Hledat závodníka

Oleg Pasz

Ročník narození
1961
Klub
Karviná
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 17 startů v 4 ročnících, naposledy Dětmarovická 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
17
Dokončil
17
Vítězství
0
Na bedně
0
Nejdelší série
4 závody v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Odznaky

  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 17 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 28 %–40 %. Výš je lépe.25 %30 %35 %40 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 28 % z 1 závodu2024: medián 34 % z 8 závodů2025: medián 28 % z 5 závodů2026: medián 40 % z 3 závodů
Medián percentilu po ročnících, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 28 %–40 %. Výš je lépe.25 %30 %35 %40 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 28 % z 1 závodu2024: medián 34 % z 8 závodů2025: medián 28 % z 5 závodů2026: medián 40 % z 3 závodů
Medián percentilu po ročnících, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 28 %–40 %. Výš je lépe.25 %30 %35 %40 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 28 % z 1 závodu2024: medián 34 % z 8 závodů2025: medián 28 % z 5 závodů2026: medián 40 % z 3 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Oleg Pasz
ŘadaRočníkPercentil
Oleg Pasz202328 %
Oleg Pasz202434 %
Oleg Pasz202528 %
Oleg Pasz202640 %

Letní 2026 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Oleg Pasz
Závod Pořadí Čas Percentil
Petrovický prásk 14. 6. 2026 16. z 26 M45+: 7. 44:18 PB −2:10 40 %
Poho 10 20. 6. 2026 75. z 136 M45+: 20. 55:14 45 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 114. z 185 M45+: 21. 55:54 39 %

H10 2025 5 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2025 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 9 závodů.

Výsledky H10 2025, Oleg Pasz
Závod Pořadí Čas Percentil
Štěpánský běh 26. 12. 2024 78. z 113 M45+: 18. 26:33 31 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 81. z 109 M45+: 23. 53:46 26 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 47. z 65 M45+: 15. 38:42 28 %
Petrovický prásk 15. 6. 2025 21. z 24 M45+: 10. 46:29 PB −4:15 13 %
Poho 10 21. 6. 2025 66. z 111 M45+: 18. 53:13 41 %

H10 2024 8 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Oleg Pasz
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 42. z 64 M45+: 12. 41:00 35 %
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 25. z 37 M45+: 13. 11 450 m 33 %
Okolo moře 3. 12. 2023 7. z 51 M45+: 6. 23:44 88 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 47. z 90 M45+: 14. 24:48 48 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 36. z 44 M45+: 14. 37:47 19 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 49. z 85 M45+: 18. 37:19 43 %
Petrovický prásk 15. 6. 2024 21. z 24 M45+: 8. 50:44 13 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 17. z 25 M45+: 7. 14:56 33 %

Zimní 2022/23 1 start

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2022/23 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 4 závody.

Výsledky Zimní 2022/23, Oleg Pasz
Závod Pořadí Čas Percentil
Silvestrovský běh 31. 12. 2022 71. z 98 M45+: 21. 50:56 28 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 1 start

trať v1, jen 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
41:00 H10 2024
Od mostu k mostu: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 42. z 64 41:00 35 %

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
11 450 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 25. z 37 11 450 m 33 %

Okolo moře 1 start

trať v2, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
23:44 H10 2024
Okolo moře: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v2 7. z 51 23:44 88 %

Štěpánský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
24:48 H10 2024
Nejhorší
26:33 H10 2025
Průměr
25:41
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 24:48–26:33. Níž je lépe.24:0025:0026:0027:00Čas · níž je lépe20242025Štěpánský běh, H10 2024: 24:48 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 26:33 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 24:48–26:33. Níž je lépe.24:3025:0025:3026:0026:3027:00Čas · níž je lépe20242025Štěpánský běh, H10 2024: 24:48 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 26:33 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 24:48–26:33. Níž je lépe.24:3025:0025:3026:0026:3027:00Čas · níž je lépe20242025Štěpánský běh, H10 2024: 24:48 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 26:33 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Oleg Pasz
ŘadaRočníkČas
Oleg Pasz202424:48
Oleg Pasz202526:33
Štěpánský běh: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 47. z 90 24:48 48 %
H10 2025 v1 78. z 113 26:33 31 %

