Hledat závodníka

Petr Chovanec

Ročník narození
1973
Klub
BK Sak Karviná
Kategorie
M45+ letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 23 startů v 5 ročnících, naposledy Dětmarovická 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
23
Dokončil
23
Vítězství
0
Na bedně
1
Nejdelší série
5 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu.

Kluby: BK Sak Karviná(2023–2025) · BK SAK Karviná(2025) · BK Sak Karviná(2025) · Pio1(2025) · BK Sak Karviná(2025–2026) · BK SAK karviná(2026) · BK Sak Karviná(2026)

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 23 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 15 %–69 %. Výš je lépe.0 %20 %40 %60 %80 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 69 % z 5 závodů2024: medián 15 % z 4 závodů2025: medián 16 % z 8 závodů2026: medián 47 % z 6 závodů
Medián percentilu po ročnících, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 15 %–69 %. Výš je lépe.0 %20 %40 %60 %80 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 69 % z 5 závodů2024: medián 15 % z 4 závodů2025: medián 16 % z 8 závodů2026: medián 47 % z 6 závodů
Medián percentilu po ročnících, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 15 %–69 %. Výš je lépe.0 %20 %40 %60 %80 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 69 % z 5 závodů2024: medián 15 % z 4 závodů2025: medián 16 % z 8 závodů2026: medián 47 % z 6 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Petr Chovanec
ŘadaRočníkPercentil
Petr Chovanec202369 %
Petr Chovanec202415 %
Petr Chovanec202516 %
Petr Chovanec202647 %

Letní 2026 2 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Petr Chovanec
Závod Pořadí Čas Percentil
Záblatská osmička 27. 6. 2026 36. z 138 M45+: 8. 41:57 74 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 18. z 185 M45+: 7. 42:45 CR −4:40PB −11:15 91 %

Zimní 2026 4 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Zimní 2026, Petr Chovanec
Závod Pořadí Čas Percentil
Štěpánský běh 26. 12. 2025 53. z 118 M45+: 15. 24:13 56 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 65. z 104 M45+: 23. 51:01 PB −14:38 38 %
ChotRun 24. 1. 2026 26. z 40 M45+: 9. 35:15 36 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 38. z 42 M45+: 13. 40:38 10 %

H10 2025 8 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2025 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 9 závodů.

Výsledky H10 2025, Petr Chovanec
Závod Pořadí Čas Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 48. z 51 M45+: 14. 47:35 6 %
Štěpánský běh 26. 12. 2024 41. z 113 M45+: 12. 22:42 PB −0:36 64 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 104. z 109 M45+: 28. 1:08:46 5 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 49. z 65 M45+: 16. 39:00 25 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 34. z 35 M45+: 10. 35:57 3 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 27. z 67 M45+: 12. 30:39 61 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 45. z 134 M45+: 17. 49:16 67 %
Dětmarovická 10 13. 9. 2025 38. z 33 M45+: 4. 54:00 −16 %

H10 2024 4 starty

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Petr Chovanec
Závod Pořadí Čas Percentil
Okolo moře 3. 12. 2023 44. z 51 M45+: 16. 31:33 14 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 43. z 90 M45+: 13. 24:15 53 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 106. z 113 M45+: 39. 1:05:40 6 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 21. z 25 M45+: 8. 16:48 17 %

Zimní 2022/23 5 startů

Pohárové body Zimní 2022/23, Petr Chovanec
Pořadí Okolo mořeŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5Stonavský důlní přeborBěh dolem PokrokVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
8. celkově 126118bez bodů183126bez bodů252 805
Výsledky Zimní 2022/23, Petr Chovanec
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 3. 12. 2022 13. z 56 M45+: 4. 20:23 78 %
Štěpánský běh 26. 12. 2022 21. z 65 M45+: 7. 23:18 69 %
Zimní běh Albrechticemi 14. 1. 2023 17. z 44 M45+: 5. 31:49 63 %
Stonavský důlní přebor 18. 2. 2023 13. z 46 M45+: 4. 29:43 73 %
Velikonoční 12minutovka 9. 4. 2023 13. z 40 M45+: 3. 3 235 m 69 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 1 start

