Hledat závodníka

Renáta Solczykova

Ročník narození
1977
Klub
BK SAK Karviná
Kategorie
Ž letos (2026)

V H10 běžeckém poháru má od roku 2023 12 startů v 5 ročnících, naposledy Dětmarovická 10, Letní 2026.

Souhrn

Starty
12
Dokončila
12
Vítězství
0
Na bedně
0
Nejdelší série
2 závody v řadě

Vítězství se počítá z celkového pořadí závodu, bedna z celkového pořadí nebo z pořadí v kategorii. Série jsou závody seriálu jdoucí po sobě, na kterých byla na startu.

Kluby: BK Sak Karviná(2023–2024) · BKSAK Karviná(2025) · BK SAK Karviná(2025) · BK Sak Karviná(2025–2026) · BKSAK(2026) · BK SAK Karviná(2026)

Odznaky

  • Všechny ročníkyNa startu ve všech 5 ročnících (2023–2026).
  • 10 dokončení v řaděNejdelší série: 12 dokončených závodů v řadě.

Ročníky

Časová osa

Percentil říká, kolik procent závodníků v cíli skončilo za ní. Vítěz má 100 %, poslední 0 %. Graf ukazuje za každý ročník prostřední hodnotu (medián), jednotlivé závody najdete v tabulkách pod ním.

Medián percentilu po ročnících, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 0 %–9 %. Výš je lépe.0 %5 %10 %Percentil · výš je lépe202420262023: medián 0 % z 1 závodu2024: medián 4 % z 3 závodů2025: medián 9 % z 3 závodů2026: medián 6 % z 5 závodů
Medián percentilu po ročnících, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 0 %–9 %. Výš je lépe.0 %5 %10 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 0 % z 1 závodu2024: medián 4 % z 3 závodů2025: medián 9 % z 3 závodů2026: medián 6 % z 5 závodů
Medián percentilu po ročnících, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 4 bodů. Osa x 2023–2026, osa y 0 %–9 %. Výš je lépe.0 %2 %4 %6 %8 %10 %Percentil · výš je lépe20232024202520262023: medián 0 % z 1 závodu2024: medián 4 % z 3 závodů2025: medián 9 % z 3 závodů2026: medián 6 % z 5 závodů
Data grafu v tabulce
Medián percentilu po ročnících, Renáta Solczykova
ŘadaRočníkPercentil
Renáta Solczykova20230 %
Renáta Solczykova20244 %
Renáta Solczykova20259 %
Renáta Solczykova20266 %

Letní 2026 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku Letní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Letní 2026, Renáta Solczykova
Závod Pořadí Čas Percentil
Petrovický prásk 14. 6. 2026 25. z 26 Ž: 7. 55:04 4 %
Poho 10 20. 6. 2026 127. z 136 Ž: 42. 1:10:31 7 %
Dětmarovická 10 12. 9. 2026 162. z 185 Ž: 51. 1:03:52 13 %

Zimní 2026 2 starty

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2026 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 5 závodů.

Výsledky Zimní 2026, Renáta Solczykova
Závod Pořadí Čas Percentil
Od mostu k mostu 6. 12. 2025 45. z 48 Ž: 10. 47:55 6 %
ChotRun 24. 1. 2026 40. z 40 Ž: 10. 52:10 0 %

H10 2025 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku H10 2025 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 9 závodů.

Výsledky H10 2025, Renáta Solczykova
Závod Pořadí Čas Percentil
Od mostu k mostu 24. 11. 2024 46. z 51 Ž45+: 4. 47:14 10 %
Silvestrovský běh 31. 12. 2024 101. z 109 Ž45+: 8. 1:08:45 PB −0:53 7 %
Zimní běh Albrechticemi 11. 1. 2025 59. z 65 Ž45+: 4. 45:38 9 %

H10 2024 3 starty

V oficiálním pořadí ročníku H10 2024 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 10 závodů.

Výsledky H10 2024, Renáta Solczykova
Závod Pořadí Čas Percentil
Silvestrovský běh 31. 12. 2023 112. z 113 Ž: 30. 1:09:39 1 %
LightBike běh 14. 4. 2024 24. z 27 Ž: 6. 40:36 12 %
Petrovický prásk 15. 6. 2024 23. z 24 Ž: 7. 53:17 4 %

Zimní 2022/23 1 start

V oficiálním pořadí ročníku Zimní 2022/23 není. Do pořadí se dostane, kdo dokončí aspoň 4 závody.

Výsledky Zimní 2022/23, Renáta Solczykova
Závod Pořadí Čas Percentil
Stonavský důlní přebor 18. 2. 2023 46. z 46 Ž: 10. 47:28 0 %

Závody

Časy porovnáváme jen na stejné trati; když se trať změnila, dostala novou verzi (v1, v2). Nejlepší, nejhorší a průměrný čas jsou z trati, na které závodila naposledy. Počet startů zahrnuje všechny verze.

