Pavel Fodor
- Ročník narození
- 1988
- Klub
- BŠPP
- Kategorie
- M45 letos (2026)
V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 31 startů v 3 ročnících, naposledy ChotRun, Zimní 2026.
Souhrn
- Starty
- 31
- Dokončil
- 31
- Vítězství
- 0
- Na bedně
- 6
- Nejdelší série
- 13 závodů v řadě
Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.
Kluby: BŠPP(2024) · Lytyňoci(2024) · BŠPP(2025) · PRO-elektroinstalace(2025) · Dolní Lutyně(2025) · PRO-elektroinstalace(2025) · HOKAteam.cz(2026) · BŠPP(2026)
Odznaky
- 10 dokončení v řaděNejdelší série: 31 dokončených závodů v řadě.
Ročníky
Časová osa
Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.
Zimní 2026 6 startů
| Pořadí | Okolo moře | Od mostu k mostu | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | ChotRun | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Velikonoční 12minutovkafinále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. v kategorii M45 | 132 | bez bodů | 134 | 127 | 128 | 204 | 132 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 857 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 30. 11. 2025 | 19. z 45 M45: 7. | 21:55 PB −0:12 | 59 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 | 7. z 30 M45: 6. | 14 210 m | 79 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2025 | 14. z 118 M45: 12. | 19:43 PB −2:46 | 89 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2025 | 14. z 104 M45: 11. | 41:58 PB −3:55 | 87 % |
| Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 | 7. z 36 M45: 5. | 30:31 PB −2:13 | 83 % |
| ChotRun 24. 1. 2026 | 9. z 40 M45: 7. | 30:08 | 79 % |
H10 2025 10 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Okolo moře | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Těrlická F5 | Velikonoční 12minutovka | Hornobludovická 7 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Těšínský štafetový kros | Dětmarovická 10 | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. celkově | 128 | 95 | 124 | 50 | 96 | 180 | bez bodů | 117 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 128 | bez bodů | bez bodů | 140 | bez bodů | 264 | 1 322 |
| 9. v kategorii M45 | 131 | 115 | 131 | 87 | 113 | 189 | bez bodů | 127 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 131 | bez bodů | bez bodů | 140 | bez bodů | 280 | 1 444 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 24. 11. 2024 | 11. z 51 M45: 8. | 32:28 | 80 % |
| Okolo moře 8. 12. 2024 | 44. z 79 M45: 24. | 22:07 PB −5:31 | 45 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 | 15. z 28 M45: 8. | 13 030 m | 48 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2024 | 89. z 113 M45: 52. | 27:26 | 21 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2024 | 43. z 109 M45: 26. | 45:53 PB −3:50 | 61 % |
| Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 | 19. z 65 M45: 13. | 32:45 PB −1:46 | 72 % |
| Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 | 22. z 67 M45: 12. | 29:09 | 68 % |
| Záblatská osmička 28. 6. 2025 | 11. z 131 M45: 8. | 35:17 | 92 % |
| Těšínský štafetový kros 6. 9. 2025 | 3. z 24 M45: 3. | 18:37 | 91 % |
| Havířovská 10 18. 10. 2025 | 7. z 18 M45: 3. | 43:10 PB −0:25 | 65 % |
H10 2024 15 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Těšínská hodinovka | Okolo moře | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | Velikonoční 12minutovka | LightBike běh | Těrlická F5 | Hornobludovická 7 | Petrovický prásk | Záblatská osmička | Orlovský kros | Těšínský štafetový kros | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. celkově | 112 | bez bodů | 108 | 111 | 171 | 122 | 118 | 126 | 138 | 134 | 111 | 134 | 136 | 138 | bez bodů | 268 | 1 927 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 19. 11. 2023 | 27. z 64 M44: 17. | 35:47 | 59 % |
| Okolo moře 3. 12. 2023 | 31. z 51 M44: 12. | 27:38 | 40 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2023 | 28. z 90 M44: 15. | 22:30 | 70 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2023 | 61. z 113 M44: 30. | 49:43 | 46 % |
| Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 | 25. z 44 M44: 12. | 34:31 | 44 % |
| Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 | 17. z 38 M44: 10. | 30:58 | 57 % |
| Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 | 21. z 42 M44: 9. | 31:50 | 51 % |
| Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 | 13. z 37 M44: 9. | 2 950 m | 67 % |
| LightBike běh 14. 4. 2024 | 4. z 27 M44: 3. | 27:51 | 88 % |
| Těrlická F5 20. 4. 2024 | 6. z 35 M44: 2. | 22:54 | 85 % |
| Hornobludovická 7 4. 5. 2024 | 28. z 85 M44: 14. | 32:09 | 68 % |
| Petrovický prásk 15. 6. 2024 | 6. z 24 M44: 4. | 35:29 | 78 % |
| Záblatská osmička 22. 6. 2024 | 5. z 53 M44: 3. | 35:06 | 92 % |
| Orlovský kros 21. 7. 2024 | 4. z 25 M44: 3. | 12:27 | 88 % |
| Havířovská 10 20. 10. 2024 | 6. z 16 M44: 4. | 43:35 | 67 % |
Závody
Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.
