Hledat závodníka

Ivana Zbořilová

Ročník narození
1982
Klub
BK Sak Karviná
Kategorie
Ž letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 29 startů v 5 ročnících, naposledy Orlovský kros, Letní 2026.

Souhrn

Starty
29
Dokončila
29
Vítězství
0
Na bedně
28
Nejdelší série
6 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byla na startu.

Kluby: BK Sak Karviná(2023–2025) · BK SAK Karviná(2025) · BK Sak Karviná(2025–2026)

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 29 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ní. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 49 %–70 %. Výš je lépe.40 %50 %60 %70 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 49 % z 3 závodů2024: medián 67 % z 12 závodů2025: medián 70 % z 10 závodů2026: medián 63 % z 4 závodů
Medián percentilu po ročnících, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 49 %–70 %. Výš je lépe.40 %50 %60 %70 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 49 % z 3 závodů2024: medián 67 % z 12 závodů2025: medián 70 % z 10 závodů2026: medián 63 % z 4 závodů
Medián percentilu po ročnících, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 49 %–70 %. Výš je lépe.45 %50 %55 %60 %65 %70 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 49 % z 3 závodů2024: medián 67 % z 12 závodů2025: medián 70 % z 10 závodů2026: medián 63 % z 4 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkPercentil
Ivana Zbořilová202349 %
Ivana Zbořilová202467 %
Ivana Zbořilová202570 %
Ivana Zbořilová202663 %

Letní 2026 2 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Ivana Zbořilová
Závod Pořadí Čas Percentil
Poho 10 20. 6. 2026 20. z 136 Ž: 2. 44:12 86 %
Orlovský kros 4. 7. 2026 11. z 27 Ž: 3. 40:55 62 %

Zimní 2026 2 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Zimní 2026, Ivana Zbořilová
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 18. z 48 Ž: 2. 32:16 PB −0:50 64 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 20. z 42 Ž: 2. 2 897 m 54 %

H10 2025 10 startů

Pohárové body H10 2025, Ivana Zbořilová
Pořadí Od mostu k mostuOkolo mořeAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhTěrlická F5Velikonoční 12minutovkaHornobludovická 7Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHTěšínský štafetový krosDětmarovická 10Havířovská 10finále ×2 Body
23. celkově 126111bez bodů108bez bodů172,5127bez bodůbez bodů119bez bodů125115bez bodů121bez bodů134bez bodůbez bodůbez bodůbez bodů 1 258,5
2. v kategorii Ž45 150140bez bodů140bez bodů225150bez bodůbez bodů150bez bodů140145bez bodů140bez bodů150bez bodůbez bodůbez bodůbez bodů 1 530
Výsledky H10 2025, Ivana Zbořilová
Závod Pořadí Čas Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 13. z 51 Ž45: 1. 33:07 76 %
Okolo moře 8. 12. 2024 28. z 79 Ž45: 3. 21:01 PB −4:42 65 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 31. z 113 Ž45: 3. 22:10 PB −0:15 73 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 24. z 65 Ž45: 1. 33:23 64 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 12. z 35 Ž45: 1. 24:06 68 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 20. z 49 Ž45: 1. 24:52 60 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 14. z 62 Ž45: 3. 31:21 PB −0:16 79 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 24. z 134 Ž45: 2. 45:27 83 %
Poho 10 21. 6. 2025 18. z 111 Ž45: 3. 43:30 85 %
Orlovský kros 5. 7. 2025 6. z 15 Ž45: 1. 12:57 PB −0:51 64 %

H10 2024 12 startů

Výsledky H10 2024, Ivana Zbořilová
Závod Pořadí Čas Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 23. z 64 Ž: 2. 33:42 65 %
Okolo moře 3. 12. 2023 22. z 51 Ž: 2. 25:44 58 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 26. z 90 Ž: 4. 22:26 72 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 19. z 44 Ž: 2. 32:45 58 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 23. z 42 Ž: 2. 31:55 46 %
LightBike běh 14. 4. 2024 8. z 27 Ž: 1. 29:14 73 %
Těrlická F5 20. 4. 2024 14. z 35 Ž: 2. 24:07 62 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 25. z 85 Ž: 3. 31:38 71 %
Záblatská osmička 22. 6. 2024 10. z 53 Ž: 1. 38:07 83 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 11. z 25 Ž: 1. 13:48 58 %
Těšínský štafetový kros 7. 9. 2024 10. z 30 Ž: 1. 69 %
Havířovská 10 20. 10. 2024 4. z 16 Ž: 1. 43:22 80 %

Zimní 2022/23 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2022/23 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 4 závody.

