Marek Hanák
- Ročník narození
- 1972
- Klub
- Životice 1944
- Kategorie
- M45+ letos (2026)
V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 32 startů v 4 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.
Souhrn
- Starty
- 32
- Dokončil
- 32
- Vítězství
- 0
- Na bedně
- 0
- Nejdelší série
- 5 závodů v řadě
Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu. Právě běží série 2 závodů.
Kluby: Životice 1944(2024–2025) · Životice Sobě(2025) · Životice 1944(2025–2026)
Odznaky
- 10 dokončení v řaděNejdelší série: 32 dokončených závodů v řadě.
Ročníky
Časová osa
Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.
Letní 2026 6 startů
| Pořadí | Hornobludovická 7 | Lučinská 6 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Běh na Lysou horu | Dětmarovická 10×1,5 | Lipiny Run | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. v kategorii M45+ | 125 | bez bodů | bez bodů | 138 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 132 | 96 | bez bodů | 138 | 272 | 901 |
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Hornobludovická 7 2. 5. 2026 | 34. z 78 M45+: 14. | 33:44 PB −0:59 | 57 % |
| Petrovický prásk 14. 6. 2026 | 9. z 26 M45+: 4. | 38:40 PB −0:33 | 68 % |
| Běh E3CH 19. 7. 2026 | 18. z 40 M45+: 7. | 27:49 | 56 % |
| Běh na Lysou horu 25. 7. 2026 | 102. z 152 M45+: 43. | 59:48 | 33 % |
| Lipiny Run 10. 10. 2026 | 9. z 12 M45+: 4. | 26:36 | 27 % |
| Havířovská 10 17. 10. 2026 | 13. z 16 M45+: 5. | 47:49 | 20 % |
Zimní 2026 8 startů
| Pořadí | Okolo moře | Od mostu k mostu | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | ChotRun | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Velikonoční 12minutovkafinále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. v kategorii M45+ | 128 | bez bodů | 134 | 128 | 122 | 198 | bez bodů | 132 | 129 | 136 | bez bodů | 1 107 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 30. 11. 2025 | 15. z 45 M45+: 11. | 21:12 PB −1:25 | 68 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 | 18. z 30 M45+: 6. | 12 575 m | 41 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2025 | 38. z 118 M45+: 11. | 22:12 PB −1:06 | 68 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2025 | 56. z 104 M45+: 17. | 48:31 | 47 % |
| Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 | 20. z 36 M45+: 7. | 35:35 PB −1:23 | 46 % |
| Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 | 22. z 33 M45+: 7. | 25:48 PB −0:12 | 34 % |
| Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 | 21. z 42 M45+: 10. | 30:11 PB −1:02 | 51 % |
| LightBike běh 28. 3. 2026 | 14. z 25 M45+: 5. | 29:28 PB −0:33 | 46 % |
H10 2025 13 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Okolo moře | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Těrlická F5 | Velikonoční 12minutovka | Hornobludovická 7 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Těšínský štafetový kros | Dětmarovická 10 | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. celkově | 114 | 90 | 119 | 88 | bez bodů | 150 | 119 | 106 | 108 | 105 | bez bodů | 106 | 79 | 124 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 254 | 1 562 |
| 5. v kategorii M45+ | 129 | 123 | 130 | 126 | bez bodů | 190,5 | 132 | 125 | 128 | 129 | bez bodů | 128 | 118 | 132 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 268 | 1 858,5 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 24. 11. 2024 | 25. z 51 M45+: 10. | 36:29 | 52 % |
| Okolo moře 8. 12. 2024 | 49. z 79 M45+: 16. | 22:37 | 38 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 | 20. z 28 M45+: 9. | 12 207 m | 30 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2024 | 51. z 113 M45+: 13. | 23:18 | 55 % |
| Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 | 39. z 65 M45+: 12. | 36:59 | 41 % |
| Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 | 20. z 35 M45+: 7. | 26:00 | 44 % |
| Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 | 33. z 67 M45+: 14. | 31:13 | 52 % |
| LightBike běh 29. 3. 2025 | 31. z 47 M45+: 11. | 30:02 PB −2:08 | 35 % |
| Těrlická F5 6. 4. 2025 | 34. z 49 M45+: 10. | 27:05 PB −0:12 | 31 % |
| Hornobludovická 7 3. 5. 2025 | 33. z 62 M45+: 11. | 34:43 | 48 % |
| Třanovická 10 31. 5. 2025 | 60. z 134 M45+: 21. | 52:05 | 56 % |
| Petrovický prásk 15. 6. 2025 | 15. z 24 M45+: 7. | 39:13 | 39 % |
| Havířovská 10 18. 10. 2025 | 12. z 18 M45+: 6. | 47:11 | 35 % |
H10 2024 5 startů
V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 | 34. z 38 M45+: 13. | 11 % | |
| Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 | 29. z 42 M45+: 13. | 34:07 | 32 % |
| LightBike běh 14. 4. 2024 | 15. z 27 M45+: 5. | 32:11 | 46 % |
| Těrlická F5 20. 4. 2024 | 24. z 35 M45+: 11. | 27:18 | 32 % |
| Záblatská osmička 22. 6. 2024 | 28. z 53 M45+: 7. | 45:50 | 48 % |
Závody
Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.
