Hledat závodníka

Věra Krejzlová

Ročník narození
1966
Klub
BK SAK Karviná
Kategorie
Ž letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 24 startů v 5 ročnících, naposledy Dětmarovická 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
24
Dokončila
24
Vítězství
0
Na bedně
3
Nejdelší série
3 závody v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byla na startu.

Kluby: BK Sak Karviná(2023–2026) · BK SAK Karviná(2026)

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 24 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ní. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 5 %–10 %. Výš je lépe.4 %6 %8 %10 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 9 % z 3 závodů2024: medián 5 % z 4 závodů2025: medián 5 % z 7 závodů2026: medián 10 % z 10 závodů
Medián percentilu po ročnících, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 5 %–10 %. Výš je lépe.4 %6 %8 %10 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 9 % z 3 závodů2024: medián 5 % z 4 závodů2025: medián 5 % z 7 závodů2026: medián 10 % z 10 závodů
Medián percentilu po ročnících, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 5 %–10 %. Výš je lépe.5 %6 %7 %8 %9 %10 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 9 % z 3 závodů2024: medián 5 % z 4 závodů2025: medián 5 % z 7 závodů2026: medián 10 % z 10 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Věra Krejzlová
ŘadaRočníkPercentil
Věra Krejzlová20239 %
Věra Krejzlová20245 %
Věra Krejzlová20255 %
Věra Krejzlová202610 %

Letní 2026 4 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Věra Krejzlová
Závod Pořadí Čas Percentil
Petrovický prásk 14. 6. 2026 23. z 26 Ž: 5. 53:36 PB −4:20 12 %
Poho 10 20. 6. 2026 111. z 136 Ž: 33. 1:04:27 19 %
Běh E3CH 19. 7. 2026 37. z 40 Ž: 10. 38:36 8 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 164. z 185 Ž: 53. 1:03:55 11 %

Zimní 2026 6 startů

Pohárové body Zimní 2026, Věra Krejzlová
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
5. v kategorii Ž 140130138bez bodůbez bodůbez bodů130134134bez bodůbez bodů 806
Výsledky Zimní 2026, Věra Krejzlová
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 40. z 45 Ž: 3. 26:47 11 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 44. z 48 Ž: 9. 46:03 9 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 29. z 30 Ž: 4. 9 780 m 3 %
ChotRun 24. 1. 2026 39. z 40 Ž: 9. 48:16 3 %
Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 31. z 33 Ž: 6. 33:41 6 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 36. z 42 Ž: 6. 38:35 15 %

H10 2025 7 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2025 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 9 závodů.

Výsledky H10 2025, Věra Krejzlová
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 47. z 51 Ž45+: 5. 8 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 28. z 28 Ž45+: 3. 10 117 m 0 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 63. z 65 Ž45+: 6. 47:52 3 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 57. z 67 Ž45+: 8. 38:10 15 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 59. z 62 Ž45+: 5. 48:39 5 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 125. z 134 Ž45+: 12. 1:10:09 7 %
Petrovický prásk 15. 6. 2025 23. z 24 Ž45+: 2. 57:57 4 %

H10 2024 4 starty

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Věra Krejzlová
Závod Pořadí Čas Percentil
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 43. z 44 Ž: 10. 44:47 2 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 37. z 38 Ž: 7. 42:49 PB −0:27 3 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 38. z 42 Ž: 7. 38:34 10 %
LightBike běh 14. 4. 2024 25. z 27 Ž: 7. 40:44 8 %

Zimní 2022/23 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2022/23 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 4 závody.

Výsledky Zimní 2022/23, Věra Krejzlová
Závod Pořadí Čas Percentil
Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 43. z 44 Ž: 7. 43:48 2 %
Stonavský důlní přebor 18. 2. 2023 42. z 46 Ž: 7. 43:17 9 %
Běh dolem Pokrok 4. 3. 2023 32. z 38 Ž: 7. 37:19 16 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodila naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 2 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
46:03 Zimní 2026
Od mostu k mostu: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 47. z 51 8 %
Zimní 2026 v2 44. z 48 46:03 9 %

Okolo moře 1 start

trať v2, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
26:47 Zimní 2026
Okolo moře: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v2 40. z 45 26:47 11 %

Albrechtická hodinovka 2 starty

Nejdelší
10 117 m H10 2025
Albrechtická hodinovka: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 28. z 28 10 117 m 0 %
Zimní 2026 v1 29. z 30 9 780 m 3 %