Silvestrovský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
50:56 Zimní 2022/23
Nejhorší
53:46 H10 2025
Průměr
52:21
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 50:56–53:46. Níž je lépe.50:0051:0052:0053:0054:00Čas · níž je lépe202320242025Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 50:56 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 53:46 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 50:56–53:46. Níž je lépe.50:0051:0052:0053:0054:00Čas · níž je lépe202320242025Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 50:56 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 53:46 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 50:56–53:46. Níž je lépe.50:0051:0052:0053:0054:00Čas · níž je lépe202320242025Silvestrovský běh, Zimní 2022/23: 50:56 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 53:46 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Oleg Pasz
ŘadaRočníkČas
Oleg Pasz202350:56
Oleg Pasz202553:46
Silvestrovský běh: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 71. z 98 50:56 28 %
H10 2025 v1 81. z 109 53:46 26 %

Zimní běh Albrechticemi 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
37:47 H10 2024
Nejhorší
38:42 H10 2025
Průměr
38:14
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 37:47–38:42. Níž je lépe.37:3038:0038:3039:00Čas · níž je lépe20242025Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 37:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 38:42 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 37:47–38:42. Níž je lépe.37:4538:0038:1538:3038:45Čas · níž je lépe20242025Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 37:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 38:42 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 37:47–38:42. Níž je lépe.37:4538:0038:1538:3038:45Čas · níž je lépe20242025Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 37:47 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 38:42 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Oleg Pasz
ŘadaRočníkČas
Oleg Pasz202437:47
Oleg Pasz202538:42
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 36. z 44 37:47 19 %
H10 2025 v1 47. z 65 38:42 28 %

Hornobludovická 7 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
37:19 H10 2024
Hornobludovická 7: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 49. z 85 37:19 43 %

Petrovický prásk 3 starty

trať v1, od 2024 3 časy na této trati

Nejlepší
44:18 Letní 2026
Nejhorší
50:44 H10 2024
Průměr
47:10
Vývoj času
Vývoj času, Petrovický prásk, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 44:18–50:44. Níž je lépe.40:0045:0050:0055:00Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 50:44 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 46:29 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 44:18 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 44:18–50:44. Níž je lépe.44:0046:0048:0050:0052:00Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 50:44 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 46:29 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 44:18 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 44:18–50:44. Níž je lépe.44:0046:0048:0050:0052:00Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 50:44 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, H10 2025: 46:29 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 44:18 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Petrovický prásk, Oleg Pasz
ŘadaRočníkČas
Oleg Pasz202450:44
Oleg Pasz202546:29
Oleg Pasz202644:18
Petrovický prásk: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 21. z 24 50:44 13 %
H10 2025 v1 21. z 24 46:29 PB −4:15 13 %
Letní 2026 v1 16. z 26 44:18 PB −2:10 40 %

Poho 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
53:13 H10 2025
Nejhorší
55:14 Letní 2026
Průměr
54:13
Vývoj času
Vývoj času, Poho 10, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 53:13–55:14. Níž je lépe.53:0054:0055:0056:00Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 53:13 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 55:14 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Poho 10, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 53:13–55:14. Níž je lépe.53:0054:0055:0056:00Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 53:13 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 55:14 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Poho 10, Oleg PaszSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 53:13–55:14. Níž je lépe.53:0053:3054:0054:3055:0055:30Čas · níž je lépe20252026Poho 10, H10 2025: 53:13 (trať v1, od 2025)Poho 10, Letní 2026: 55:14 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Poho 10, Oleg Pasz
ŘadaRočníkČas
Oleg Pasz202553:13
Oleg Pasz202655:14
Poho 10: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 66. z 111 53:13 41 %
Letní 2026 v1 75. z 136 55:14 45 %

Orlovský kros 1 start

trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati

Nejlepší
14:56 H10 2024
Orlovský kros: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 17. z 25 14:56 33 %

Dětmarovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
55:54 Letní 2026
Dětmarovická 10: výsledky, Oleg Pasz
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 114. z 185 55:54 39 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Oleg Pasz
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 16 0–16–0 Porovnat
Marek Polok 15 2–13–0 Porovnat
David Wawreczka 14 1–13–0 Porovnat
Irena Chovancová 13 13–0–0 Porovnat
Belinda Kaiser 12 1–11–0 Porovnat