Výsledky Zimní 2022/23, Ivana Zbořilová
Závod Pořadí Výkon Percentil
Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 23. z 44 Ž: 2. 32:14 49 %
Stonavský důlní přebor 18. 2. 2023 18. z 46 Ž: 2. 30:47 62 %
Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 22. z 40 Ž: 2. 2 840 m 46 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodila naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
32:16 Zimní 2026
Nejhorší
33:07 H10 2025
Průměr
32:41
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 32:16–33:42. Níž je lépe.32:0032:3033:0033:3034:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 33:42 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 33:07 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 32:16 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 32:16–33:42. Níž je lépe.32:0032:3033:0033:3034:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 33:42 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 33:07 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 32:16 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 32:16–33:42. Níž je lépe.32:0032:3033:0033:3034:00Čas · níž je lépe202420252026Od mostu k mostu, H10 2024: 33:42 (trať v1, jen 2024)Od mostu k mostu, H10 2025: 33:07 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 32:16 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkČas
Ivana Zbořilová202433:42
Ivana Zbořilová202533:07
Ivana Zbořilová202632:16

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Od mostu k mostu: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 23. z 64 33:42 65 %
H10 2025 v2 13. z 51 33:07 76 %
Zimní 2026 v2 18. z 48 32:16 PB −0:50 64 %

Okolo moře 2 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
21:01 H10 2025
Nejhorší
25:44 H10 2024
Průměr
23:22
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 21:01–25:44. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:00Čas · níž je lépe20242025Okolo moře, H10 2024: 25:44 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 21:01 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 21:01–25:44. Níž je lépe.20:0022:0024:0026:00Čas · níž je lépe20242025Okolo moře, H10 2024: 25:44 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 21:01 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 21:01–25:44. Níž je lépe.21:0022:0023:0024:0025:0026:00Čas · níž je lépe20242025Okolo moře, H10 2024: 25:44 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 21:01 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkČas
Ivana Zbořilová202425:44
Ivana Zbořilová202521:01
Okolo moře: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v2 22. z 51 25:44 58 %
H10 2025 v2 28. z 79 21:01 PB −4:42 65 %

Štěpánský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
22:10 H10 2025
Nejhorší
22:26 H10 2024
Průměr
22:18
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:10–22:26. Níž je lépe.22:1022:2022:30Čas · níž je lépe20242025Štěpánský běh, H10 2024: 22:26 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:10 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:10–22:26. Níž je lépe.22:1022:1522:2022:2522:30Čas · níž je lépe20242025Štěpánský běh, H10 2024: 22:26 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:10 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 22:10–22:26. Níž je lépe.22:1022:1522:2022:2522:30Čas · níž je lépe20242025Štěpánský běh, H10 2024: 22:26 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:10 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkČas
Ivana Zbořilová202422:26
Ivana Zbořilová202522:10
Štěpánský běh: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 26. z 90 22:26 72 %
H10 2025 v1 31. z 113 22:10 PB −0:15 73 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
32:14 Zimní 2022/23
Nejhorší
33:23 H10 2025
Průměr
32:48
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 32:14–33:23. Níž je lépe.32:0032:3033:0033:30Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 32:14 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 32:45 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 33:23 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 32:14–33:23. Níž je lépe.32:0032:3033:0033:30Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 32:14 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 32:45 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 33:23 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 32:14–33:23. Níž je lépe.32:0032:1532:3032:4533:0033:1533:30Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 32:14 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 32:45 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 33:23 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkČas
Ivana Zbořilová202332:14
Ivana Zbořilová202432:45
Ivana Zbořilová202533:23
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 23. z 44 32:14 49 %
H10 2024 v1 19. z 44 32:45 58 %
H10 2025 v1 24. z 65 33:23 64 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
24:06 H10 2025
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 24:06–30:47. Níž je lépe.20:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe202320242025Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 30:47 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 24:06 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 24:06–30:47. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe202320242025Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 30:47 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 24:06 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 24:06–30:47. Níž je lépe.24:0026:0028:0030:0032:00Čas · níž je lépe202320242025Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 30:47 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 24:06 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkČas
Ivana Zbořilová202330:47
Ivana Zbořilová202524:06

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 18. z 46 30:47 62 %
H10 2025 v2 12. z 35 24:06 68 %

Běh dolem Pokrok 1 start

trať v1, 2023–2024 1 čas na této trati

Nejlepší
31:55 H10 2024
Běh dolem Pokrok: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 23. z 42 31:55 46 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
29:14 H10 2024
LightBike běh: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 8. z 27 29:14 73 %