Od mostu k mostu 2 starty

trať v2, od 2025 2 časy na této trati

Nejlepší
47:14 H10 2025
Nejhorší
47:55 Zimní 2026
Průměr
47:35
Vývoj času
Vývoj času, Od mostu k mostu, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 47:14–47:55. Níž je lépe.47:0047:1547:3047:4548:00Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 47:14 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 47:55 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 47:14–47:55. Níž je lépe.47:0047:1547:3047:4548:00Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 47:14 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 47:55 (trať v2, od 2025)
Vývoj času, Od mostu k mostu, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2025–2026, osa y 47:14–47:55. Níž je lépe.47:1047:2047:3047:4047:5048:00Čas · níž je lépe20252026Od mostu k mostu, H10 2025: 47:14 (trať v2, od 2025)Od mostu k mostu, Zimní 2026: 47:55 (trať v2, od 2025)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Od mostu k mostu, Renáta Solczykova
ŘadaRočníkČas
Renáta Solczykova202547:14
Renáta Solczykova202647:55
Od mostu k mostu: výsledky, Renáta Solczykova
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v2 46. z 51 47:14 10 %
Zimní 2026 v2 45. z 48 47:55 6 %

Silvestrovský běh 2 starty

trať v1, od 2023 2 časy na této trati

Nejlepší
1:08:45 H10 2025
Nejhorší
1:09:39 H10 2024
Průměr
1:09:12
Vývoj času
Vývoj času, Silvestrovský běh, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 1:08:45–1:09:39. Níž je lépe.1:08:301:09:001:09:301:10:00Čas · níž je lépe20242025Silvestrovský běh, H10 2024: 1:09:39 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 1:08:45 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 1:08:45–1:09:39. Níž je lépe.1:08:451:09:001:09:151:09:301:09:45Čas · níž je lépe20242025Silvestrovský běh, H10 2024: 1:09:39 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 1:08:45 (trať v1, od 2023)
Vývoj času, Silvestrovský běh, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2025, osa y 1:08:45–1:09:39. Níž je lépe.1:08:451:09:001:09:151:09:301:09:45Čas · níž je lépe20242025Silvestrovský běh, H10 2024: 1:09:39 (trať v1, od 2023)Silvestrovský běh, H10 2025: 1:08:45 (trať v1, od 2023)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Silvestrovský běh, Renáta Solczykova
ŘadaRočníkČas
Renáta Solczykova20241:09:39
Renáta Solczykova20251:08:45
Silvestrovský běh: výsledky, Renáta Solczykova
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 112. z 113 1:09:39 1 %
H10 2025 v1 101. z 109 1:08:45 PB −0:53 7 %

Zimní běh Albrechticemi 1 start

trať v1, od 2023 1 čas na této trati

Nejlepší
45:38 H10 2025
Zimní běh Albrechticemi: výsledky, Renáta Solczykova
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2025 v1 59. z 65 45:38 9 %

ChotRun 1 start

trať v1, od 2026 1 čas na této trati

Nejlepší
52:10 Zimní 2026
ChotRun: výsledky, Renáta Solczykova
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2026 v1 40. z 40 52:10 0 %

Stonavský důlní přebor 1 start

trať v1, 2023–2024 1 čas na této trati

Nejlepší
47:28 Zimní 2022/23
Stonavský důlní přebor: výsledky, Renáta Solczykova
Ročník Poř. Čas Percentil
Zimní 2022/23 v1 46. z 46 47:28 0 %

LightBike běh 1 start

trať v1, od 2024 1 čas na této trati

Nejlepší
40:36 H10 2024
LightBike běh: výsledky, Renáta Solczykova
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 24. z 27 40:36 12 %

Petrovický prásk 2 starty

trať v1, od 2024 2 časy na této trati

Nejlepší
53:17 H10 2024
Nejhorší
55:04 Letní 2026
Průměr
54:11
Vývoj času
Vývoj času, Petrovický prásk, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 53:17–55:04. Níž je lépe.53:0054:0055:0056:00Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 53:17 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 55:04 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 53:17–55:04. Níž je lépe.53:0053:3054:0054:3055:0055:30Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 53:17 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 55:04 (trať v1, od 2024)
Vývoj času, Petrovický prásk, Renáta SolczykovaSpojnicový graf, 1 řada, 2 bodů. Osa x 2024–2026, osa y 53:17–55:04. Níž je lépe.53:0053:3054:0054:3055:0055:30Čas · níž je lépe202420252026Petrovický prásk, H10 2024: 53:17 (trať v1, od 2024)Petrovický prásk, Letní 2026: 55:04 (trať v1, od 2024)
Data grafu v tabulce
Vývoj času, Petrovický prásk, Renáta Solczykova
ŘadaRočníkČas
Renáta Solczykova202453:17
Renáta Solczykova202655:04
Petrovický prásk: výsledky, Renáta Solczykova
Ročník Poř. Čas Percentil
H10 2024 v1 23. z 24 53:17 4 %
Letní 2026 v1 25. z 26 55:04 4 %

Poho 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
1:10:31 Letní 2026
Poho 10: výsledky, Renáta Solczykova
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 127. z 136 1:10:31 7 %

Dětmarovická 10 1 start

trať v1, od 2025 1 čas na této trati

Nejlepší
1:03:52 Letní 2026
Dětmarovická 10: výsledky, Renáta Solczykova
Ročník Poř. Čas Percentil
Letní 2026 v1 162. z 185 1:03:52 13 %

PB je nový osobní rekord na trati, TR nový rekord trati, CR nový rekord kategorie. Číslo za zkratkou říká, o kolik byl čas rychlejší než předchozí rekord.

Soupeři

Závodníci, se kterými nejčastěji dokončila stejný závod. Bilance říká, kolikrát byla v cíli před soupeřem, za ním a na stejném místě.

Nejčastější soupeři, Renáta Solczykova
Soupeř Závody Bilance Porovnání
David Hartig 11 0–11–0 Porovnat
Irena Chovancová 11 1–10–0 Porovnat
Marek Polok 9 0–9–0 Porovnat
Věra Krejzlová 9 4–5–0 Porovnat
Belinda Kaiser 8 0–8–0 Porovnat