Hledat závodníka

Jakub Pizur

Ročník narození
1992
Klub
bez klubu
Kategorie
M45 letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 32 startů v 5 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
32
Dokončil
32
Vítězství
0
Na bedně
0
Nejdelší série
8 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 32 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 47 %–72 %. Výš je lépe.40 %50 %60 %70 %80 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 72 % z 1 závodu2024: medián 62 % z 1 závodu2025: medián 47 % z 14 závodů2026: medián 47 % z 16 závodů
Medián percentilu po ročnících, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 47 %–72 %. Výš je lépe.40 %50 %60 %70 %80 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 72 % z 1 závodu2024: medián 62 % z 1 závodu2025: medián 47 % z 14 závodů2026: medián 47 % z 16 závodů
Medián percentilu po ročnících, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 47 %–72 %. Výš je lépe.45 %50 %55 %60 %65 %70 %75 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 72 % z 1 závodu2024: medián 62 % z 1 závodu2025: medián 47 % z 14 závodů2026: medián 47 % z 16 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Jakub Pizur
ŘadaRočníkPercentil
Jakub Pizur202372 %
Jakub Pizur202462 %
Jakub Pizur202547 %
Jakub Pizur202647 %

Letní 2026 8 startů

Pohárové body Letní 2026, Jakub Pizur
Pořadí Hornobludovická 7Lučinská 6Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHBěh na Lysou horuDětmarovická 10×1,5Lipiny RunHavířovská 10finále ×2 Body
5. v kategorii M45 120134113138114bez bodů134bez bodůbez bodů145,5bez bodů268 1 166,5
Výsledky Letní 2026, Jakub Pizur
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 39. z 78 M45: 19. 34:33 PB −0:09 51 %
Lučinská 6 16. 5. 2026 12. z 24 M45: 6. 26:46 52 %
Třanovická 10 30. 5. 2026 39. z 89 M45: 26. 48:30 PB −1:41 57 %
Petrovický prásk 14. 6. 2026 10. z 26 M45: 4. 39:02 64 %
Poho 10 20. 6. 2026 43. z 136 M45: 25. 49:29 69 %
Orlovský kros 4. 7. 2026 17. z 27 M45: 6. 46:20 38 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 65. z 185 M45: 42. 49:54 65 %
Havířovská 10 17. 10. 2026 14. z 16 M45: 6. 47:53 13 %

Zimní 2026 8 startů

Pohárové body Zimní 2026, Jakub Pizur
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
11. v kategorii M45 121bez bodů126108bez bodů187,5126128122bez bodů250 1 168,5
Výsledky Zimní 2026, Jakub Pizur
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 38. z 45 M45: 18. 24:47 PB −0:03 16 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 20. z 30 M45: 13. 12 113 m 34 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 46. z 118 M45: 31. 23:03 62 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 22. z 36 M45: 14. 35:55 40 %
ChotRun 24. 1. 2026 23. z 40 M45: 13. 34:39 44 %
Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 17. z 33 M45: 11. 25:01 PB −0:13 50 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 32. z 42 M45: 17. 33:52 PB −0:06 24 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 26. z 42 M45: 14. 2 781 m 39 %

H10 2025 14 startů

Pohárové body H10 2025, Jakub Pizur
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
14. celkově 11578bez bodů102bez bodů1651229310710711910590bez bodůbez bodů92127118bez bodůbez bodůbez bodů 1 540
6. v kategorii M45 126104bez bodů117bez bodů184,5129116122119126122112bez bodůbez bodů107131126bez bodůbez bodůbez bodů 1 741,5
Výsledky H10 2025, Jakub Pizur
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 24. z 51 M45: 13. 35:42 54 %
Okolo moře 8. 12. 2024 61. z 79 M45: 35. 24:50 23 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 37. z 113 M45: 22. 22:32 68 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 29. z 65 M45: 16. 34:52 56 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 17. z 35 M45: 10. 25:14 53 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 46. z 67 M45: 23. 33:58 32 %
LightBike běh 29. 3. 2025 32. z 47 M45: 17. 30:08 33 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 32. z 49 M45: 20. 26:43 35 %
Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 20. z 38 M45: 13. 2 860 m 49 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 34. z 62 M45: 17. 34:43 46 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 49. z 134 M45: 27. 50:12 64 %
Záblatská osmička 28. 6. 2025 47. z 131 M45: 32. 40:39 65 %
Orlovský kros 5. 7. 2025 12. z 15 M45: 8. 13:58 21 %
Běh E3CH 20. 7. 2025 21. z 34 M45: 13. 18:04 39 %

H10 2024 1 start

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Jakub Pizur
Závod Pořadí Čas Percentil
Štěpánský běh 26. 12. 2023 35. z 90 M44: 21. 23:29 62 %

Zimní 2022/23 1 start

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2022/23 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 4 závody.

