Tomáš Jachymčák
- Ročník narození
- 1980
- Klub
- Doubrava
- Kategorie
- M45+ letos (2026)
V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 33 startů v 5 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.
Souhrn
- Starty
- 33
- Dokončil
- 33
- Vítězství
- 0
- Na bedně
- 8
- Pohárová vítězství
- 1
- Nejdelší série
- 8 závodů v řadě
Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu. Právě běží série 4 závodů.
Vyhrané poháry: Letní 2026 v kategorii M45+
Odznaky
- Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
- 10 dokončení v řaděNejdelší série: 33 dokončených závodů v řadě.
Ročníky
Časová osa
Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.
Letní 2026 10 startů
| Pořadí | Hornobludovická 7 | Lučinská 6 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Běh na Lysou horu | Dětmarovická 10×1,5 | Lipiny Run | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. v kategorii M45+ | bez bodů | 140 | 138 | 145 | 138 | 138 | bez bodů | 207 | 145 | 290 | 1 341 |
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Lučinská 6 16. 5. 2026 | 5. z 24 M45+: 3. | 24:03 | 83 % |
| Třanovická 10 30. 5. 2026 | 18. z 89 M45+: 4. | 44:28 PB −1:21 | 81 % |
| Petrovický prásk 14. 6. 2026 | 5. z 26 M45+: 2. | 35:39 | 84 % |
| Poho 10 20. 6. 2026 | 24. z 136 M45+: 6. | 44:45 | 83 % |
| Záblatská osmička 27. 6. 2026 | 13. z 138 M45+: 4. | 38:18 | 91 % |
| Orlovský kros 4. 7. 2026 | 12. z 27 M45+: 4. | 41:01 | 58 % |
| Běh na Lysou horu 25. 7. 2026 | 72. z 152 M45+: 29. | 53:35 | 53 % |
| Dětmarovická 10 12. 9. 2026 | 13. z 185 M45+: 4. | 42:23 CR −5:02PB −4:33 | 93 % |
| Lipiny Run 10. 10. 2026 | 4. z 12 M45+: 2. | 23:05 | 73 % |
| Havířovská 10 17. 10. 2026 | 4. z 16 M45+: 2. | 41:37 PB −0:57 | 80 % |
Zimní 2026 10 startů
| Pořadí | Okolo moře | Od mostu k mostu | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | ChotRun | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Velikonoční 12minutovkafinále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. v kategorii M45+ | 138 | bez bodů | 136 | 136 | 204 | 138 | 140 | 145 | 280 | 1 317 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 30. 11. 2025 | 10. z 45 M45+: 8. | 20:49 | 80 % |
| Od mostu k mostu 6. 12. 2025 | 15. z 48 M45+: 4. | 31:39 PB −0:37 | 70 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2025 | 23. z 118 M45+: 5. | 20:30 | 81 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2025 | 22. z 104 M45+: 5. | 43:55 | 80 % |
| Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 | 12. z 36 M45+: 5. | 32:43 | 69 % |
| ChotRun 24. 1. 2026 | 15. z 40 M45+: 4. | 31:30 | 64 % |
| Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 | 9. z 33 M45+: 3. | 22:27 PB −0:41 | 75 % |
| Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 | 11. z 42 M45+: 7. | 28:01 | 76 % |
| LightBike běh 28. 3. 2026 | 8. z 25 M45+: 2. | 26:56 | 71 % |
| Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 | 11. z 42 M45+: 3. | 3 102 m | 76 % |
H10 2025 11 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Okolo moře | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Těrlická F5 | Velikonoční 12minutovka | Hornobludovická 7 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Těšínský štafetový kros | Dětmarovická 10 | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. celkově | 129 | 119 | bez bodů | 121 | 114 | 187,5 | 131 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 112 | 132 | 122 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 126 | 276 | 1 569,5 |
| 7. v kategorii M45 | 132 | 127 | bez bodů | 126 | 123 | 193,5 | 136 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 121 | 138 | 128 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 134 | 290 | 1 648,5 |
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 24. 11. 2024 | 10. z 51 M45: 7. | 32:17 | 82 % |
| Okolo moře 8. 12. 2024 | 20. z 79 M45: 12. | 20:12 | 76 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2024 | 18. z 113 M45: 13. | 20:25 | 85 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2024 | 25. z 109 M45: 16. | 42:49 PB −1:31 | 78 % |
| Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 | 14. z 65 M45: 10. | 31:37 | 80 % |
| Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 | 8. z 35 M45: 5. | 23:08 | 79 % |
| Třanovická 10 31. 5. 2025 | 27. z 134 M45: 18. | 45:49 | 80 % |
| Petrovický prásk 15. 6. 2025 | 7. z 24 M45: 4. | 35:06 | 74 % |
| Poho 10 21. 6. 2025 | 17. z 111 M45: 11. | 42:39 | 85 % |
| Dětmarovická 10 13. 9. 2025 | 13. z 33 M45: 6. | 46:56 | 63 % |
| Havířovská 10 18. 10. 2025 | 4. z 18 M45: 2. | 42:34 | 82 % |
H10 2024 1 start
V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 19. 11. 2023 | 10. z 64 M44: 7. | 31:12 | 86 % |
Zimní 2022/23 1 start
V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2022/23 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 4 závody.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Silvestrovský běh 31. 12. 2022 | 41. z 98 M44: 25. | 44:20 | 59 % |
Závody
Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.
