Hledat závodníka

Jiří Vlašic

Ročník narození
1986
Klub
SK Fuga
Kategorie
M45 letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2025 25 startů v 3 ročnících, naposledy Havířovská 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
25
Dokončil
25
Vítězství
1
Na bedně
10
Pohárová vítězství
1
Nejdelší série
13 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byl na startu. Právě běží série 3 závodů.

Vyhrané poháry: Letní 2026 v kategorii M45

Odznaky

  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 25 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ním. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 88 %–90 %. Výš je lépe.88 %89 %90 %Percentil · výš je lépe202520262025: medián 88 % z 5 závodů2026: medián 90 % z 20 závodů
Medián percentilu po ročnících, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 88 %–90 %. Výš je lépe.88 %89 %90 %Percentil · výš je lépe202520262025: medián 88 % z 5 závodů2026: medián 90 % z 20 závodů
Medián percentilu po ročnících, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 88 %–90 %. Výš je lépe.88 %89 %90 %Percentil · výš je lépe202520262025: medián 88 % z 5 závodů2026: medián 90 % z 20 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Jiří Vlašic
ŘadaRočníkPercentil
Jiří Vlašic202588 %
Jiří Vlašic202690 %

Letní 2026 9 startů

Pohárové body Letní 2026, Jiří Vlašic
Pořadí Hornobludovická 7Lučinská 6Třanovická 10Petrovický práskPoho 10Záblatská osmičkaOrlovský krosBěh E3CHBěh na Lysou horuDětmarovická 10×1,5Lipiny RunHavířovská 10finále ×2 Body
1. v kategorii M45 131 (nezapočteno)145bez bodů150132bez bodů150136bez bodů204145300 1 362
Výsledky Letní 2026, Jiří Vlašic
Závod Pořadí Čas Percentil
Hornobludovická 7 2. 5. 2026 10. z 78 M45: 8. 28:41 88 %
Lučinská 6 16. 5. 2026 3. z 24 M45: 2. 22:34 91 %
Petrovický prásk 14. 6. 2026 1. z 26 M45: 1. 31:47 100 %
Poho 10 20. 6. 2026 10. z 136 M45: 7. 40:41 93 %
Orlovský kros 4. 7. 2026 2. z 27 M45: 1. 37:03 96 %
Běh E3CH 19. 7. 2026 8. z 40 M45: 5. 23:55 82 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 7. z 185 M45: 5. 39:34 TR −1:40CR −1:40 97 %
Lipiny Run 10. 10. 2026 3. z 12 M45: 2. 22:24 82 %
Havířovská 10 17. 10. 2026 3. z 16 M45: 1. 40:22 CR −1:53 87 %

Zimní 2026 11 startů

Pohárové body Zimní 2026, Jiří Vlašic
Pořadí Okolo mořeOd mostu k mostuAlbrechtická hodinovkaŠtěpánský běhSilvestrovský běhZimní běh Albrechticemi×1,5ChotRunStonavský důlní přeborBěh dolem PokrokLightBike běhVelikonoční 12minutovkafinále ×2 Body
3. v kategorii M45 140138145131 (nezapočteno)127 (nezapočteno)217,5131 (nezapočteno)134138138276 1 326,5
Výsledky Zimní 2026, Jiří Vlašic
Závod Pořadí Výkon Percentil
Okolo moře 30. 11. 2025 11. z 45 M45: 3. 20:57 77 %
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 5. z 48 M45: 4. 29:29 91 %
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2025 2. z 30 M45: 2. 15 032 m 97 %
Štěpánský běh 26. 12. 2025 9. z 118 M45: 8. 19:16 93 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2025 15. z 104 M45: 12. 42:02 86 %
Zimní běh Albrechticemi 10. 1. 2026 3. z 36 M45: 2. 29:34 PB −0:35 94 %
ChotRun 24. 1. 2026 10. z 40 M45: 8. 30:26 77 %
Stonavský důlní přebor 28. 2. 2026 8. z 33 M45: 6. 21:56 PB −0:21 78 %
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 9. z 42 M45: 4. 27:37 80 %
LightBike běh 28. 3. 2026 4. z 25 M45: 4. 24:46 88 %
Velikonoční 12minutovka 5. 4. 2026 4. z 42 M45: 4. 3 380 m 93 %

H10 2025 5 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2025 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 9 závodů.

Výsledky H10 2025, Jiří Vlašic
Závod Pořadí Výkon Percentil
Albrechtická hodinovka 14. 12. 2024 3. z 28 M45: 2. 14 381 m 93 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 8. z 65 M45: 6. 30:10 89 %
Stonavský důlní přebor 15. 2. 2025 5. z 35 M45: 3. 22:17 88 %
Těrlická F5 6. 4. 2025 13. z 49 M45: 11. 23:24 75 %
Běh E3CH 20. 7. 2025 5. z 34 M45: 4. 14:07 88 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodil naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 1 start

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
29:29 Zimní 2026
Od mostu k mostu: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v2 5. z 48 29:29 91 %

Okolo moře 1 start

trať v2, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
20:57 Zimní 2026
Okolo moře: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v2 11. z 45 20:57 77 %

Albrechtická hodinovka 2 starty

Nejdelší
15 032 m Zimní 2026
Albrechtická hodinovka: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2025 v1 3. z 28 14 381 m 93 %
Zimní 2026 v1 2. z 30 15 032 m 97 %