Zimní běh Albrechticemi 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
43:48 Zimní 2022/23
Nejhorší
47:52 H10 2025
Průměr
45:29
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 43:48–47:52. Níž je lépe.42:0044:0046:0048:00Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 43:48 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 44:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 47:52 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 43:48–47:52. Níž je lépe.42:0044:0046:0048:00Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 43:48 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 44:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 47:52 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 43:48–47:52. Níž je lépe.43:0044:0045:0046:0047:0048:00Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 43:48 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 44:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 47:52 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Věra Krejzlová
ŘadaRočníkČas
Věra Krejzlová202343:48
Věra Krejzlová202444:47
Věra Krejzlová202547:52
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 43. z 44 43:48 2 %
H10 2024 v1 43. z 44 44:47 2 %
H10 2025 v1 63. z 65 47:52 3 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
48:16 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 39. z 40 48:16 3 %

Stonavský důlní přebor 3 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
33:41 Zimní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 33:41–43:17. Níž je lépe.30:0035:0040:0045:00Čas · níž je lépe20242026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 43:17 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2024: 42:49 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 33:41 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 33:41–43:17. Níž je lépe.30:0035:0040:0045:00Čas · níž je lépe2023202420252026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 43:17 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2024: 42:49 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 33:41 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 33:41–43:17. Níž je lépe.32:0034:0036:0038:0040:0042:0044:00Čas · níž je lépe2023202420252026Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 43:17 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2024: 42:49 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 33:41 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Věra Krejzlová
ŘadaRočníkČas
Věra Krejzlová202343:17
Věra Krejzlová202442:49
Věra Krejzlová202633:41

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 42. z 46 43:17 9 %
H10 2024 v1 37. z 38 42:49 PB −0:27 3 %
Zimní 2026 v2 31. z 33 33:41 6 %

Běh dolem Pokrok 4 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
38:10 H10 2025
Nejhorší
38:35 Zimní 2026
Průměr
38:23
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 37:19–38:35. Níž je lépe.37:0037:3038:0038:3039:00Čas · níž je lépe20242026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 37:19 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 38:34 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 38:10 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 38:35 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 37:19–38:35. Níž je lépe.37:0037:3038:0038:3039:00Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 37:19 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 38:34 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 38:10 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 38:35 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 37:19–38:35. Níž je lépe.37:0037:3038:0038:3039:00Čas · níž je lépe2023202420252026Běh dolem Pokrok, Zimní 2022/23: 37:19 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2024: 38:34 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 38:10 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 38:35 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Věra Krejzlová
ŘadaRočníkČas
Věra Krejzlová202337:19
Věra Krejzlová202438:34
Věra Krejzlová202538:10
Věra Krejzlová202638:35

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh dolem Pokrok: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 32. z 38 37:19 16 %
H10 2024 v1 38. z 42 38:34 10 %
H10 2025 v2 57. z 67 38:10 15 %
Zimní 2026 v2 36. z 42 38:35 15 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
40:44 H10 2024
LightBike běh: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 25. z 27 40:44 8 %

Hornobludovická 7 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
48:39 H10 2025
Hornobludovická 7: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 59. z 62 48:39 5 %

Třanovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
1:10:09 H10 2025
Třanovická 10: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 125. z 134 1:10:09 7 %

Petrovický prásk 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
53:36 Letní 2026
Nejhorší
57:57 H10 2025
Průměr
55:46
Vývoj času
Vývoj času, Petrovický prásk, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 53:36–57:57. Níž je lépe.52:0054:0056:0058:00Čas · níž je lépe20252026Petrovický prásk, H10 2025: 57:57 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 53:36 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 53:36–57:57. Níž je lépe.52:0054:0056:0058:00Čas · níž je lépe20252026Petrovický prásk, H10 2025: 57:57 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 53:36 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Věra KrejzlováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 53:36–57:57. Níž je lépe.53:0054:0055:0056:0057:0058:00Čas · níž je lépe20252026Petrovický prásk, H10 2025: 57:57 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 53:36 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Petrovický prásk, Věra Krejzlová
ŘadaRočníkČas
Věra Krejzlová202557:57
Věra Krejzlová202653:36
Petrovický prásk: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 23. z 24 57:57 4 %
Letní 2026 v1 23. z 26 53:36 PB −4:20 12 %

Poho 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
1:04:27 Letní 2026
Poho 10: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 111. z 136 1:04:27 19 %

Běh E3CH 1 start

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
38:36 Letní 2026
Běh E3CH: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v2 37. z 40 38:36 8 %

Dětmarovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
1:03:55 Letní 2026
Dětmarovická 10: výsledky, Věra Krejzlová
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 164. z 185 1:03:55 11 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončila stejný závod. Bilance říká, kolikrát byla v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Věra Krejzlová
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 22 0–22–0 Porovnat
Marek Polok 19 0–19–0 Porovnat
Irena Chovancová 18 7–11–0 Porovnat
Lukáš Topiarz 18 0–18–0 Porovnat
Adam Valošek 17 0–17–0 Porovnat