Velikonoční 12minutovka 2 starty

Nejdelší
2 897 m Zimní 2026
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2022/23 v1 22. z 40 2 840 m 46 %
Zimní 2026 v1 20. z 42 2 897 m 54 %

Těrlická F5 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
24:07 H10 2024
Nejhorší
24:52 H10 2025
Průměr
24:29
Vývoj času
Vývoj času, Těrlická F5, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 24:07–24:52. Níž je lépe.24:0024:3025:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 24:07 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 24:52 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 24:07–24:52. Níž je lépe.24:0024:1524:3024:4525:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 24:07 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 24:52 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Těrlická F5, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 24:07–24:52. Níž je lépe.24:0024:1024:2024:3024:4024:5025:00Čas · níž je lépe20242025Těrlická F5, H10 2024: 24:07 (trať v1, od 2024)Těrlická F5, H10 2025: 24:52 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Těrlická F5, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkČas
Ivana Zbořilová202424:07
Ivana Zbořilová202524:52
Těrlická F5: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 14. z 35 24:07 62 %
H10 2025 v1 20. z 49 24:52 60 %

Hornobludovická 7 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
31:21 H10 2025
Nejhorší
31:38 H10 2024
Průměr
31:30
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 31:21–31:38. Níž je lépe.31:2031:3031:40Čas · níž je lépe20242025Hornobludovická 7, H10 2024: 31:38 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 31:21 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 31:21–31:38. Níž je lépe.31:2031:2531:3031:3531:40Čas · níž je lépe20242025Hornobludovická 7, H10 2024: 31:38 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 31:21 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 31:21–31:38. Níž je lépe.31:2031:2531:3031:3531:40Čas · níž je lépe20242025Hornobludovická 7, H10 2024: 31:38 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 31:21 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkČas
Ivana Zbořilová202431:38
Ivana Zbořilová202531:21
Hornobludovická 7: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 25. z 85 31:38 71 %
H10 2025 v1 14. z 62 31:21 PB −0:16 79 %

Třanovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
45:27 H10 2025
Třanovická 10: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 24. z 134 45:27 83 %

Poho 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
43:30 H10 2025
Nejhorší
44:12 Letní 2026
Průměr
43:51
Vývoj času
Vývoj času, Poho 10, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 43:30–44:12. Níž je lépe.43:3043:4544:0044:15Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 43:30 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 44:12 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Poho 10, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 43:30–44:12. Níž je lépe.43:3043:4544:0044:15Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 43:30 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 44:12 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Poho 10, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 43:30–44:12. Níž je lépe.43:3043:4043:5044:0044:1044:20Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 43:30 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 44:12 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Poho 10, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkČas
Ivana Zbořilová202543:30
Ivana Zbořilová202644:12
Poho 10: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 18. z 111 43:30 85 %
Letní 2026 v1 20. z 136 44:12 86 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
38:07 H10 2024
Záblatská osmička: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 10. z 53 38:07 83 %

Orlovský kros 3 starty

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
40:55 Letní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Orlovský kros, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 12:57–40:55. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe202420252026Orlovský kros, H10 2024: 13:48 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, H10 2025: 12:57 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 40:55 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 12:57–40:55. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe202420252026Orlovský kros, H10 2024: 13:48 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, H10 2025: 12:57 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 40:55 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Orlovský kros, Ivana ZbořilováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 12:57–40:55. Níž je lépe.10:0020:0030:0040:0050:00Čas · níž je lépe202420252026Orlovský kros, H10 2024: 13:48 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, H10 2025: 12:57 (trať v1, 2024–2025)Orlovský kros, Letní 2026: 40:55 (trať v2, od 2026)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Orlovský kros, Ivana Zbořilová
ŘadaRočníkČas
Ivana Zbořilová202413:48
Ivana Zbořilová202512:57
Ivana Zbořilová202640:55

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Orlovský kros: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 11. z 25 13:48 58 %
H10 2025 v1 6. z 15 12:57 PB −0:51 64 %
Letní 2026 v2 11. z 27 40:55 62 %

Těšínský štafetový kros 1 start

Z tohoto závodu nemáme její čas, časy se nedochovaly.

Těšínský štafetový kros: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 10. z 30 69 %

Havířovská 10 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
43:22 H10 2024
Havířovská 10: výsledky, Ivana Zbořilová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 4. z 16 43:22 80 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončila stejný závod. Bilance říká, kolikrát byla v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Ivana Zbořilová
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 26 0–26–0 Porovnat
Marek Polok 24 24–0–0 Porovnat
Radim Fojtík 22 6–16–0 Porovnat
Belinda Kaiser 21 17–4–0 Porovnat
David Wawreczka 19 1–18–0 Porovnat