Kluby

Doubrava

Členové
1
Starty
33
Body
4 673 součet
Ročníky
2022-23-zima–2026-leto

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-leto 5. z 215 1 431
2026-zima 10. z 86 1 445,5
2025 12. z 189 1 569,5
2024 68. z 117 129
2022-23-zima 63. z 80 98
Součet bodů klubu Doubrava po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 569,5.01 0002 000Body (součet)2022-23-zima: 982024: 1292025: 1 569,52026-zima: 1 445,52026-leto: 1 43120242026-leto1 569,51 431
Součet bodů klubu Doubrava po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 569,5.05001 0001 5002 000Body (součet)2022-23-zima: 982024: 1292025: 1 569,52026-zima: 1 445,52026-leto: 1 4312022-23-zima20252026-leto1 569,51 431
Součet bodů klubu Doubrava po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 569,5.05001 0001 5002 000Body (součet)2022-23-zima: 982024: 1292025: 1 569,52026-zima: 1 445,52026-leto: 1 4312022-23-zima202420252026-zima2026-leto1 569,51 431
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu Doubrava po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2022-23-zima98
2024129
20251 569,5
2026-zima1 445,5
2026-leto1 431

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

1 závodník, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. Tomáš Jachymčák 33 startů