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
47:35 H10 2025
Od mostu k mostu: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 48. z 51 47:35 6 %

Okolo moře 2 starty

trať v2, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
31:33 H10 2024
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2024, osa y 20:23–31:33. Níž je lépe.20:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe20232024Okolo moře, Zimní 2022/23: 20:23 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 31:33 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2024, osa y 20:23–31:33. Níž je lépe.20:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe20232024Okolo moře, Zimní 2022/23: 20:23 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 31:33 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2024, osa y 20:23–31:33. Níž je lépe.20:0025:0030:0035:00Čas · níž je lépe20232024Okolo moře, Zimní 2022/23: 20:23 (trať v1, jen 2023)Okolo moře, H10 2024: 31:33 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Petr Chovanec
ŘadaRočníkČas
Petr Chovanec202320:23
Petr Chovanec202431:33

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Okolo moře: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 13. z 56 20:23 78 %
H10 2024 v2 44. z 51 31:33 14 %

Štěpánský běh 4 starty

trať v1, od 2023 4 časy na této trati

Nejlepší
22:42 H10 2025
Nejhorší
24:15 H10 2024
Průměr
23:37
Vývoj času
Vývoj času, Štěpánský běh, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 22:42–24:15. Níž je lépe.22:0023:0024:0025:00Čas · níž je lépe20242026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 23:18 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 24:15 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:42 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 24:13 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 22:42–24:15. Níž je lépe.22:3023:0023:3024:0024:30Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 23:18 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 24:15 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:42 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 24:13 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Štěpánský běh, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 22:42–24:15. Níž je lépe.22:3023:0023:3024:0024:30Čas · níž je lépe2023202420252026Štěpánský běh, Zimní 2022/23: 23:18 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2024: 24:15 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, H10 2025: 22:42 (trať v1, od 2023)Štěpánský běh, Zimní 2026: 24:13 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Štěpánský běh, Petr Chovanec
ŘadaRočníkČas
Petr Chovanec202323:18
Petr Chovanec202424:15
Petr Chovanec202522:42
Petr Chovanec202624:13
Štěpánský běh: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 21. z 65 23:18 69 %
H10 2024 v1 43. z 90 24:15 53 %
H10 2025 v1 41. z 113 22:42 PB −0:36 64 %
Zimní 2026 v1 53. z 118 24:13 56 %

Silvestrovský běh 3 starty

trať v1, od 2023 3 časy na této trati

Nejlepší
51:01 Zimní 2026
Nejhorší
1:08:46 H10 2025
Průměr
1:01:49
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 51:01–1:08:46. Níž je lépe.50:001:00:001:10:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 1:05:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 1:08:46 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 51:01 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 51:01–1:08:46. Níž je lépe.50:0055:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 1:05:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 1:08:46 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 51:01 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 51:01–1:08:46. Níž je lépe.50:0055:001:00:001:05:001:10:00Čas · níž je lépe202420252026Silvestrovský běh, H10 2024: 1:05:40 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 1:08:46 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, Zimní 2026: 51:01 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Petr Chovanec
ŘadaRočníkČas
Petr Chovanec20241:05:40
Petr Chovanec20251:08:46
Petr Chovanec202651:01
Silvestrovský běh: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 106. z 113 1:05:40 6 %
H10 2025 v1 104. z 109 1:08:46 5 %
Zimní 2026 v1 65. z 104 51:01 PB −14:38 38 %

