Kluby

LightBike Havířov

Členové
5
Starty
46
Body
6 064,5 součet
Ročníky
2022-23-zima–2026-leto

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-leto 42. z 215 226
2026-zima 9. z 86 1 469
2025 27. z 189 897,5
2024 7. z 117 2 613
2022-23-zima 6. z 80 859
Součet bodů klubu LightBike Havířov po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 2 613.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 8592024: 2 6132025: 897,52026-zima: 1 4692026-leto: 22620242026-leto2 613226
Součet bodů klubu LightBike Havířov po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 2 613.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 8592024: 2 6132025: 897,52026-zima: 1 4692026-leto: 2262022-23-zima20252026-leto2 613226
Součet bodů klubu LightBike Havířov po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 2 613.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 8592024: 2 6132025: 897,52026-zima: 1 4692026-leto: 2262022-23-zima202420252026-zima2026-leto2 613226
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu LightBike Havířov po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2022-23-zima859
20242 613
2025897,5
2026-zima1 469
2026-leto226

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

5 závodníků, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. Kamil Stöcker 34 startů
  2. Aleš Popek 7 startů
  3. David Ševčík 3 starty
  4. Jakub Koch 1 start
  5. Roman Gula 1 start