Hledat závodníka

Pavel Sztymon

Ročník narození
1973
Klub
BK Sak Karviná
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 32 startů v 5 ročnících, naposledy Poho 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
32
Dokončil
32
Vítězství
0
Na bedně
11
Nejdelší série
8 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Kluby: BK Sak Karviná(2023–2024) · Mushing team Ostrava(2025) · Mushing Team Ostrava(2025) · BK Sak Karviná(2025–2026)

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 32 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 78 %–87 %. Výš je lépe.75 %80 %85 %90 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 78 % z 4 závodů2024: medián 87 % z 9 závodů2025: medián 81 % z 10 závodů2026: medián 80 % z 9 závodů
Medián percentilu po ročnících, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 78 %–87 %. Výš je lépe.75 %80 %85 %90 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 78 % z 4 závodů2024: medián 87 % z 9 závodů2025: medián 81 % z 10 závodů2026: medián 80 % z 9 závodů
Medián percentilu po ročnících, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 78 %–87 %. Výš je lépe.78 %80 %82 %84 %86 %88 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 78 % z 4 závodů2024: medián 87 % z 9 závodů2025: medián 81 % z 10 závodů2026: medián 80 % z 9 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Pavel Sztymon
ŘadaRočníkPercentil
Pavel Sztymon202378 %
Pavel Sztymon202487 %
Pavel Sztymon202581 %
Pavel Sztymon202680 %

Letní 2026 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Pavel Sztymon
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 14. z 78 M45+: 5. 30:25 83 %
Lučinská 6 16. 5. 2026 6. z 24 M45+: 4. 24:21 78 %
Poho 10 20. 6. 2026 17. z 136 M45+: 5. 43:20 88 %

Zimní 2026 6 startů

Pohárové body Zimní 2026, Pavel Sztymon
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
8. v kategorii M45+ bez bodůbez bodůbez bodů138138210140bez bodů134bez bodů276 1 036
Výsledky Zimní 2026, Pavel Sztymon
Závod Pořadí Výkon Percentil
Štěpánský běh 26. 12. 2025 19. z 118 M45+: 4. 20:24 85 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 16. z 104 M45+: 4. 42:41 85 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 8. z 36 M45+: 3. 31:01 80 %
ChotRun 24. 1. 2026 13. z 40 M45+: 3. 31:09 69 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 10. z 42 M45+: 6. 27:47 78 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 12. z 42 M45+: 4. 3 033 m 73 %

H10 2025 10 startů

Pohárové body H10 2025, Pavel Sztymon
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
19. celkově bez bodůbez bodů129125116192128131126122bez bodů127bez bodůbez bodůbez bodů127bez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodů 1 323
10. v kategorii M45+ bez bodůbez bodů138138134210138134136136bez bodů136bez bodůbez bodůbez bodů140bez bodůbez bodůbez bodůbez bodůbez bodů 1 440
Výsledky H10 2025, Pavel Sztymon
Závod Pořadí Výkon Percentil
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 10. z 28 M45+: 4. 13 910 m 67 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 14. z 113 M45+: 4. 20:12 PB −0:29 88 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 23. z 109 M45+: 6. 42:39 80 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 11. z 65 M45+: 3. 30:30 84 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 11. z 35 M45+: 4. 23:30 71 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 8. z 67 M45+: 6. 26:51 89 %
LightBike běh 29. 3. 2025 13. z 47 M45+: 5. 26:32 74 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 17. z 49 M45+: 5. 23:47 67 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 12. z 62 M45+: 5. 30:16 82 %
Záblatská osmička 28. 6. 2025 12. z 131 M45+: 3. 35:22 92 %

H10 2024 9 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Pavel Sztymon
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 7. z 64 M45+: 3. 30:50 90 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 13. z 90 M45+: 5. 20:42 PB −0:10 87 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 21. z 113 M45+: 5. 42:34 PB −0:00 82 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 9. z 38 M45+: 4. 28:40 78 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 3. z 42 M45+: 3. 27:08 PB −0:10 95 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 8. z 37 M45+: 3. 3 072 m 81 %
Těrlická F5 20. 4. 2024 4. z 35 M45+: 3. 22:06 91 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 16. z 85 M45+: 6. 29:14 82 %
Petrovický prásk 15. 6. 2024 4. z 24 M45+: 2. 34:29 87 %

