Hledat závodníka

Eliška Sikorová

Ročník narození
2005
Klub
SK - Nevzdáme to!!!
Kategorie
Ž letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2024 23 startů v 4 ročnících, naposledy Dětmarovická 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
23
Dokončila
23
Vítězství
0
Na bedně
0
Nejdelší série
10 závodů v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byla na startu.

Kluby: SK Nevzdáme to!!!(2025) · SK - Nevzdáme to!!!(2025)

Odznaky

  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 23 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ní. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 0 %–4 %. Výš je lépe.0 %2 %4 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 0 % z 15 závodů2025: medián 1 % z 6 závodů2026: medián 4 % z 2 závodů
Medián percentilu po ročnících, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 0 %–4 %. Výš je lépe.0 %1 %2 %3 %4 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 0 % z 15 závodů2025: medián 1 % z 6 závodů2026: medián 4 % z 2 závodů
Medián percentilu po ročnících, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 0 %–4 %. Výš je lépe.0 %1 %2 %3 %4 %Percentil · výš je lépe2024202520262024: medián 0 % z 15 závodů2025: medián 1 % z 6 závodů2026: medián 4 % z 2 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Eliška Sikorová
ŘadaRočníkPercentil
Eliška Sikorová20240 %
Eliška Sikorová20251 %
Eliška Sikorová20264 %

Letní 2026 1 start

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Eliška Sikorová
Závod Pořadí Čas Percentil
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 169. z 185 Ž: 56. 1:06:40 PB −4:48 9 %

Zimní 2026 1 start

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Zimní 2026, Eliška Sikorová
Závod Pořadí Čas Percentil
Běh dolem Pokrok 8. 3. 2026 42. z 42 Ž: 9. 49:40 PB −3:36 0 %

H10 2025 6 startů

V oficiálním pořadí ročníku H10 2025 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 9 závodů.

Výsledky H10 2025, Eliška Sikorová
Závod Pořadí Čas Percentil
Okolo moře 8. 12. 2024 77. z 79 Ž45: 14. 33:31 PB −6:22 3 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 65. z 65 Ž45: 11. 49:41 0 %
Běh dolem Pokrok 22. 3. 2025 67. z 67 Ž45: 10. 53:16 0 %
Hornobludovická 7 3. 5. 2025 61. z 62 Ž45: 17. 49:56 2 %
Třanovická 10 31. 5. 2025 129. z 134 Ž45: 23. 1:12:01 4 %
Dětmarovická 10 13. 9. 2025 115. z 33 Ž45: 9. 1:11:28 −256 %

H10 2024 15 startů

Výsledky H10 2024, Eliška Sikorová
Závod Pořadí Výkon Percentil
Od mostu k mostu 19. 11. 2023 57. z 64 Ž: 18. 45:28 11 %
Těšínská hodinovka 25. 11. 2023 37. z 37 Ž: 6. 8 795 m 0 %
Okolo moře 3. 12. 2023 51. z 51 Ž: 14. 39:54 0 %
Štěpánský běh 26. 12. 2023 83. z 90 Ž: 23. 31:12 8 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 107. z 113 Ž: 27. 1:07:40 5 %
Zimní běh Albrechticemi 13. 1. 2024 44. z 44 Ž: 11. 47:17 0 %
Stonavský důlní přebor 17. 2. 2024 38. z 38 Ž: 8. 51:28 0 %
Běh dolem Pokrok 3. 3. 2024 40. z 42 Ž: 9. 41:59 5 %
Velikonoční 12minutovka 31. 3. 2024 37. z 37 Ž: 9. 2 210 m 0 %
LightBike běh 14. 4. 2024 22. z 27 Ž: 4. 40:04 19 %
Hornobludovická 7 4. 5. 2024 77. z 85 Ž: 26. 45:02 10 %
Petrovický prásk 15. 6. 2024 24. z 24 Ž: 8. 53:29 0 %
Orlovský kros 21. 7. 2024 24. z 25 Ž: 8. 18:11 4 %
Těšínský štafetový kros 7. 9. 2024 30. z 30 Ž: 12. 0 %
Havířovská 10 20. 10. 2024 16. z 16 Ž: 5. 0 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodila naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 1 start

trať v1, jen 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
45:28 H10 2024
Od mostu k mostu: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 57. z 64 45:28 11 %