Od mostu k mostu 1 start
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 36:29 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 25. z 51 | 36:29 | 52 % |
Okolo moře 2 starty
trať v2, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 21:12 Zimní 2026
- Nejhorší
- 22:37 H10 2025
- Průměr
- 21:54
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 49. z 79 | 22:37 | 38 % |
| Zimní 2026 v2 | 15. z 45 | 21:12 PB −1:25 | 68 % |
Albrechtická hodinovka 2 starty
- Nejdelší
- 12 575 m Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 20. z 28 | 12 207 m | 30 % |
| Zimní 2026 v1 | 18. z 30 | 12 575 m | 41 % |
Štěpánský běh 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 22:12 Zimní 2026
- Nejhorší
- 23:18 H10 2025
- Průměr
- 22:45
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 51. z 113 | 23:18 | 55 % |
| Zimní 2026 v1 | 38. z 118 | 22:12 PB −1:06 | 68 % |
Silvestrovský běh 1 start
trať v1, od 2023 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 48:31 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v1 | 56. z 104 | 48:31 | 47 % |
Zimní běh Albrechticemi 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 35:35 Zimní 2026
- Nejhorší
- 36:59 H10 2025
- Průměr
- 36:17
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 39. z 65 | 36:59 | 41 % |
| Zimní 2026 v1 | 20. z 36 | 35:35 PB −1:23 | 46 % |
Běh dolem Pokrok 3 starty
trať v2, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 30:11 Zimní 2026
- Nejhorší
- 31:13 H10 2025
- Průměr
- 30:42
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 29. z 42 | 34:07 | 32 % |
| H10 2025 v2 | 33. z 67 | 31:13 | 52 % |
| Zimní 2026 v2 | 21. z 42 | 30:11 PB −1:02 | 51 % |
LightBike běh 3 starty
trať v1, od 2024 3 časy na této trati
- Nejlepší
- 29:28 Zimní 2026
- Nejhorší
- 32:11 H10 2024
- Průměr
- 30:34
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 15. z 27 | 32:11 | 46 % |
| H10 2025 v1 | 31. z 47 | 30:02 PB −2:08 | 35 % |
| Zimní 2026 v1 | 14. z 25 | 29:28 PB −0:33 | 46 % |
Hornobludovická 7 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 33:44 Letní 2026
- Nejhorší
- 34:43 H10 2025
- Průměr
- 34:13
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 33. z 62 | 34:43 | 48 % |
| Letní 2026 v1 | 34. z 78 | 33:44 PB −0:59 | 57 % |
Třanovická 10 1 start
trať v1, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 52:05 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 60. z 134 | 52:05 | 56 % |
Petrovický prásk 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 38:40 Letní 2026
- Nejhorší
- 39:13 H10 2025
- Průměr
- 38:57
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 15. z 24 | 39:13 | 39 % |
| Letní 2026 v1 | 9. z 26 | 38:40 PB −0:33 | 68 % |
Záblatská osmička 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 45:50 H10 2024
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 28. z 53 | 45:50 | 48 % |
Běh E3CH 1 start
trať v2, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 27:49 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v2 | 18. z 40 | 27:49 | 56 % |
Běh na Lysou horu 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 59:48 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 102. z 152 | 59:48 | 33 % |
Lipiny Run 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 26:36 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 9. z 12 | 26:36 | 27 % |
Havířovská 10 2 starty
trať v1, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 47:11 H10 2025
- Nejhorší
- 47:49 Letní 2026
- Průměr
- 47:30
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 12. z 18 | 47:11 | 35 % |
| Letní 2026 v1 | 13. z 16 | 47:49 | 20 % |
PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.
Soupeři
Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.
| Soupeř | Závody | Bilance | Porovnání |
|---|---|---|---|
| Belinda Kaiser | 28 | 2–26–0 | Porovnat |
| David Hartig | 27 | 0–27–0 | Porovnat |
| Marek Polok | 26 | 20–6–0 | Porovnat |
| Marek Sznapka | 26 | 22–4–0 | Porovnat |
| Tomáš Ryška | 26 | 0–26–0 | Porovnat |