Jakub Lanča
- Ročník narození
- 1996
- Kategorie
- M45 letos (2026)
V H10 běžeckém poháru má od roku 2025 15 startů v 3 ročnících, naposledy Běh na Lysou horu, Letní 2026.
Souhrn
- Starty
- 15
- Dokončil
- 15
- Vítězství
- 0
- Na bedně
- 2
- Nejdelší série
- 4 závody v řadě
Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.
Kluby: Třanovičtí přespolní žraloci(2025) · Rychvald(2025) · Třanovičtí přespolní žraloci(2025–2026)
Odznaky
- 10 dokončení v řaděNejdelší série: 15 dokončených závodů v řadě.
Ročníky
Časová osa
Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.
Letní 2026 1 start
V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Běh na Lysou horu 25. 7. 2026 | 42. z 152 M45: 23. | 49:06 | 73 % |
Zimní 2026 4 starty
V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Okolo moře 30. 11. 2025 | 13. z 45 M45: 4. | 21:08 | 73 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2025 | 11. z 118 M45: 10. | 19:22 PB −0:40 | 91 % |
| Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 | 6. z 33 M45: 4. | 21:07 TR −0:06CR −0:42PB −2:19 | 84 % |
| Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 | 15. z 42 M45: 8. | 29:04 | 66 % |
H10 2025 10 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Okolo moře | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Těrlická F5 | Velikonoční 12minutovka | Hornobludovická 7 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Těšínský štafetový kros | Dětmarovická 10 | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. celkově | bez bodů | bez bodů | 145 | 128 | 118 | bez bodů | 129 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 130 | 122 | 116 | 140 | bez bodů | 132 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 131 | bez bodů | 1 291 |
| 11. v kategorii M45 | bez bodů | bez bodů | 150 | 131 | 126 | bez bodů | 132 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 134 | 131 | 124 | 145 | bez bodů | 134 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 138 | bez bodů | 1 345 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 | 2. z 28 M45: 1. | 14 417 m | 96 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2024 | 11. z 113 M45: 8. | 20:02 | 91 % |
| Silvestrovský běh 31. 12. 2024 | 21. z 109 M45: 13. | 42:20 | 81 % |
| Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 | 10. z 35 M45: 7. | 23:26 | 74 % |
| Velikonoční 12minutovka 20. 4. 2025 | 9. z 38 M45: 6. | 3 112 m | 78 % |
| Hornobludovická 7 3. 5. 2025 | 17. z 62 M45: 8. | 31:57 | 74 % |
| Třanovická 10 31. 5. 2025 | 23. z 134 M45: 15. | 45:22 | 83 % |
| Petrovický prásk 15. 6. 2025 | 3. z 24 M45: 2. | 33:18 | 91 % |
| Záblatská osmička 28. 6. 2025 | 7. z 131 M45: 6. | 34:42 | 95 % |
| Dětmarovická 10 13. 9. 2025 | 8. z 33 M45: 4. | 44:50 | 78 % |
Závody
Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.
Okolo moře 1 start
trať v2, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 21:08 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v2 | 13. z 45 | 21:08 | 73 % |
Albrechtická hodinovka 1 start
- Nejdelší
- 14 417 m H10 2025
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 2. z 28 | 14 417 m | 96 % |
Štěpánský běh 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 19:22 Zimní 2026
- Nejhorší
- 20:02 H10 2025
- Průměr
- 19:42
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 11. z 113 | 20:02 | 91 % |
| Zimní 2026 v1 | 11. z 118 | 19:22 PB −0:40 | 91 % |
Silvestrovský běh 1 start
trať v1, od 2023 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 42:20 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 21. z 109 | 42:20 | 81 % |
Běh dolem Pokrok 1 start
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 29:04 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v2 | 15. z 42 | 29:04 | 66 % |
Velikonoční 12minutovka 1 start
- Nejdelší
- 3 112 m H10 2025
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 9. z 38 | 3 112 m | 78 % |
Hornobludovická 7 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 31:57 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 17. z 62 | 31:57 | 74 % |
Třanovická 10 1 start
trať v1, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 45:22 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 23. z 134 | 45:22 | 83 % |
Petrovický prásk 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 33:18 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 3. z 24 | 33:18 | 91 % |
Záblatská osmička 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 34:42 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 7. z 131 | 34:42 | 95 % |
Běh na Lysou horu 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 49:06 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 42. z 152 | 49:06 | 73 % |
Dětmarovická 10 1 start
trať v1, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 44:50 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 8. z 33 | 44:50 | 78 % |
PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.
Soupeři
Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.
| Soupeř | Závody | Bilance | Porovnání |
|---|---|---|---|
| Marek Sznapka | 14 | 14–0–0 | Porovnat |
| Belinda Kaiser | 13 | 13–0–0 | Porovnat |
| Jaroslav Nemček | 13 | 11–2–0 | Porovnat |
| Marek Polok | 13 | 13–0–0 | Porovnat |
| David Wawreczka | 12 | 9–3–0 | Porovnat |