Těšínská hodinovka 1 start

Nejdelší
8 795 m H10 2024
Těšínská hodinovka: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 37. z 37 8 795 m 0 %

Okolo moře 2 starty

trať v2, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
33:31 H10 2025
Nejhorší
39:54 H10 2024
Průměr
36:42
Vývoj času
Vývoj času, Okolo moře, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 33:31–39:54. Níž je lépe.30:0035:0040:00Čas · níž je lépe20242025Okolo moře, H10 2024: 39:54 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 33:31 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 33:31–39:54. Níž je lépe.32:0034:0036:0038:0040:00Čas · níž je lépe20242025Okolo moře, H10 2024: 39:54 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 33:31 (trať v2, od 2024)
Vývoj času, Okolo moře, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 33:31–39:54. Níž je lépe.32:0034:0036:0038:0040:00Čas · níž je lépe20242025Okolo moře, H10 2024: 39:54 (trať v2, od 2024)Okolo moře, H10 2025: 33:31 (trať v2, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Okolo moře, Eliška Sikorová
ŘadaRočníkČas
Eliška Sikorová202439:54
Eliška Sikorová202533:31
Okolo moře: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v2 51. z 51 39:54 0 %
H10 2025 v2 77. z 79 33:31 PB −6:22 3 %

Štěpánský běh 1 start

trať v1, od 2023 1 čas na této trati

Nejlepší
31:12 H10 2024
Štěpánský běh: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 83. z 90 31:12 8 %

Silvestrovský běh 1 start

trať v1, od 2023 1 čas na této trati

Nejlepší
1:07:40 H10 2024
Silvestrovský běh: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 107. z 113 1:07:40 5 %

Zimní běh Albrechticemi 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
47:17 H10 2024
Nejhorší
49:41 H10 2025
Průměr
48:29
Vývoj času
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 47:17–49:41. Níž je lépe.47:0048:0049:0050:00Čas · níž je lépe20242025Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 47:17 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 49:41 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 47:17–49:41. Níž je lépe.47:0048:0049:0050:00Čas · níž je lépe20242025Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 47:17 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 49:41 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 47:17–49:41. Níž je lépe.47:0047:3048:0048:3049:0049:3050:00Čas · níž je lépe20242025Zimní běh Albrechticemi, H10 2024: 47:17 (trať v1, od 2023)Zimní běh Albrechticemi, H10 2025: 49:41 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Zimní běh Albrechticemi, Eliška Sikorová
ŘadaRočníkČas
Eliška Sikorová202447:17
Eliška Sikorová202549:41
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 44. z 44 47:17 0 %
H10 2025 v1 65. z 65 49:41 0 %

Stonavský důlní přebor 1 start

trať v1, 2023–2024 1 čas na této trati

Nejlepší
51:28 H10 2024
Stonavský důlní přebor: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 38. z 38 51:28 0 %

Běh dolem Pokrok 3 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
49:40 Zimní 2026
Nejhorší
53:16 H10 2025
Průměr
51:28
Vývoj času
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 41:59–53:16. Níž je lépe.40:0045:0050:0055:00Čas · níž je lépe202420252026Běh dolem Pokrok, H10 2024: 41:59 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 53:16 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 49:40 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 41:59–53:16. Níž je lépe.40:0045:0050:0055:00Čas · níž je lépe202420252026Běh dolem Pokrok, H10 2024: 41:59 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 53:16 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 49:40 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 3 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 41:59–53:16. Níž je lépe.40:0045:0050:0055:00Čas · níž je lépe202420252026Běh dolem Pokrok, H10 2024: 41:59 (trať v1, 2023–2024)Běh dolem Pokrok, H10 2025: 53:16 (trať v2, od 2025)Běh dolem Pokrok, Zimní 2026: 49:40 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Běh dolem Pokrok, Eliška Sikorová
ŘadaRočníkČas
Eliška Sikorová202441:59
Eliška Sikorová202553:16
Eliška Sikorová202649:40

Čára se přerušuje tam, kde se změnila trať (v1, v2).

