Hledat závodníka

Kazimír Szymanik

Ročník narození
1958
Klub
Chotěbuz
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 26 startů v 3 ročnících, naposledy Běh dolem Pokrok, Zimní 2026.

Souhrn

Starty
26
Dokončil
26
Vítězství
5
Na bedně
19
Nejdelší série
10 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Odznaky

  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 26 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 87 %–91 %. Výš je lépe.86 %88 %90 %92 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 91 % z 7 závodů2025: medián 87 % z 16 závodů2026: medián 87 % z 3 závodů
Medián percentilu po ročnících, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 87 %–91 %. Výš je lépe.87 %88 %89 %90 %91 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 91 % z 7 závodů2025: medián 87 % z 16 závodů2026: medián 87 % z 3 závodů
Medián percentilu po ročnících, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 87 %–91 %. Výš je lépe.87 %88 %89 %90 %91 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 91 % z 7 závodů2025: medián 87 % z 16 závodů2026: medián 87 % z 3 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Kazimír Szymanik
ŘadaRočníkPercentil
Kazimír Szymanik202491 %
Kazimír Szymanik202587 %
Kazimír Szymanik202687 %

Zimní 2026 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Zimní 2026, Kazimír Szymanik
Závod Pořadí Čas Percentil
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 9. z 48 M45+: 2. 30:43 PB −0:09 83 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 16. z 118 M45+: 3. 19:53 PB −0:25 87 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 1. z 42 M45+: 1. 23:09 100 %

H10 2025 16 startů

Pohárové body H10 2025, Kazimír Szymanik
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
2. celkově 134150132bez bodů120201138150130125129129120138bez bodů129bez bodů129bez bodůbez bodů300 2 354
2. v kategorii M45+ 145150145bez bodů136217,5145150140140138138136145bez bodů145bez bodů140bez bodůbez bodů300 2 510,5
Výsledky H10 2025, Kazimír Szymanik
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 6. z 51 M45+: 2. 30:53 90 %
Okolo moře 8. 12. 2024 1. z 79 M45+: 1. 15:35 TR −3:42CR −3:42PB −3:42 100 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 7. z 28 M45+: 2. 14 150 m 78 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 19. z 109 M45+: 5. 41:26 83 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 6. z 65 M45+: 2. 29:43 PB −0:04 92 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 4. z 35 M45+: 2. 22:04 91 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 1. z 67 M45+: 1. 22:49 100 %
LightBike běh 29. 3. 2025 9. z 47 M45+: 3. 25:50 83 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 14. z 49 M45+: 3. 23:30 73 %
Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 10. z 38 M45+: 4. 3 105 m 76 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 10. z 62 M45+: 4. 30:04 85 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 19. z 134 M45+: 5. 44:29 86 %
Petrovický prásk 15. 6. 2025 4. z 24 M45+: 2. 33:35 87 %
Záblatská osmička 28. 6. 2025 10. z 131 M45+: 2. 35:11 93 %
Běh E3CH 20. 7. 2025 10. z 34 M45+: 3. 14:44 73 %
Havířovská 10 18. 10. 2025 1. z 18 M45+: 1. 40:50 100 %

H10 2024 7 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Kazimír Szymanik
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 6. z 64 M45+: 2. 30:41 92 %
Okolo moře 3. 12. 2023 1. z 51 M45+: 1. 19:17 100 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 9. z 90 M45+: 4. 20:19 91 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 5. z 44 M45+: 3. 29:47 91 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 10. z 38 M45+: 5. 28:46 76 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 7. z 37 M45+: 2. 3 093 m 83 %
Těrlická F5 20. 4. 2024 5. z 35 M45+: 4. 22:12 88 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
30:43 Zimní 2026
Nejhorší
30:53 H10 2025
Průměr
30:48
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:41–30:53. Níž je lépe.30:4030:4530:5030:55Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 30:41 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 30:53 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 30:43 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:41–30:53. Níž je lépe.30:4030:4530:5030:55Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 30:41 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 30:53 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 30:43 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 30:41–30:53. Níž je lépe.30:4030:4530:5030:55Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 30:41 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 30:53 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 30:43 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Kazimír Szymanik
ŘadaRočníkČas
Kazimír Szymanik202430:41
Kazimír Szymanik202530:53
Kazimír Szymanik202630:43

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Od mostu k mostu: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 6. z 64 30:41 92 %
H10 2025 v2 6. z 51 30:53 90 %
Zimní 2026 v2 9. z 48 30:43 PB −0:09 83 %

Okolo moře 2 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
15:35 H10 2025
Nejhorší
19:17 H10 2024
Průměr
17:26
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 15:35–19:17. Níž je lépe.14:0016:0018:0020:00Čas · níž je lépe20242025Okolo moře, H10 2024: 19:17 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 15:35 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 15:35–19:17. Níž je lépe.15:0016:0017:0018:0019:0020:00Čas · níž je lépe20242025Okolo moře, H10 2024: 19:17 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 15:35 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 15:35–19:17. Níž je lépe.15:0016:0017:0018:0019:0020:00Čas · níž je lépe20242025Okolo moře, H10 2024: 19:17 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 15:35 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Kazimír Szymanik
ŘadaRočníkČas
Kazimír Szymanik202419:17
Kazimír Szymanik202515:35
Okolo moře: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v2 1. z 51 19:17 100 %
H10 2025 v2 1. z 79 15:35 TR −3:42CR −3:42PB −3:42 100 %