Výsledky Zimní 2022/23, Jakub Pizur
Závod Pořadí Čas Percentil
Štěpánský běh 26. 12. 2022 19. z 65 M44: 13. 22:31 72 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 1 start

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
35:42 H10 2025
Od mostu k mostu: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 24. z 51 35:42 54 %

Okolo moře 2 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
24:47 Zimní 2026
Nejhorší
24:50 H10 2025
Průměr
24:48
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 24:47–24:50. Níž je lépe.24:4624:4824:5024:52Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 24:50 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 24:47 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 24:47–24:50. Níž je lépe.24:4724:4824:4924:5024:51Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 24:50 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 24:47 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 24:47–24:50. Níž je lépe.24:4724:4824:4924:5024:51Čas · níž je lépe20252026Okolo moře, H10 2025: 24:50 (trať v2, od 2024)Okolo moře, Zimní 2026: 24:47 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Jakub Pizur
ŘadaRočníkČas
Jakub Pizur202524:50
Jakub Pizur202624:47
Okolo moře: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 61. z 79 24:50 23 %
Zimní 2026 v2 38. z 45 24:47 PB −0:03 16 %

Albrechtická hodinovka 1 start

Nejdelší
12 113 m Zimní 2026
Albrechtická hodinovka: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2026 v1 20. z 30 12 113 m 34 %

Štěpánský běh 4 starty

trať v1, od 2023 4 časy na této trati

Nejlepší
22:31 Zimní 2022/23
Nejhorší
23:29 H10 2024
Průměr
22:54
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 22:31–23:29. Níž je lépe.22:3023:0023:30Čas · níž je lépe20242026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 22:31 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 23:29 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:32 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 23:03 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 22:31–23:29. Níž je lépe.22:3022:4523:0023:1523:30Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 22:31 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 23:29 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:32 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 23:03 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 22:31–23:29. Níž je lépe.22:3022:4523:0023:1523:30Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 22:31 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 23:29 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:32 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 23:03 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Jakub Pizur
ŘadaRočníkČas
Jakub Pizur202322:31
Jakub Pizur202423:29
Jakub Pizur202522:32
Jakub Pizur202623:03
Štěpánský běh: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 19. z 65 22:31 72 %
H10 2024 v1 35. z 90 23:29 62 %
H10 2025 v1 37. z 113 22:32 68 %
Zimní 2026 v1 46. z 118 23:03 62 %

Zimní běh Albrechticemi 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
34:52 H10 2025
Nejhorší
35:55 Zimní 2026
Průměr
35:23
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 34:52–35:55. Níž je lépe.34:3035:0035:3036:00Čas · níž je lépe20252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 34:52 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 35:55 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 34:52–35:55. Níž je lépe.34:3035:0035:3036:00Čas · níž je lépe20252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 34:52 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 35:55 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 34:52–35:55. Níž je lépe.34:4535:0035:1535:3035:4536:00Čas · níž je lépe20252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 34:52 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 35:55 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jakub Pizur
ŘadaRočníkČas
Jakub Pizur202534:52
Jakub Pizur202635:55
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 29. z 65 34:52 56 %
Zimní 2026 v1 22. z 36 35:55 40 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
34:39 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 23. z 40 34:39 44 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
25:01 Zimní 2026
Nejhorší
25:14 H10 2025
Průměr
25:08
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:01–25:14. Níž je lépe.25:0025:0525:1025:15Čas · níž je lépe20252026Stonavský důlní přebor, H10 2025: 25:14 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 25:01 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:01–25:14. Níž je lépe.25:0025:0525:1025:15Čas · níž je lépe20252026Stonavský důlní přebor, H10 2025: 25:14 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 25:01 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 25:01–25:14. Níž je lépe.25:0025:0525:1025:15Čas · níž je lépe20252026Stonavský důlní přebor, H10 2025: 25:14 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 25:01 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jakub Pizur
ŘadaRočníkČas
Jakub Pizur202525:14
Jakub Pizur202625:01
Stonavský důlní přebor: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 17. z 35 25:14 53 %
Zimní 2026 v2 17. z 33 25:01 PB −0:13 50 %