Běh dolem Pokrok: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 40. z 42 41:59 5 %
H10 2025 v2 67. z 67 53:16 0 %
Zimní 2026 v2 42. z 42 49:40 PB −3:36 0 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
40:04 H10 2024
LightBike běh: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 22. z 27 40:04 19 %

Velikonoční 12minutovka 1 start

Nejdelší
2 210 m H10 2024
Velikonoční 12minutovka: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Výkon Percentil
H10 2024 v1 37. z 37 2 210 m 0 %

Hornobludovická 7 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
45:02 H10 2024
Nejhorší
49:56 H10 2025
Průměr
47:29
Vývoj času
Vývoj času, Hornobludovická 7, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 45:02–49:56. Níž je lépe.44:0046:0048:0050:00Čas · níž je lépe20242025Hornobludovická 7, H10 2024: 45:02 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 49:56 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 45:02–49:56. Níž je lépe.44:0046:0048:0050:00Čas · níž je lépe20242025Hornobludovická 7, H10 2024: 45:02 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 49:56 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Hornobludovická 7, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 45:02–49:56. Níž je lépe.45:0046:0047:0048:0049:0050:00Čas · níž je lépe20242025Hornobludovická 7, H10 2024: 45:02 (trať v1, od 2024)Hornobludovická 7, H10 2025: 49:56 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Hornobludovická 7, Eliška Sikorová
ŘadaRočníkČas
Eliška Sikorová202445:02
Eliška Sikorová202549:56
Hornobludovická 7: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 77. z 85 45:02 10 %
H10 2025 v1 61. z 62 49:56 2 %

Třanovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
1:12:01 H10 2025
Třanovická 10: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 129. z 134 1:12:01 4 %

Petrovický prásk 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
53:29 H10 2024
Petrovický prásk: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 24. z 24 53:29 0 %

Orlovský kros 1 start

trať v1, 2024–2025 1 čas na této trati

Nejlepší
18:11 H10 2024
Orlovský kros: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 24. z 25 18:11 4 %

Těšínský štafetový kros 1 start

Z tohoto závodu nemáme její čas, časy se nedochovaly.

Těšínský štafetový kros: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 30. z 30 0 %

Dětmarovická 10 2 starty

trať v1, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
1:06:40 Letní 2026
Nejhorší
1:11:28 H10 2025
Průměr
1:09:04
Vývoj času
Vývoj času, Dětmarovická 10, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 1:06:40–1:11:28. Níž je lépe.1:06:001:08:001:10:001:12:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 1:11:28 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 1:06:40 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 1:06:40–1:11:28. Níž je lépe.1:06:001:08:001:10:001:12:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 1:11:28 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 1:06:40 (trať v1, od 2025)
Vývoj času, Dětmarovická 10, Eliška SikorováSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 1:06:40–1:11:28. Níž je lépe.1:06:001:07:001:08:001:09:001:10:001:11:001:12:00Čas · níž je lépe20252026Dětmarovická 10, H10 2025: 1:11:28 (trať v1, od 2025)Dětmarovická 10, Letní 2026: 1:06:40 (trať v1, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Dětmarovická 10, Eliška Sikorová
ŘadaRočníkČas
Eliška Sikorová20251:11:28
Eliška Sikorová20261:06:40
Dětmarovická 10: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 115. z 33 1:11:28 −256 %
Letní 2026 v1 169. z 185 1:06:40 PB −4:48 9 %

Havířovská 10 1 start

Z tohoto závodu nemáme její čas, časy se nedochovaly.

Havířovská 10: výsledky, Eliška Sikorová
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 16. z 16 0 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončila stejný závod. Bilance říká, kolikrát byla v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Eliška Sikorová
Soupeř Závody Bilance Porovnání
Marek Polok 22 0–22–0 Porovnat
David Hartig 20 0–20–0 Porovnat
Irena Chovancová 19 1–18–0 Porovnat
Belinda Kaiser 18 0–18–0 Porovnat
Jiří Matyáš 17 0–17–0 Porovnat