Zimní běh Albrechticemi 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
31:49 Zimní 2022/23
Nejhorší
39:00 H10 2025
Průměr
35:25
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 31:49–39:00. Níž je lépe.30:0035:0040:00Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 31:49 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 39:00 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 31:49–39:00. Níž je lépe.30:0032:0034:0036:0038:0040:00Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 31:49 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 39:00 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 31:49–39:00. Níž je lépe.30:0032:0034:0036:0038:0040:00Čas · níž je lépe202320242025Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2022/23: 31:49 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 39:00 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Petr Chovanec
ŘadaRočníkČas
Petr Chovanec202331:49
Petr Chovanec202539:00
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 17. z 44 31:49 63 %
H10 2025 v1 49. z 65 39:00 25 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
35:15 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 26. z 40 35:15 36 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
35:57 H10 2025
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 29:43–35:57. Níž je lépe.25:0030:0035:0040:00Čas · níž je lépe202320242025Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 29:43 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 35:57 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 29:43–35:57. Níž je lépe.28:0030:0032:0034:0036:00Čas · níž je lépe202320242025Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 29:43 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 35:57 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2023–2025, osa y 29:43–35:57. Níž je lépe.28:0030:0032:0034:0036:00Čas · níž je lépe202320242025Stonavský důlní přebor, Zimní 2022/23: 29:43 (trať v1, 2023–2024)Stonavský důlní přebor, H10 2025: 35:57 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Petr Chovanec
ŘadaRočníkČas
Petr Chovanec202329:43
Petr Chovanec202535:57

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Stonavský důlní přebor: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 13. z 46 29:43 73 %
H10 2025 v2 34. z 35 35:57 3 %

Běh dolem Pokrok 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
30:39 H10 2025
Nejhorší
40:38 Zimní 2026
Průměr
35:39
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 30:39–40:38. Níž je lépe.30:0035:0040:0045:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 30:39 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 40:38 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 30:39–40:38. Níž je lépe.30:0035:0040:0045:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 30:39 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 40:38 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 30:39–40:38. Níž je lépe.30:0032:0034:0036:0038:0040:0042:00Čas · níž je lépe20252026Běh dolem Pokrok, H10 2025: 30:39 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 40:38 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Petr Chovanec
ŘadaRočníkČas
Petr Chovanec202530:39
Petr Chovanec202640:38
Běh dolem Pokrok: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 27. z 67 30:39 61 %
Zimní 2026 v2 38. z 42 40:38 10 %

Velikonoční 12minutovka 1 start

Nejdelší
3 235 m Zimní 2022/23
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2022/23 v1 13. z 40 3 235 m 69 %

Třanovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
49:16 H10 2025
Třanovická 10: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 45. z 134 49:16 67 %

Záblatská osmička 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
41:57 Letní 2026
Záblatská osmička: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 36. z 138 41:57 74 %

Orlovský kros 1 start

trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati

Nejlepší
16:48 H10 2024
Orlovský kros: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 21. z 25 16:48 17 %

Dětmarovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
42:45 Letní 2026
Nejhorší
54:00 H10 2025
Průměr
48:22
Vývoj času
Vývoj času, Dětmarovická 10, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 42:45–54:00. Níž je lépe.40:0045:0050:0055:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 54:00 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 42:45 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 42:45–54:00. Níž je lépe.40:0045:0050:0055:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 54:00 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 42:45 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Petr ChovanecSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 42:45–54:00. Níž je lépe.40:0045:0050:0055:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 54:00 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 42:45 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Dětmarovická 10, Petr Chovanec
ŘadaRočníkČas
Petr Chovanec202554:00
Petr Chovanec202642:45
Dětmarovická 10: výsledky, Petr Chovanec
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 38. z 33 54:00 −16 %
Letní 2026 v1 18. z 185 42:45 CR −4:40PB −11:15 91 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Petr Chovanec
Soupeř Závody Bilance Porovnání
Irena Chovancová 23 18–5–0 Porovnat
David Hartig 20 0–20–0 Porovnat
Marek Polok 17 6–11–0 Porovnat
Radim Fojtík 17 4–13–0 Porovnat
Adam Valošek 15 5–10–0 Porovnat