Kluby

Líné Nohy

Členové
1
Starty
29
Body
3 624,5 součet
Ročníky
2022-23-zima–2026-zima

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-zima 23. z 86 466,5
2025 26. z 189 943,5
2024 9. z 117 2 093,5
2022-23-zima 44. z 80 121
Součet bodů klubu Líné Nohy po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 4 sloupců (2022-23-zima–2026-zima), nejvyšší 2024: 2 093,5.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 1212024: 2 093,52025: 943,52026-zima: 466,520242026-zima2 093,5466,5
Součet bodů klubu Líné Nohy po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 4 sloupců (2022-23-zima–2026-zima), nejvyšší 2024: 2 093,5.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 1212024: 2 093,52025: 943,52026-zima: 466,52022-23-zima202420252026-zima2 093,5466,5
Součet bodů klubu Líné Nohy po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 4 sloupců (2022-23-zima–2026-zima), nejvyšší 2024: 2 093,5.05001 0001 5002 0002 500Body (součet)2022-23-zima: 1212024: 2 093,52025: 943,52026-zima: 466,52022-23-zima202420252026-zima2 093,5466,5
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu Líné Nohy po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2022-23-zima121
20242 093,5
2025943,5
2026-zima466,5

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

1 závodník, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. Jiří Matyáš 29 startů