Kluby

Burik Running Team

Členové
2
Starty
59
Body
9 193 součet
Ročníky
2022-23-zima–2026-leto

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-leto 9. z 215 1 016
2026-zima 8. z 86 1 589,5
2025 4. z 189 2 641
2024 6. z 117 2 834,5
2022-23-zima 4. z 80 1 112
Součet bodů klubu Burik Running Team po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 2 834,5.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 1 1122024: 2 834,52025: 2 6412026-zima: 1 589,52026-leto: 1 01620242026-leto2 834,51 016
Součet bodů klubu Burik Running Team po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 2 834,5.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 1 1122024: 2 834,52025: 2 6412026-zima: 1 589,52026-leto: 1 0162022-23-zima20252026-leto2 834,51 016
Součet bodů klubu Burik Running Team po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2024: 2 834,5.01 0002 0003 000Body (součet)2022-23-zima: 1 1122024: 2 834,52025: 2 6412026-zima: 1 589,52026-leto: 1 0162022-23-zima202420252026-zima2026-leto2 834,51 016
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu Burik Running Team po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2022-23-zima1 112
20242 834,5
20252 641
2026-zima1 589,5
2026-leto1 016

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

2 závodníci, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. David Hartig 56 startů
  2. Pavel Szebesta 3 starty