Od mostu k mostu 2 starty
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 32:28 H10 2025
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
Okolo moře 3 starty
trať v2, od 2024 3 časy na této trati
- Nejlepší
- 21:55 Zimní 2026
- Nejhorší
- 27:38 H10 2024
- Průměr
- 23:53
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v2 | 31. z 51 | 27:38 | 40 % |
| H10 2025 v2 | 44. z 79 | 22:07 PB −5:31 | 45 % |
| Zimní 2026 v2 | 19. z 45 | 21:55 PB −0:12 | 59 % |
Albrechtická hodinovka 2 starty
- Nejdelší
- 14 210 m Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 15. z 28 | 13 030 m | 48 % |
| Zimní 2026 v1 | 7. z 30 | 14 210 m | 79 % |
Štěpánský běh 3 starty
trať v1, od 2023 3 časy na této trati
- Nejlepší
- 19:43 Zimní 2026
- Nejhorší
- 27:26 H10 2025
- Průměr
- 23:13
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 28. z 90 | 22:30 | 70 % |
| H10 2025 v1 | 89. z 113 | 27:26 | 21 % |
| Zimní 2026 v1 | 14. z 118 | 19:43 PB −2:46 | 89 % |
Silvestrovský běh 3 starty
trať v1, od 2023 3 časy na této trati
- Nejlepší
- 41:58 Zimní 2026
- Nejhorší
- 49:43 H10 2024
- Průměr
- 45:51
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 61. z 113 | 49:43 | 46 % |
| H10 2025 v1 | 43. z 109 | 45:53 PB −3:50 | 61 % |
| Zimní 2026 v1 | 14. z 104 | 41:58 PB −3:55 | 87 % |
Zimní běh Albrechticemi 3 starty
trať v1, od 2023 3 časy na této trati
- Nejlepší
- 30:31 Zimní 2026
- Nejhorší
- 34:31 H10 2024
- Průměr
- 32:36
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 25. z 44 | 34:31 | 44 % |
| H10 2025 v1 | 19. z 65 | 32:45 PB −1:46 | 72 % |
| Zimní 2026 v1 | 7. z 36 | 30:31 PB −2:13 | 83 % |
ChotRun 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 30:08 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v1 | 9. z 40 | 30:08 | 79 % |
Běh dolem Pokrok 2 starty
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 29:09 H10 2025
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
LightBike běh 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 27:51 H10 2024
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 4. z 27 | 27:51 | 88 % |
Velikonoční 12minutovka 1 start
- Nejdelší
- 2 950 m H10 2024
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 13. z 37 | 2 950 m | 67 % |
Těrlická F5 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 22:54 H10 2024
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 6. z 35 | 22:54 | 85 % |
Hornobludovická 7 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 32:09 H10 2024
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 28. z 85 | 32:09 | 68 % |
Petrovický prásk 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 35:29 H10 2024
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 6. z 24 | 35:29 | 78 % |
Orlovský kros 1 start
trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 12:27 H10 2024
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 4. z 25 | 12:27 | 88 % |
Těšínský štafetový kros 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 18:37 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 3. z 24 | 18:37 | 91 % |
PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.
Soupeři
Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.
| Soupeř | Závody | Bilance | Porovnání |
|---|---|---|---|
| David Hartig | 29 | 0–29–0 | Porovnat |
| Belinda Kaiser | 28 | 17–11–0 | Porovnat |
| Tomáš Ryška | 28 | 14–14–0 | Porovnat |
| Marek Polok | 26 | 25–1–0 | Porovnat |
| Jiří Matyáš | 24 | 18–6–0 | Porovnat |