní 2026 v2 | 16. z 42 | 29:10 | 63 % |
Velikonoční 12minutovka 3 starty
- Nejdelší
- 3 075 m Zimní 2022/23
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2022/23 v1 | 16. z 40 | 3 075 m | 62 % |
| H10 2025 v1 | 18. z 38 | 2 911 m | 54 % |
| Zimní 2026 v1 | 18. z 42 | 2 930 m | 59 % |
Těrlická F5 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 25:28 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 23. z 49 | 25:28 | 54 % |
Hornobludovická 7 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 32:15 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 18. z 62 | 32:15 | 72 % |
Běh E3CH 2 starty
trať v2, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 25:55 Letní 2026
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 13. z 34 | 16:01 | 64 % |
| Letní 2026 v2 | 13. z 40 | 25:55 | 69 % |
Dětmarovická 10 2 starty
trať v1, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 42:41 Letní 2026
- Nejhorší
- 47:25 H10 2025
- Průměr
- 45:03
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 14. z 33 | 47:25 | 59 % |
| Letní 2026 v1 | 17. z 185 | 42:41 CR −4:44PB −4:44 | 91 % |
PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.
Soupeři
Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.
| Soupeř | Závody | Bilance | Porovnání |
|---|---|---|---|
| David Hartig | 30 | 0–30–0 | Porovnat |
| Lukáš Topiarz | 26 | 0–26–0 | Porovnat |
| Marek Polok | 25 | 25–0–0 | Porovnat |
| Radim Fojtík | 25 | 7–18–0 | Porovnat |
| Lumír Hlaváč | 23 | 1–22–0 | Porovnat |