Hledat závodníka

Jiří Matyáš

Ročník narození
1976
Klub
Líné Nohy
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 30 startů v 4 ročnících, naposledy Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026.

Souhrn

Starty
30
Dokončil
30
Vítězství
0
Na bedně
2
Nejdelší série
23 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Kluby: Líné Nohy(2023–2025) · Petřvald líné nohy(2025) · Líné Nohy(2025–2026)

Odznaky

  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 30 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 39 %–64 %. Výš je lépe.30 %40 %50 %60 %70 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 54 % z 1 závodu2024: medián 64 % z 16 závodů2025: medián 47 % z 9 závodů2026: medián 39 % z 4 závodů
Medián percentilu po ročnících, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 39 %–64 %. Výš je lépe.30 %40 %50 %60 %70 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 54 % z 1 závodu2024: medián 64 % z 16 závodů2025: medián 47 % z 9 závodů2026: medián 39 % z 4 závodů
Medián percentilu po ročnících, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 39 %–64 %. Výš je lépe.35 %40 %45 %50 %55 %60 %65 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 54 % z 1 závodu2024: medián 64 % z 16 závodů2025: medián 47 % z 9 závodů2026: medián 39 % z 4 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Jiří Matyáš
ŘadaRočníkPercentil
Jiří Matyáš202354 %
Jiří Matyáš202464 %
Jiří Matyáš202547 %
Jiří Matyáš202639 %

Zimní 2026 4 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Zimní 2026, Jiří Matyáš
Závod Pořadí Čas Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 22. z 45 M45+: 12. 22:05 52 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 33. z 48 M45+: 13. 36:30 32 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 68. z 118 M45+: 18. 26:08 43 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 24. z 36 M45+: 8. 36:31 34 %

H10 2025 9 startů

Pohárové body H10 2025, Jiří Matyáš
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
28. celkově 12011612210981148,5121102105bez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodů 1 024,5
11. v kategorii M45+ 132131132131122189134124127bez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodů 1 222
Výsledky H10 2025, Jiří Matyáš
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 19. z 51 M45+: 7. 34:57 64 %
Okolo moře 8. 12. 2024 23. z 79 M45+: 8. 20:45 72 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 17. z 28 M45+: 7. 12 792 m 41 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 30. z 113 M45+: 8. 22:06 PB −1:38 74 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 58. z 109 M45+: 17. 48:28 PB −1:11 47 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 40. z 65 M45+: 13. 37:09 39 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 18. z 35 M45+: 6. 25:24 50 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 37. z 67 M45+: 15. 32:24 45 %
LightBike běh 29. 3. 2025 34. z 47 M45+: 12. 30:57 28 %

H10 2024 16 startů

Výsledky H10 2024, Jiří Matyáš
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 20. z 64 M45+: 8. 33:20 70 %
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 14. z 37 M45+: 8. 12 540 m 64 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 37. z 90 M45+: 11. 23:45 60 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 60. z 113 M45+: 23. 49:40 47 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 24. z 44 M45+: 10. 34:28 47 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 22. z 38 M45+: 10. 31:50 43 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 14. z 42 M45+: 9. 30:07 PB −0:40 68 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 23. z 37 M45+: 6. 2 808 m 39 %
LightBike běh 14. 4. 2024 9. z 27 M45+: 4. 29:15 69 %
Těrlická F5 20. 4. 2024 13. z 35 M45+: 6. 24:00 65 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 30. z 85 M45+: 12. 32:34 65 %
Petrovický prásk 15. 6. 2024 11. z 24 M45+: 6. 39:13 57 %
Záblatská osmička 22. 6. 2024 14. z 53 M45+: 5. 38:59 75 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 7. z 25 M45+: 3. 12:56 75 %
Těšínský štafetový kros 7. 9. 2024 9. z 30 M45+: 1. 72 %
Havířovská 10 20. 10. 2024 10. z 16 M45+: 4. 45:10 40 %

Zimní 2022/23 1 start

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2022/23 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 4 závody.

