Veronika Fodor
- Ročník narození
- 1992
- Klub
- bez klubu
- Kategorie
- Ž letos (2026)
V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 22 startů v 4 ročnících, naposledy Dětmarovická 10, Letní 2026.
Souhrn
- Starty
- 22
- Dokončila
- 22
- Vítězství
- 0
- Na bedně
- 3
- Pohárová vítězství
- 1
- Nejdelší série
- 5 závodů v řadě
Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byla na startu.
Vyhrané poháry: H10 2025 v kategorii Ž45
Odznaky
- 10 dokončení v řaděNejdelší série: 22 dokončených závodů v řadě.
Ročníky
Časová osa
Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ní. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.
Letní 2026 2 starty
V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Záblatská osmička 27. 6. 2026 | 94. z 138 Ž: 24. | 52:24 | 32 % |
| Dětmarovická 10 12. 9. 2026 | 110. z 185 Ž: 25. | 55:17 PB −3:41 | 41 % |
Zimní 2026 3 starty
V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 30. 11. 2025 | 42. z 45 Ž: 4. | 29:13 PB −0:01 | 7 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2025 | 71. z 118 Ž: 13. | 26:32 PB −0:51 | 40 % |
| Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 | 34. z 36 Ž: 6. | 42:05 | 6 % |
H10 2025 14 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Okolo moře | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Těrlická F5 | Velikonoční 12minutovka | Hornobludovická 7 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Těšínský štafetový kros | Dětmarovická 10 | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. celkově | 98 | 65 | bez bodů | 53 | bez bodů | 126 | 114 | 79 | 98 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 35 | bez bodů | 56 | 56 | bez bodů | 115 | 108 | 74 | 244 | 1 321 |
| 1. v kategorii Ž45 | 132 | 128 | bez bodů | 125 | bez bodů | 198 | 140 | 136 | 134 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 122 | bez bodů | 121 | 126 | bez bodů | 138 | 138 | 140 | 300 | 2 078 |
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 24. 11. 2024 | 41. z 51 Ž45: 7. | 43:51 | 20 % |
| Okolo moře 8. 12. 2024 | 74. z 79 Ž45: 11. | 29:14 | 6 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2024 | 86. z 113 Ž45: 14. | 27:23 | 24 % |
| Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 | 55. z 65 Ž45: 7. | 41:48 | 16 % |
| Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 | 25. z 35 Ž45: 3. | 29:11 | 29 % |
| Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 | 60. z 67 Ž45: 5. | 39:08 | 11 % |
| LightBike běh 29. 3. 2025 | 41. z 47 Ž45: 6. | 35:02 | 13 % |
| Třanovická 10 31. 5. 2025 | 104. z 134 Ž45: 17. | 1:01:46 | 23 % |
| Poho 10 21. 6. 2025 | 83. z 111 Ž45: 18. | 56:14 | 25 % |
| Záblatská osmička 28. 6. 2025 | 83. z 131 Ž45: 13. | 46:28 PB −7:49 | 37 % |
| Běh E3CH 20. 7. 2025 | 24. z 34 Ž45: 4. | 18:50 | 30 % |
| Těšínský štafetový kros 6. 9. 2025 | 31. z 24 Ž45: 4. | 25:12 | −30 % |
| Dětmarovická 10 13. 9. 2025 | 65. z 33 Ž45: 3. | 58:58 | −100 % |
| Havířovská 10 18. 10. 2025 | 17. z 18 Ž45: 1. | 54:27 | 6 % |
H10 2024 3 starty
V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Těrlická F5 20. 4. 2024 | 33. z 35 Ž: 9. | 33:14 | 6 % |
| Záblatská osmička 22. 6. 2024 | 49. z 53 Ž: 20. | 54:18 | 8 % |
| Orlovský kros 21. 7. 2024 | 23. z 25 Ž: 7. | 17:48 | 8 % |
Závody
Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodila naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.
Od mostu k mostu 1 start
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 43:51 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 41. z 51 | 43:51 | 20 % |
Okolo moře 2 starty
trať v2, od 2024 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 29:13 Zimní 2026
- Nejhorší
- 29:14 H10 2025
- Průměr
- 29:13
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 74. z 79 | 29:14 | 6 % |
| Zimní 2026 v2 | 42. z 45 | 29:13 PB −0:01 | 7 % |
Štěpánský běh 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 26:32 Zimní 2026
- Nejhorší
- 27:23 H10 2025
- Průměr
- 26:57
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 86. z 113 | 27:23 | 24 % |
| Zimní 2026 v1 | 71. z 118 | 26:32 PB −0:51 | 40 % |
Zimní běh Albrechticemi 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 41:48 H10 2025
- Nejhorší
- 42:05 Zimní 2026
- Průměr
- 41:56
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 55. z 65 | 41:48 | 16 % |
| Zimní 2026 v1 | 34. z 36 | 42:05 | 6 % |
Běh dolem Pokrok 1 start
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 39:08 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 60. z 67 | 39:08 | 11 % |
LightBike běh 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 35:02 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 41. z 47 | 35:02 | 13 % |
Těrlická F5 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 33:14 H10 2024
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 33. z 35 | 33:14 | 6 % |
Třanovická 10 1 start
trať v1, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 1:01:46 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 104. z 134 | 1:01:46 | 23 % |
Poho 10 1 start
trať v1, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 56:14 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 83. z 111 | 56:14 | 25 % |
Záblatská osmička 3 starty
trať v1, od 2024 3 časy na této trati
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 49. z 53 | 54:18 | 8 % |
| H10 2025 v1 | 83. z 131 | 46:28 PB −7:49 | 37 % |
| Letní 2026 v1 | 94. z 138 | 52:24 | 32 % |
Orlovský kros 1 start
trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 17:48 H10 2024
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 23. z 25 | 17:48 | 8 % |
Běh E3CH 1 start
trať v1, jen 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 18:50 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 24. z 34 | 18:50 | 30 % |
Těšínský štafetový kros 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 25:12 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 31. z 24 | 25:12 | −30 % |
Dětmarovická 10 2 starty
trať v1, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 55:17 Letní 2026
- Nejhorší
- 58:58 H10 2025
- Průměr
- 57:07
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 65. z 33 | 58:58 | −100 % |
| Letní 2026 v1 | 110. z 185 | 55:17 PB −3:41 | 41 % |
Havířovská 10 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 54:27 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 17. z 18 | 54:27 | 6 % |
PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.
Soupeři
Závodníci, se kterými nejčastěji dokončila stejný závod. Bilance říká, kolikrát byla v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.
| Soupeř | Závody | Bilance | Porovnání |
|---|---|---|---|
| Marek Polok | 19 | 0–19–0 | Porovnat |
| David Hartig | 18 | 0–18–0 | Porovnat |
| Marek Sznapka | 18 | 1–17–0 | Porovnat |
| Belinda Kaiser | 16 | 0–16–0 | Porovnat |
| David Wawreczka | 16 | 0–16–0 | Porovnat |