Štěpánský běh 1 start

trať v1, od 2023 1 čas na této trati

Nejlepší
19:16 Zimní 2026
Štěpánský běh: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 9. z 118 19:16 93 %

Silvestrovský běh 1 start

trať v1, od 2023 1 čas na této trati

Nejlepší
42:02 Zimní 2026
Silvestrovský běh: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 15. z 104 42:02 86 %

Zimní běh Albrechticemi 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
29:34 Zimní 2026
Nejhorší
30:10 H10 2025
Průměr
29:52
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 29:34–30:10. Níž je lépe.29:3029:4530:0030:15Čas · níž je lépe20252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 30:10 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 29:34 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 29:34–30:10. Níž je lépe.29:3029:4029:5030:0030:1030:20Čas · níž je lépe20252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 30:10 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 29:34 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 29:34–30:10. Níž je lépe.29:3029:4029:5030:0030:1030:20Čas · níž je lépe20252026Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 30:10 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, Zimní 2026: 29:34 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Jiří Vlašic
ŘadaRočníkČas
Jiří Vlašic202530:10
Jiří Vlašic202629:34
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 8. z 65 30:10 89 %
Zimní 2026 v1 3. z 36 29:34 PB −0:35 94 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
30:26 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 10. z 40 30:26 77 %

Stonavský důlní přebor 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
21:56 Zimní 2026
Nejhorší
22:17 H10 2025
Průměr
22:07
Vývoj času
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 21:56–22:17. Níž je lépe.21:5022:0022:1022:20Čas · níž je lépe20252026Stonavský důlní přebor, H10 2025: 22:17 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 21:56 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 21:56–22:17. Níž je lépe.21:5022:0022:1022:20Čas · níž je lépe20252026Stonavský důlní přebor, H10 2025: 22:17 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 21:56 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 21:56–22:17. Níž je lépe.21:5522:0022:0522:1022:1522:20Čas · níž je lépe20252026Stonavský důlní přebor, H10 2025: 22:17 (trať v2, od 2025)Stonavský důlní přebor, Zimní 2026: 21:56 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Stonavský důlní přebor, Jiří Vlašic
ŘadaRočníkČas
Jiří Vlašic202522:17
Jiří Vlašic202621:56
Stonavský důlní přebor: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 5. z 35 22:17 88 %
Zimní 2026 v2 8. z 33 21:56 PB −0:21 78 %

Běh dolem Pokrok 1 start

trať v2, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
27:37 Zimní 2026
Běh dolem Pokrok: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v2 9. z 42 27:37 80 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
24:46 Zimní 2026
LightBike běh: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 4. z 25 24:46 88 %

Velikonoční 12minutovka 1 start

Nejdelší
3 380 m Zimní 2026
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Výkon Percentil
Zimní 2026 v1 4. z 42 3 380 m 93 %

Těrlická F5 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
23:24 H10 2025
Těrlická F5: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 13. z 49 23:24 75 %

Hornobludovická 7 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
28:41 Letní 2026
Hornobludovická 7: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 10. z 78 28:41 88 %

Lučinská 6 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
22:34 Letní 2026
Lučinská 6: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 3. z 24 22:34 91 %

Petrovický prásk 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
31:47 Letní 2026
Petrovický prásk: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 1. z 26 31:47 100 %

Poho 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
40:41 Letní 2026
Poho 10: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 10. z 136 40:41 93 %

Orlovský kros 1 start

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
37:03 Letní 2026
Orlovský kros: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v2 2. z 27 37:03 96 %

Běh E3CH 2 starty

trať v2, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
23:55 Letní 2026
Vývoj času
Vývoj času, Běh E3CH, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 14:07–23:55. Níž je lépe.10:0015:0020:0025:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 14:07 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 23:55 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Běh E3CH, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 14:07–23:55. Níž je lépe.10:0015:0020:0025:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 14:07 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 23:55 (trať v2, od 2026)
Vývoj času, Běh E3CH, Jiří VlašicSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 14:07–23:55. Níž je lépe.14:0016:0018:0020:0022:0024:00Čas · níž je lépe20252026Běh E3CH, H10 2025: 14:07 (trať v1, jen 2025)Běh E3CH, Letní 2026: 23:55 (trať v2, od 2026)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh E3CH, Jiří Vlašic
ŘadaRočníkČas
Jiří Vlašic202514:07
Jiří Vlašic202623:55

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh E3CH: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 5. z 34 14:07 88 %
Letní 2026 v2 8. z 40 23:55 82 %

Dětmarovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
39:34 Letní 2026
Dětmarovická 10: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 7. z 185 39:34 TR −1:40CR −1:40 97 %

Lipiny Run 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
22:24 Letní 2026
Lipiny Run: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 3. z 12 22:24 82 %

Havířovská 10 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
40:22 Letní 2026
Havířovská 10: výsledky, Jiří Vlašic
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 3. z 16 40:22 CR −1:53 87 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončil stejný závod. Bilance říká, kolikrát byl v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Jiří Vlašic
Soupeř Závody Bilance Porovnání
Marek Sznapka 23 23–0–0 Porovnat
David Hartig 21 4–17–0 Porovnat
David Wawreczka 21 21–0–0 Porovnat
Marek Polok 21 21–0–0 Porovnat
Belinda Kaiser 19 19–0–0 Porovnat