Albrechtická hodinovka 1 start

Nejdelší
14 150 m H10 2025
Albrechtická hodinovka: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 7. z 28 14 150 m 78 %

Štěpánský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
19:53 Zimní 2026
Nejhorší
20:19 H10 2024
Průměr
20:06
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 19:53–20:19. Níž je lépe.19:5020:0020:1020:20Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 20:19 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 19:53 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 19:53–20:19. Níž je lépe.19:5020:0020:1020:20Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 20:19 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 19:53 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 19:53–20:19. Níž je lépe.19:5020:0020:1020:20Čas · níž je lépe202420252026Štěpánský běh, H10 2024: 20:19 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 19:53 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Kazimír Szymanik
ŘadaRočníkČas
Kazimír Szymanik202420:19
Kazimír Szymanik202619:53
Štěpánský běh: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 9. z 90 20:19 91 %
Zimní 2026 v1 16. z 118 19:53 PB −0:25 87 %

Silvestrovský běh 1 start

trať v1, od 2023 1 čas na této trati

Nejlepší
41:26 H10 2025
Silvestrovský běh: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 19. z 109 41:26 83 %

Zimní běh Albrechticemi 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
29:43 H10 2025
Nejhorší
29:47 H10 2024
Průměr
29:45
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 29:43–29:47. Níž je lépe.29:4229:4429:4629:48Čas · níž je lépe20242025Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 29:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 29:43 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 29:43–29:47. Níž je lépe.29:4229:4429:4629:48Čas · níž je lépe20242025Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 29:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 29:43 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 29:43–29:47. Níž je lépe.29:4329:4429:4529:4629:4729:48Čas · níž je lépe20242025Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 29:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 29:43 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Kazimír Szymanik
ŘadaRočníkČas
Kazimír Szymanik202429:47
Kazimír Szymanik202529:43
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 5. z 44 29:47 91 %
H10 2025 v1 6. z 65 29:43 PB −0:04 92 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
22:04 H10 2025
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:04–28:46. Níž je lépe.20:0025:0030:00Čas · níž je lépe20242025Stonavský důlní přebor, H10 2024: 28:46 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 22:04 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:04–28:46. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe20242025Stonavský důlní přebor, H10 2024: 28:46 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 22:04 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:04–28:46. Níž je lépe.22:0024:0026:0028:0030:00Čas · níž je lépe20242025Stonavský důlní přebor, H10 2024: 28:46 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 22:04 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Kazimír Szymanik
ŘadaRočníkČas
Kazimír Szymanik202428:46
Kazimír Szymanik202522:04

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 10. z 38 28:46 76 %
H10 2025 v2 4. z 35 22:04 91 %

Běh dolem Pokrok 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
22:49 H10 2025
Nejhorší
23:09 Zimní 2026
Průměr
22:59
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 22:49–23:09. Níž je lépe.22:4022:5023:0023:10Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 22:49 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 23:09 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 22:49–23:09. Níž je lépe.22:4022:5023:0023:10Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 22:49 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 23:09 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 22:49–23:09. Níž je lépe.22:4522:5022:5523:0023:0523:10Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 22:49 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 23:09 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Kazimír Szymanik
ŘadaRočníkČas
Kazimír Szymanik202522:49
Kazimír Szymanik202623:09
Běh dolem Pokrok: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 1. z 67 22:49 100 %
Zimní 2026 v2 1. z 42 23:09 100 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
25:50 H10 2025
LightBike běh: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 9. z 47 25:50 83 %

Velikonoční 12minutovka 2 starty

Nejdelší
3 105 m H10 2025
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 7. z 37 3 093 m 83 %
H10 2025 v1 10. z 38 3 105 m 76 %

Těrlická F5 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
22:12 H10 2024
Nejhorší
23:30 H10 2025
Průměr
22:51
Vývoj času
Vývoj času, Těrlická F5, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:12–23:30. Níž je lépe.22:0022:3023:0023:3024:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 22:12 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 23:30 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:12–23:30. Níž je lépe.22:0022:3023:0023:3024:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 22:12 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 23:30 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Kazimír SzymanikSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:12–23:30. Níž je lépe.22:0022:3023:0023:3024:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 22:12 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 23:30 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Těrlická F5, Kazimír Szymanik
ŘadaRočníkČas
Kazimír Szymanik202422:12
Kazimír Szymanik202523:30
Těrlická F5: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 5. z 35 22:12 88 %
H10 2025 v1 14. z 49 23:30 73 %

Hornobludovická 7 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
30:04 H10 2025
Hornobludovická 7: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 10. z 62 30:04 85 %

Třanovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
44:29 H10 2025
Třanovická 10: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 19. z 134 44:29 86 %

Petrovický prásk 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
33:35 H10 2025
Petrovický prásk: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 4. z 24 33:35 87 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
35:11 H10 2025
Záblatská osmička: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 10. z 131 35:11 93 %

Běh E3CH 1 start

trať v1, jen 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
14:44 H10 2025
Běh E3CH: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 10. z 34 14:44 73 %

Havířovská 10 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
40:50 H10 2025
Havířovská 10: výsledky, Kazimír Szymanik
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 1. z 18 40:50 100 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Kazimír Szymanik
Soupeř Závody Bilance Porovnání
Belinda Kaiser 24 24–0–0 Porovnat
David Hartig 24 5–19–0 Porovnat
Marek Polok 23 23–0–0 Porovnat
Tomáš Ryška 23 23–0–0 Porovnat
David Wawreczka 22 18–3–1 Porovnat