Výsledky Zimní 2022/23, Jiří Matyáš
Závod Pořadí Čas Percentil
Běh dolem Pokrok 4. 3. 2023 18. z 38 M45+: 7. 30:48 54 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
34:57 H10 2025
Nejhorší
36:30 Zimní 2026
Průměr
35:43
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 33:20–36:30. Níž je lépe.32:0034:0036:0038:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 33:20 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 34:57 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 36:30 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 33:20–36:30. Níž je lépe.33:0034:0035:0036:0037:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 33:20 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 34:57 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 36:30 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 33:20–36:30. Níž je lépe.33:0034:0035:0036:0037:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 33:20 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 34:57 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 36:30 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Jiří Matyáš
ŘadaRočníkČas
Jiří Matyáš202433:20
Jiří Matyáš202534:57
Jiří Matyáš202636:30

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Od mostu k mostu: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 20. z 64 33:20 70 %
H10 2025 v2 19. z 51 34:57 64 %
Zimní 2026 v2 33. z 48 36:30 32 %

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
12 540 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 14. z 37 12 540 m 64 %

Okolo moře 2 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
20:45 H10 2025
Nejhorší
22:05 Zimní 2026
Průměr
21:25
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 20:45–22:05. Níž je lépe.20:3021:0021:3022:0022:30Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 20:45 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 22:05 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 20:45–22:05. Níž je lépe.20:3021:0021:3022:0022:30Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 20:45 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 22:05 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 20:45–22:05. Níž je lépe.20:3021:0021:3022:0022:30Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 20:45 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 22:05 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Jiří Matyáš
ŘadaRočníkČas
Jiří Matyáš202520:45
Jiří Matyáš202622:05
Okolo moře: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 23. z 79 20:45 72 %
Zimní 2026 v2 22. z 45 22:05 52 %

Albrechtická hodinovka 1 start

Nejdelší
12 792 m H10 2025
Albrechtická hodinovka: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 17. z 28 12 792 m 41 %

Štěpánský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
22:06 H10 2025
Nejhorší
26:08 Zimní 2026
Průměr
24:00
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 22:06–26:08. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:00Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 23:45 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:06 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 26:08 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 22:06–26:08. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:00Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 23:45 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:06 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 26:08 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 22:06–26:08. Níž je lépe.22:0023:0024:0025:0026:0027:00Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 23:45 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:06 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 26:08 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Jiří Matyáš
ŘadaRočníkČas
Jiří Matyáš202423:45
Jiří Matyáš202522:06
Jiří Matyáš202626:08
Štěpánský běh: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 37. z 90 23:45 60 %
H10 2025 v1 30. z 113 22:06 PB −1:38 74 %
Zimní 2026 v1 68. z 118 26:08 43 %

Silvestrovský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
48:28 H10 2025
Nejhorší
49:40 H10 2024
Průměr
49:04
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 48:28–49:40. Níž je lépe.48:0048:3049:0049:3050:00Čas · níž je lépe20242025Silvestrovský běh, H10 2024: 49:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 48:28 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 48:28–49:40. Níž je lépe.48:0048:3049:0049:3050:00Čas · níž je lépe20242025Silvestrovský běh, H10 2024: 49:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 48:28 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 48:28–49:40. Níž je lépe.48:1548:3048:4549:0049:1549:3049:45Čas · níž je lépe20242025Silvestrovský běh, H10 2024: 49:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 48:28 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Jiří Matyáš
ŘadaRočníkČas
Jiří Matyáš202449:40
Jiří Matyáš202548:28
Silvestrovský běh: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 60. z 113 49:40 47 %
H10 2025 v1 58. z 109 48:28 PB −1:11 47 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
34:28 H10 2024
Nejhorší
37:09 H10 2025
Průměr
36:03
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 34:28–37:09. Níž je lépe.34:0035:0036:0037:0038:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 34:28 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 37:09 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 36:31 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 34:28–37:09. Níž je lépe.34:0035:0036:0037:0038:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 34:28 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 37:09 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 36:31 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 34:28–37:09. Níž je lépe.34:0035:0036:0037:0038:00Čas · níž je lépe202420252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 34:28 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 37:09 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 36:31 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jiří Matyáš
ŘadaRočníkČas
Jiří Matyáš202434:28
Jiří Matyáš202537:09
Jiří Matyáš202636:31
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 24. z 44 34:28 47 %
H10 2025 v1 40. z 65 37:09 39 %
Zimní 2026 v1 24. z 36 36:31 34 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
25:24 H10 2025
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 25:24–31:50. Níž je lépe.25:0030:0035:00Čas · níž je lépe20242025Stonavský důlní přebor, H10 2024: 31:50 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 25:24 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 25:24–31:50. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe20242025Stonavský důlní přebor, H10 2024: 31:50 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 25:24 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 25:24–31:50. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe20242025Stonavský důlní přebor, H10 2024: 31:50 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 25:24 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jiří Matyáš
ŘadaRočníkČas
Jiří Matyáš202431:50
Jiří Matyáš202525:24