Zimní 2022/23 4 starty

Pohárové body Zimní 2022/23, Pavel Sztymon
Pořadí Okolo mořeŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
25. celkově bez bodů129111190,5bez bodů131bez bodů 561,5
Výsledky Zimní 2022/23, Pavel Sztymon
Závod Pořadí Čas Percentil
Štěpánský běh 26. 12. 2022 10. z 65 M45+: 3. 20:52 86 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2022 28. z 98 M45+: 6. 42:34 72 %
Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 12. z 44 M45+: 3. 29:03 74 %
Běh dolem Pokrok 4. 3. 2023 8. z 38 M45+: 4. 27:18 81 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 1 start

trať v1, jen 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
30:50 H10 2024
Od mostu k mostu: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 7. z 64 30:50 90 %

Albrechtická hodinovka 1 start

Nejdelší
13 910 m H10 2025
Albrechtická hodinovka: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 10. z 28 13 910 m 67 %

Štěpánský běh 4 starty

trať v1, od 2023 4 časy na této trati

Nejlepší
20:12 H10 2025
Nejhorší
20:52 Zimní 2022/23
Průměr
20:33
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 20:12–20:52. Níž je lépe.20:0020:1520:3020:4521:00Čas · níž je lépe20242026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 20:52 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 20:42 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 20:12 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 20:24 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 20:12–20:52. Níž je lépe.20:0020:1520:3020:4521:00Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 20:52 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 20:42 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 20:12 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 20:24 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 20:12–20:52. Níž je lépe.20:1020:2020:3020:4020:5021:00Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 20:52 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 20:42 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 20:12 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 20:24 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Pavel Sztymon
ŘadaRočníkČas
Pavel Sztymon202320:52
Pavel Sztymon202420:42
Pavel Sztymon202520:12
Pavel Sztymon202620:24
Štěpánský běh: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 10. z 65 20:52 86 %
H10 2024 v1 13. z 90 20:42 PB −0:10 87 %
H10 2025 v1 14. z 113 20:12 PB −0:29 88 %
Zimní 2026 v1 19. z 118 20:24 85 %

Silvestrovský běh 4 starty

trať v1, od 2023 4 časy na této trati

Nejlepší
42:34 H10 2024
Nejhorší
42:41 Zimní 2026
Průměr
42:37
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 42:34–42:41. Níž je lépe.42:3042:3542:4042:45Čas · níž je lépe20242026Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 42:34 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2024: 42:34 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 42:39 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 42:41 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 42:34–42:41. Níž je lépe.42:3442:3642:3842:4042:42Čas · níž je lépe2023202420252026Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 42:34 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2024: 42:34 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 42:39 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 42:41 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 42:34–42:41. Níž je lépe.42:3442:3642:3842:4042:42Čas · níž je lépe2023202420252026Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 42:34 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2024: 42:34 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 42:39 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 42:41 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Pavel Sztymon
ŘadaRočníkČas
Pavel Sztymon202342:34
Pavel Sztymon202442:34
Pavel Sztymon202542:39
Pavel Sztymon202642:41
Silvestrovský běh: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 28. z 98 42:34 72 %
H10 2024 v1 21. z 113 42:34 PB −0:00 82 %
H10 2025 v1 23. z 109 42:39 80 %
Zimní 2026 v1 16. z 104 42:41 85 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
29:03 Zimní 2022/23
Nejhorší
31:01 Zimní 2026
Průměr
30:11
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 29:03–31:01. Níž je lépe.29:0030:0031:0032:00Čas · níž je lépe20242026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 29:03 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 30:30 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 31:01 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 29:03–31:01. Níž je lépe.29:0029:3030:0030:3031:0031:30Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 29:03 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 30:30 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 31:01 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 29:03–31:01. Níž je lépe.29:0029:3030:0030:3031:0031:30Čas · níž je lépe2023202420252026Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 29:03 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 30:30 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 31:01 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Pavel Sztymon
ŘadaRočníkČas
Pavel Sztymon202329:03
Pavel Sztymon202530:30
Pavel Sztymon202631:01
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 12. z 44 29:03 74 %
H10 2025 v1 11. z 65 30:30 84 %
Zimní 2026 v1 8. z 36 31:01 80 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
31:09 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 13. z 40 31:09 69 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
23:30 H10 2025
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 23:30–28:40. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe20242025Stonavský důlní přebor, H10 2024: 28:40 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 23:30 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 23:30–28:40. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe20242025Stonavský důlní přebor, H10 2024: 28:40 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 23:30 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 23:30–28:40. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe20242025Stonavský důlní přebor, H10 2024: 28:40 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 23:30 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Pavel Sztymon
ŘadaRočníkČas
Pavel Sztymon202428:40
Pavel Sztymon202523:30

