Jan Piskorz
- Ročník narození
- 1982
- Klub
- bez klubu
- Kategorie
- M45 letos (2026)
V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 19 startů v 4 ročnících, naposledy Dětmarovická 10, Letní 2026.
Souhrn
- Starty
- 19
- Dokončil
- 19
- Vítězství
- 0
- Na bedně
- 0
- Nejdelší série
- 4 závody v řadě
Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.
Odznaky
- 10 dokončení v řaděNejdelší série: 19 dokončených závodů v řadě.
Ročníky
Časová osa
Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.
Letní 2026 1 start
V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dětmarovická 10 12. 9. 2026 | 96. z 185 M45: 59. | 54:08 | 48 % |
Zimní 2026 6 startů
| Pořadí | Okolo moře | Od mostu k mostu | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | ChotRun | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Velikonoční 12minutovkafinále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. v kategorii M45 | bez bodů | 119 | 123 | 100 | bez bodů | 183 | 123 | 121 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 769 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 6. 12. 2025 | 39. z 48 M45: 20. | 39:32 PB −5:05 | 19 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 | 27. z 30 M45: 16. | 11 122 m | 10 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2025 | 67. z 118 M45: 39. | 25:51 PB −1:53 | 44 % |
| Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 | 32. z 36 M45: 17. | 41:15 PB −1:37 | 11 % |
| ChotRun 24. 1. 2026 | 37. z 40 M45: 16. | 40:39 | 8 % |
| Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 | 29. z 33 M45: 18. | 28:51 | 13 % |
H10 2025 11 startů
| Pořadí | Od mostu k mostu | Okolo moře | Albrechtická hodinovka | Štěpánský běh | Silvestrovský běh | Zimní běh Albrechticemi×1,5 | Stonavský důlní přebor | Běh dolem Pokrok | LightBike běh | Těrlická F5 | Velikonoční 12minutovka | Hornobludovická 7 | Třanovická 10 | Petrovický prásk | Poho 10 | Záblatská osmička | Orlovský kros | Běh E3CH | Těšínský štafetový kros | Dětmarovická 10 | Havířovská 10finále ×2 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. celkově | 97 | 72 | 112 | 49 | bez bodů | 124,5 | bez bodů | 87 | bez bodů | 95 | bez bodů | 90 | 47 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 110 | bez bodů | bez bodů | 246 | 1 129,5 |
| 10. v kategorii M45 | 119 | 100 | 124 | 86 | bez bodů | 165 | bez bodů | 114 | bez bodů | 112 | bez bodů | 118 | 88 | bez bodů | bez bodů | bez bodů | bez bodů | 123 | bez bodů | bez bodů | 262 | 1 411 |
| Závod | Pořadí | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 24. 11. 2024 | 42. z 51 M45: 20. | 44:37 | 18 % |
| Okolo moře 8. 12. 2024 | 67. z 79 M45: 39. | 27:15 | 15 % |
| Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 | 27. z 28 M45: 15. | 10 894 m | 4 % |
| Štěpánský běh 26. 12. 2024 | 90. z 113 M45: 53. | 27:44 | 21 % |
| Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 | 56. z 65 M45: 29. | 42:53 | 14 % |
| Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 | 52. z 67 M45: 25. | 36:59 | 23 % |
| Těrlická F5 6. 4. 2025 | 44. z 49 M45: 27. | 31:13 | 10 % |
| Hornobludovická 7 3. 5. 2025 | 49. z 62 M45: 21. | 41:21 | 21 % |
| Třanovická 10 31. 5. 2025 | 92. z 134 M45: 51. | 58:05 | 32 % |
| Běh E3CH 20. 7. 2025 | 29. z 34 M45: 16. | 19:39 | 15 % |
| Havířovská 10 18. 10. 2025 | 16. z 18 M45: 8. | 53:36 | 12 % |
H10 2024 1 start
V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.
| Závod | Pořadí | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Od mostu k mostu 19. 11. 2023 | 51. z 64 M44: 24. | 43:32 | 21 % |
Závody
Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.
Od mostu k mostu 3 starty
trať v2, od 2025 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 39:32 Zimní 2026
- Nejhorší
- 44:37 H10 2025
- Průměr
- 42:05
Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2024 v1 | 51. z 64 | 43:32 | 21 % |
| H10 2025 v2 | 42. z 51 | 44:37 | 18 % |
| Zimní 2026 v2 | 39. z 48 | 39:32 PB −5:05 | 19 % |
Okolo moře 1 start
trať v2, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 27:15 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 67. z 79 | 27:15 | 15 % |
Albrechtická hodinovka 2 starty
- Nejdelší
- 11 122 m Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Výkon | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 27. z 28 | 10 894 m | 4 % |
| Zimní 2026 v1 | 27. z 30 | 11 122 m | 10 % |
Štěpánský běh 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 25:51 Zimní 2026
- Nejhorší
- 27:44 H10 2025
- Průměr
- 26:47
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 90. z 113 | 27:44 | 21 % |
| Zimní 2026 v1 | 67. z 118 | 25:51 PB −1:53 | 44 % |
Zimní běh Albrechticemi 2 starty
trať v1, od 2023 2 časy na této trati
- Nejlepší
- 41:15 Zimní 2026
- Nejhorší
- 42:53 H10 2025
- Průměr
- 42:04
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 56. z 65 | 42:53 | 14 % |
| Zimní 2026 v1 | 32. z 36 | 41:15 PB −1:37 | 11 % |
ChotRun 1 start
trať v1, od 2026 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 40:39 Zimní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Zimní 2026 v1 | 37. z 40 | 40:39 | 8 % |
Běh dolem Pokrok 1 start
trať v2, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 36:59 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v2 | 52. z 67 | 36:59 | 23 % |
Těrlická F5 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 31:13 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 44. z 49 | 31:13 | 10 % |
Hornobludovická 7 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 41:21 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 49. z 62 | 41:21 | 21 % |
Třanovická 10 1 start
trať v1, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 58:05 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 92. z 134 | 58:05 | 32 % |
Běh E3CH 1 start
trať v1, jen 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 19:39 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 29. z 34 | 19:39 | 15 % |
Dětmarovická 10 1 start
trať v1, od 2025 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 54:08 Letní 2026
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| Letní 2026 v1 | 96. z 185 | 54:08 | 48 % |
Havířovská 10 1 start
trať v1, od 2024 1 čas na této trati
- Nejlepší
- 53:36 H10 2025
| Ročník | Poř. | Čas | Percentil |
|---|---|---|---|
| H10 2025 v1 | 16. z 18 | 53:36 | 12 % |
PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.
Soupeři
Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.
| Soupeř | Závody | Bilance | Porovnání |
|---|---|---|---|
| David Hartig | 18 | 0–18–0 | Porovnat |
| Marek Sznapka | 18 | 1–17–0 | Porovnat |
| David Wawreczka | 17 | 0–17–0 | Porovnat |
| Belinda Kaiser | 16 | 0–16–0 | Porovnat |
| Lukáš Topiarz | 16 | 0–16–0 | Porovnat |