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 22. z 38 31:50 43 %
H10 2025 v2 18. z 35 25:24 50 %

Běh dolem Pokrok 3 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
32:24 H10 2025
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 30:07–32:24. Níž je lépe.30:0031:0032:0033:00Čas · níž je lépe202320242025Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 30:48 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 30:07 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 32:24 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 30:07–32:24. Níž je lépe.30:0031:0032:0033:00Čas · níž je lépe202320242025Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 30:48 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 30:07 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 32:24 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 30:07–32:24. Níž je lépe.30:0030:3031:0031:3032:0032:30Čas · níž je lépe202320242025Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 30:48 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 30:07 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 32:24 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Jiří Matyáš
ŘadaRočníkČas
Jiří Matyáš202330:48
Jiří Matyáš202430:07
Jiří Matyáš202532:24

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh dolem Pokrok: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 18. z 38 30:48 54 %
H10 2024 v1 14. z 42 30:07 PB −0:40 68 %
H10 2025 v2 37. z 67 32:24 45 %

LightBike běh 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
29:15 H10 2024
Nejhorší
30:57 H10 2025
Průměr
30:06
Vývoj času
Vývoj času, LightBike běh, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 29:15–30:57. Níž je lépe.29:0030:0031:00Čas · níž je lépe20242025LightBike běh, H10 2024: 29:15 (trať v1, od 2024)LightBike běh, H10 2025: 30:57 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 29:15–30:57. Níž je lépe.29:0029:3030:0030:3031:00Čas · níž je lépe20242025LightBike běh, H10 2024: 29:15 (trať v1, od 2024)LightBike běh, H10 2025: 30:57 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, LightBike běh, Jiří MatyášSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 29:15–30:57. Níž je lépe.29:0029:3030:0030:3031:00Čas · níž je lépe20242025LightBike běh, H10 2024: 29:15 (trať v1, od 2024)LightBike běh, H10 2025: 30:57 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, LightBike běh, Jiří Matyáš
ŘadaRočníkČas
Jiří Matyáš202429:15
Jiří Matyáš202530:57
LightBike běh: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 9. z 27 29:15 69 %
H10 2025 v1 34. z 47 30:57 28 %

Velikonoční 12minutovka 1 start

Nejdelší
2 808 m H10 2024
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 23. z 37 2 808 m 39 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
24:00 H10 2024
Těrlická F5: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 13. z 35 24:00 65 %

Hornobludovická 7 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
32:34 H10 2024
Hornobludovická 7: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 30. z 85 32:34 65 %

Petrovický prásk 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
39:13 H10 2024
Petrovický prásk: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 11. z 24 39:13 57 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
38:59 H10 2024
Záblatská osmička: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 14. z 53 38:59 75 %

Orlovský kros 1 start

trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati

Nejlepší
12:56 H10 2024
Orlovský kros: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 7. z 25 12:56 75 %

Těšínský štafetový kros 1 start

Z tohoto závodu nemáme jeho čas, časy se nedochovaly.

Těšínský štafetový kros: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 9. z 30 72 %

Havířovská 10 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
45:10 H10 2024
Havířovská 10: výsledky, Jiří Matyáš
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 10. z 16 45:10 40 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Jiří Matyáš
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 29 0–29–0 Porovnat
Belinda Kaiser 27 11–16–0 Porovnat
Marek Polok 27 23–4–0 Porovnat
Tomáš Ryška 25 0–25–0 Porovnat
Pavel Fodor 24 6–18–0 Porovnat