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 9. z 38 28:40 78 %
H10 2025 v2 11. z 35 23:30 71 %

Běh dolem Pokrok 4 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
26:51 H10 2025
Nejhorší
27:47 Zimní 2026
Průměr
27:19
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 26:51–27:47. Níž je lépe.26:3027:0027:3028:00Čas · níž je lépe20242026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 27:18 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 27:08 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 26:51 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 27:47 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 26:51–27:47. Níž je lépe.26:4527:0027:1527:3027:4528:00Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 27:18 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 27:08 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 26:51 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 27:47 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 26:51–27:47. Níž je lépe.26:4527:0027:1527:3027:4528:00Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 27:18 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 27:08 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 26:51 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 27:47 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Pavel Sztymon
ŘadaRočníkČas
Pavel Sztymon202327:18
Pavel Sztymon202427:08
Pavel Sztymon202526:51
Pavel Sztymon202627:47

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh dolem Pokrok: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 8. z 38 27:18 81 %
H10 2024 v1 3. z 42 27:08 PB −0:10 95 %
H10 2025 v2 8. z 67 26:51 89 %
Zimní 2026 v2 10. z 42 27:47 78 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
26:32 H10 2025
LightBike běh: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 13. z 47 26:32 74 %

Velikonoční 12minutovka 2 starty

Nejdelší
3 072 m H10 2024
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 8. z 37 3 072 m 81 %
Zimní 2026 v1 12. z 42 3 033 m 73 %

Těrlická F5 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
22:06 H10 2024
Nejhorší
23:47 H10 2025
Průměr
22:57
Vývoj času
Vývoj času, Těrlická F5, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:06–23:47. Níž je lépe.22:0023:0024:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 22:06 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 23:47 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:06–23:47. Níž je lépe.22:0022:3023:0023:3024:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 22:06 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 23:47 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:06–23:47. Níž je lépe.22:0022:3023:0023:3024:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 22:06 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 23:47 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Těrlická F5, Pavel Sztymon
ŘadaRočníkČas
Pavel Sztymon202422:06
Pavel Sztymon202523:47
Těrlická F5: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 4. z 35 22:06 91 %
H10 2025 v1 17. z 49 23:47 67 %

Hornobludovická 7 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
29:14 H10 2024
Nejhorší
30:25 Letní 2026
Průměr
29:58
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 29:14–30:25. Níž je lépe.29:0029:3030:0030:30Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 29:14 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 30:16 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 30:25 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 29:14–30:25. Níž je lépe.29:0029:3030:0030:30Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 29:14 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 30:16 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 30:25 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Pavel SztymonSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 29:14–30:25. Níž je lépe.29:0029:1529:3029:4530:0030:1530:30Čas · níž je lépe202420252026Hornobludovická 7, H10 2024: 29:14 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 30:16 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, Letní 2026: 30:25 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Pavel Sztymon
ŘadaRočníkČas
Pavel Sztymon202429:14
Pavel Sztymon202530:16
Pavel Sztymon202630:25
Hornobludovická 7: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 16. z 85 29:14 82 %
H10 2025 v1 12. z 62 30:16 82 %
Letní 2026 v1 14. z 78 30:25 83 %

Lučinská 6 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
24:21 Letní 2026
Lučinská 6: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 6. z 24 24:21 78 %

Petrovický prásk 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
34:29 H10 2024
Petrovický prásk: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 4. z 24 34:29 87 %

Poho 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
43:20 Letní 2026
Poho 10: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 17. z 136 43:20 88 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
35:22 H10 2025
Záblatská osmička: výsledky, Pavel Sztymon
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 12. z 131 35:22 92 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Pavel Sztymon
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 30 0–30–0 Porovnat
Marek Polok 26 26–0–0 Porovnat
Radim Fojtík 26 24–2–0 Porovnat
Belinda Kaiser 25 25–0–0 Porovnat
Tomáš Ryška 24 24–0–0 Porovnat