Běh dolem Pokrok 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
33:52 Zimní 2026
Nejhorší
33:58 H10 2025
Průměr
33:55
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 33:52–33:58. Níž je lépe.33:5033:5534:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 33:58 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 33:52 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 33:52–33:58. Níž je lépe.33:5233:5433:5633:5834:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 33:58 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 33:52 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 33:52–33:58. Níž je lépe.33:5233:5433:5633:5834:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 33:58 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 33:52 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Jakub Pizur
ŘadaRočníkČas
Jakub Pizur202533:58
Jakub Pizur202633:52
Běh dolem Pokrok: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 46. z 67 33:58 32 %
Zimní 2026 v2 32. z 42 33:52 PB −0:06 24 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
30:08 H10 2025
LightBike běh: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 32. z 47 30:08 33 %

Velikonoční 12minutovka 2 starty

Nejdelší
2 860 m H10 2025
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 20. z 38 2 860 m 49 %
Zimní 2026 v1 26. z 42 2 781 m 39 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
26:43 H10 2025
Těrlická F5: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 32. z 49 26:43 35 %

Hornobludovická 7 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
34:33 Letní 2026
Nejhorší
34:43 H10 2025
Průměr
34:38
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 34:33–34:43. Níž je lépe.34:3034:3534:4034:45Čas · níž je lépe20252026Hornobludovická 7, H10 2025: 34:43 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 34:33 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 34:33–34:43. Níž je lépe.34:3034:3534:4034:45Čas · níž je lépe20252026Hornobludovická 7, H10 2025: 34:43 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 34:33 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 34:33–34:43. Níž je lépe.34:3234:3434:3634:3834:4034:4234:44Čas · níž je lépe20252026Hornobludovická 7, H10 2025: 34:43 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 34:33 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Jakub Pizur
ŘadaRočníkČas
Jakub Pizur202534:43
Jakub Pizur202634:33
Hornobludovická 7: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 34. z 62 34:43 46 %
Letní 2026 v1 39. z 78 34:33 PB −0:09 51 %

Lučinská 6 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
26:46 Letní 2026
Lučinská 6: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 12. z 24 26:46 52 %

Třanovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
48:30 Letní 2026
Nejhorší
50:12 H10 2025
Průměr
49:21
Vývoj času
Vývoj času, Třanovická 10, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 48:30–50:12. Níž je lépe.48:0049:0050:0051:00Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 50:12 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 48:30 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Třanovická 10, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 48:30–50:12. Níž je lépe.48:3049:0049:3050:0050:30Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 50:12 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 48:30 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Třanovická 10, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 48:30–50:12. Níž je lépe.48:3049:0049:3050:0050:30Čas · níž je lépe20252026Třanovická 10, H10 2025: 50:12 (trať v1, od 2025)Třanovická 10, Letní 2026: 48:30 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Třanovická 10, Jakub Pizur
ŘadaRočníkČas
Jakub Pizur202550:12
Jakub Pizur202648:30
Třanovická 10: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 49. z 134 50:12 64 %
Letní 2026 v1 39. z 89 48:30 PB −1:41 57 %

Petrovický prásk 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
39:02 Letní 2026
Petrovický prásk: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 10. z 26 39:02 64 %

Poho 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
49:29 Letní 2026
Poho 10: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 43. z 136 49:29 69 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
40:39 H10 2025
Záblatská osmička: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 47. z 131 40:39 65 %

Orlovský kros 2 starty

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
46:20 Letní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Orlovský kros, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 13:58–46:20. Níž je lépe.0:0015:0030:0045:001:00:00Čas · níž je lépe20252026Orlovský kros, H10 2025: 13:58 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 46:20 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 13:58–46:20. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe20252026Orlovský kros, H10 2025: 13:58 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 46:20 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Jakub PizurSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 13:58–46:20. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe20252026Orlovský kros, H10 2025: 13:58 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 46:20 (trať v2, od 2026)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Orlovský kros, Jakub Pizur
ŘadaRočníkČas
Jakub Pizur202513:58
Jakub Pizur202646:20

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Orlovský kros: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 12. z 15 13:58 21 %
Letní 2026 v2 17. z 27 46:20 38 %

Běh E3CH 1 start

trať v1, jen 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
18:04 H10 2025
Běh E3CH: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 21. z 34 18:04 39 %

Dětmarovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
49:54 Letní 2026
Dětmarovická 10: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 65. z 185 49:54 65 %

Havířovská 10 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
47:53 Letní 2026
Havířovská 10: výsledky, Jakub Pizur
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 14. z 16 47:53 13 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Jakub Pizur
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Wawreczka 28 0–28–0 Porovnat
Marek Polok 28 22–6–0 Porovnat
Marek Sznapka 28 17–11–0 Porovnat
David Hartig 27 0–27–0 Porovnat
Belinda Kaiser 26 3–23–0 Porovnat