Kluby

BK Ludgeřovice

Členové
7
Starty
40
Body
4 249,5 součet
Ročníky
2022-23-zima–2026-leto

Počítají se starty, u kterých závodník uvedl tento klub. Body jsou součet bodů členů; spočítal ho web, oficiální pořadí klubů to není.

Klub v ročnících

Pořadí mezi kluby podle součtu bodů v ročníku, jak ho spočítal web.

Pořadí klubu v ročnících podle součtu bodů
RočníkPořadí mezi klubyBody (součet)
2026-leto 24. z 215 407,5
2026-zima 14. z 86 835
2025 10. z 189 1 612,5
2024 15. z 117 1 287,5
2022-23-zima 54. z 80 107
Součet bodů klubu BK Ludgeřovice po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 612,5.01 0002 000Body (součet)2022-23-zima: 1072024: 1 287,52025: 1 612,52026-zima: 8352026-leto: 407,520242026-leto1 612,5407,5
Součet bodů klubu BK Ludgeřovice po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 612,5.05001 0001 5002 000Body (součet)2022-23-zima: 1072024: 1 287,52025: 1 612,52026-zima: 8352026-leto: 407,52022-23-zima20252026-leto1 612,5407,5
Součet bodů klubu BK Ludgeřovice po ročnících (výpočet webu)Sloupcový graf, 5 sloupců (2022-23-zima–2026-leto), nejvyšší 2025: 1 612,5.05001 0001 5002 000Body (součet)2022-23-zima: 1072024: 1 287,52025: 1 612,52026-zima: 8352026-leto: 407,52022-23-zima202420252026-zima2026-leto1 612,5407,5
Data grafu v tabulce
Součet bodů klubu BK Ludgeřovice po ročnících (výpočet webu)
RočníkBody (součet)
2022-23-zima107
20241 287,5
20251 612,5
2026-zima835
2026-leto407,5

Nejlepší výsledky

Nejlepší umístění členů v celkovém pořadí závodů, jen ze startů za tento klub.

Členové

7 závodníků, kteří za klub aspoň jednou startovali, podle počtu startů.

  1. Kristina Giecková 23 startů
  2. Daniel Ertl 9 startů
  3. Inge Galiová 4 starty
  4. David Bíbrlík 1 start
  5. Inge Gaviová 1 start
  6. Martin Bíbrlík 1 start
  7. Vendula Snášelová Navrátilová 1 start