Od mostu k mostu 3 starty
trať v2, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 31:39 Zimní 2026
- Nejhorší
- 32:17 H10 2025
- Průměr
- 31:58
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 10. z 64 | 31:12 | 86 % |
| H10 2025 v2 | 10. z 51 | 32:17 | 82 % |
| Zimní 2026 v2 | 15. z 48 | 31:39 PB −0:37 | 70 % |
Okolo moře 2 starty
trať v2, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 20:12 H10 2025
- Nejhorší
- 20:49 Zimní 2026
- Průměr
- 20:30
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 20. z 79 | 20:12 | 76 % |
| Zimní 2026 v2 | 10. z 45 | 20:49 | 80 % |
Štěpánský běh 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 20:25 H10 2025
- Nejhorší
- 20:30 Zimní 2026
- Průměr
- 20:28
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 18. z 113 | 20:25 | 85 % |
| Zimní 2026 v1 | 23. z 118 | 20:30 | 81 % |
Silvestrovský běh 3 starty
trať v1, od 2023 3 časy na této trati
- Nejlepší
- 42:49 H10 2025
- Nejhorší
- 44:20 Zimní 2022/23
- Průměr
- 43:41
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2022/23 v1 | 41. z 98 | 44:20 | 59 % |
| H10 2025 v1 | 25. z 109 | 42:49 PB −1:31 | 78 % |
| Zimní 2026 v1 | 22. z 104 | 43:55 | 80 % |
Zimní běh Albrechticemi 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 31:37 H10 2025
- Nejhorší
- 32:43 Zimní 2026
- Průměr
- 32:10
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 14. z 65 | 31:37 | 80 % |
| Zimní 2026 v1 | 12. z 36 | 32:43 | 69 % |
ChotRun 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 31:30 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v1 | 15. z 40 | 31:30 | 64 % |
Běh dolem Pokrok 1 start
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 28:01 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v2 | 11. z 42 | 28:01 | 76 % |
LightBike běh 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 26:56 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v1 | 8. z 25 | 26:56 | 71 % |
Velikonoční 12minutovka 1 start
- Nejdelší
- 3 102 m Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v1 | 11. z 42 | 3 102 m | 76 % |
Lučinská 6 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 24:03 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 5. z 24 | 24:03 | 83 % |
Třanovická 10 2 starty
trať v1, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 44:28 Letní 2026
- Nejhorší
- 45:49 H10 2025
- Průměr
- 45:09
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 27. z 134 | 45:49 | 80 % |
| Letní 2026 v1 | 18. z 89 | 44:28 PB −1:21 | 81 % |
Petrovický prásk 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 35:06 H10 2025
- Nejhorší
- 35:39 Letní 2026
- Průměr
- 35:23
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 7. z 24 | 35:06 | 74 % |
| Letní 2026 v1 | 5. z 26 | 35:39 | 84 % |
Poho 10 2 starty
trať v1, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 42:39 H10 2025
- Nejhorší
- 44:45 Letní 2026
- Průměr
- 43:42
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 17. z 111 | 42:39 | 85 % |
| Letní 2026 v1 | 24. z 136 | 44:45 | 83 % |
Záblatská osmička 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 38:18 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 13. z 138 | 38:18 | 91 % |
Orlovský kros 1 start
trať v2, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 41:01 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v2 | 12. z 27 | 41:01 | 58 % |
Běh na Lysou horu 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 53:35 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 72. z 152 | 53:35 | 53 % |
Dětmarovická 10 2 starty
trať v1, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 42:23 Letní 2026
- Nejhorší
- 46:56 H10 2025
- Průměr
- 44:39
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 13. z 33 | 46:56 | 63 % |
| Letní 2026 v1 | 13. z 185 | 42:23 CR −5:02PB −4:33 | 93 % |
Lipiny Run 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 23:05 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 4. z 12 | 23:05 | 73 % |
Havířovská 10 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 41:37 Letní 2026
- Nejhorší
- 42:34 H10 2025
- Průměr
- 42:05
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 4. z 18 | 42:34 | 82 % |
| Letní 2026 v1 | 4. z 16 | 41:37 PB −0:57 | 80 % |
PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.
Soupeři
Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.
| Soupeř | Závody | Bilance | Porovnání |
|---|---|---|---|
| Marek Sznapka | 27 | 27–0–0 | Porovnat |
| Belinda Kaiser | 26 | 26–0–0 | Porovnat |
| David Wawreczka | 26 | 10–16–0 | Porovnat |
| Marek Polok | 26 | 26–0–0 | Porovnat |
| David Hartig | 25 | 1–24–0 | Porovnat |